Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Recommended Posts

• Replies 1,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ma brojke oko korone su većinom netačne, prvenstveno iz nekoliko razloga: 1. Metoda kojom se testira osoba na koronu datira iz 80-ih godina i može pokazati lažno pozitivne rezultate, naročito kod va

Nije me bilo, manje vise se sve vrti u krug, na ovu temu nisam pisao jer je dosta postova u debelom off-sideu. Moj babo je znao reci sine primitivizam je gori od kuge, za kugu se nadje lijek ali

Buraz dzaba to pises, 90% ljudi ce te smatrati ludjakom i budalom, pogotovo Bosnjo koji je najpametniji uz litru brlje. Bill Gates je otkrio svoje namjere javno u zadnjih par mjeseci, ni ja sam nisam

Posted Images

Merkelovka nam od veceras u kucnoj karateni. :( Poslije poslijepodnevne presice stigli nalazi doktora koji ju je taj dan vakcinisao da je koronom inficiran. Poslove ce i dalje od kuce telefonski i netom obavljati (poslije vakcinisanja nije nisakim imala kontakte).:S

5 minutes ago, rucica1 said:

Merkelovka nam od veceras u kucnoj karanteni. :( Poslije poslijepodnevne presice stigli nalazi doktora koji ju je taj dan vakcinisao da je koronom inficiran. Poslove ce i dalje od kuce telefonski i netom obavljati (poslije vakcinisanja nije nisakim imala kontakte).:S

1 hour ago, Doki said:

Lazna vijest!provjerite

Ja nisam provjeravao ali mislim da je o lažna vijest baš kako kažeš, iz prostog razloga što se oko tog čovjeka gradi kult ličnosti poput nekadašnjeg Tita ili u današnje vrijeme u Sjevernoj Koreji ili Turskoj oko Erdogana

Velika je greška i to će nas uništiti što se dopušta samoizolacija povratnicima iz inostranstva jer je oni NEPOŠTUJU !!!! Niko netreba da se makne iz šatora sa granice dok ne odleži karantin!!! Bio naš građanin ili stranac. Niko!

4 hours ago, Grunf said:

Ja nisam provjeravao ali mislim da je o lažna vijest baš kako kažeš, iz prostog razloga što se oko tog čovjeka gradi kult ličnosti poput nekadašnjeg Tita ili u današnje vrijeme u Sjevernoj Koreji ili Turskoj oko Erdogana

Ima dobra web stranica koja istražuje lažne vijesti

https://raskrinkavanje.ba/analiza/putin-nije-rekao-da-gradani-imaju-opciju-15-dana-izolacije-ili-5-godina-zatvora?fbclid=IwAR24YMkVo-Ef0ctANwMBTzsGpb-JcSNS-qW16rQTBzlEDw3fFXvvJZfUVIY

6 hours ago, Doki said:

Lazna vijest!provjerite

Hahaha znam da je lazna, cisto sam postavio malo da se nasmijemo,

bez obzira koliki je on Tiranin takvo nesto sebi ne moze dopustiti

2 minutes ago, Hysteria said:

Ovi iz Slovenije ili će te satrati autom ili zaraziti koronom, koji kurac uopće putuju

Zbilja ne mogu da razumijem te majmune. Sjedi gdje si. Svi oni putuju da ušparaju koji EUR. Za šaku EUR-a pobit će nas sviju jbte

On 20. 03. 2020. at 21:51, 1260 said:

Je li ko vidio Fadila Novalića

Ti upita za Fadila 😃😃

Problem je  sad jer u njemackoj  ce biti otkaze. Sreca  a I nesreca  da vecina ljudi  koja  je frisko  otisla radi u zdravstvu,  ostali imace  sigurno  problema. 

Vec imam poznanika gdje  I covjek  I zena  rade u usluznim  djelatnostima koja su sad najvise  pogodjena gdje kazu  da ako dobiju otkaz  oboje  bice  katastrofa

10 hours ago, Mentality said:

Problem je  sad jer u njemackoj  ce biti otkaze. Sreca  a I nesreca  da vecina ljudi  koja  je frisko  otisla radi u zdravstvu,  ostali imace  sigurno  problema. 

Vec imam poznanika gdje  I covjek  I zena  rade u usluznim  djelatnostima koja su sad najvise  pogodjena gdje kazu  da ako dobiju otkaz  oboje  bice  katastrofa

U Njemackoj se poduzimaju mjere da ljudi koji u takvu situaciju dodju (a naravno  toga ce biti ) od lokalnih i drzavnih nadleznih institucija, dobiju pomoc. Takodjer se radi na zabranama da, koji su u tim situacijama, da im gazda ne smije dati otkaz (iz stana). U ovou kategoriju (bez razlike) spadaju i stranci koji u Njemackoj zive i rade.

Slovenija je (kako sam cula) izdala naredbe da ljudi koji kod njih rade a povodom korone su bez posla ostali, moraju se u BiH nazad vracati.Mislim da je ovo (od strane Slovenije) vrlo bezobrazan i nehuman cin prema ljudima koji su im do jucer svojim radom svoj doprinos davali i to bi trebalo ministru vanjskih poslova BiH prijaviti.

Primjer - Covjek koji radi u Sloveniji , javio zeni da ce (kako su mu slovenci nalozili) MORATI doci kuci. Zena i dvoje djece koji u V.Kladusi zive, radi u djecijem vrticu. Mislim da ovdje te ljude nebi smjeli prozivati nego prozvati nadlezne BiH da se u rijesavanje ovog problema sa Slovenijom ukljuce. Ti ljudi bez obzira u kojoj zemlji rade - do jucer su svojoj domovini a i zemlji u kojoj rade svoj doprinos davali - oni se u ovoj situaciji ne smiju na cijedilu ostaviti. Diplomatski koraci sa tim zemljama se moraju poduzeti.   

prije 18 sati, Pushiga said:

Kad je trebalo ici, svi su jebali bosnu i kleli se da se nece nikad vratit, sad kad nemaju za kirije da plate eto ih ko popisani nazad...

Nema veze prednost dati onima koji su bili tu i radili prije pocetka krize,ovi nek sacekaju ili nek pokusavaju vratiti se nazad gdje su bili.Problem rjesen.

Promatrajuci situaciju u neku ruku djeluje "optimisticno" cinjenica da na USK imamo "samo" 6 zaraženih. Ali meni ne djeluje tako kad vidis da je do sad uraden samo 21 test. Mislim da bi bar svaki kanton trebao raditi testove u kantonalnim bolnicama. Govori se o nekoj cijeni o 50 KM po kertridzu za test iako znam da u Kini taj ketridz kosta od 4,20  - 5,00 dolara ovisno o narucenoj kolicini

• Dislike 1
1 hour ago, Grunf said:

Promatrajuci situaciju u neku ruku djeluje "optimisticno" cinjenica da na USK imamo "samo" 6 zaraženih. Ali meni ne djeluje tako kad vidis da je do sad uraden samo 21 test. Mislim da bi bar svaki kanton trebao raditi testove u kantonalnim bolnicama. Govori se o nekoj cijeni o 50 KM po kertridzu za test iako znam da u Kini taj ketridz kosta od 4,20  - 5,00 dolara ovisno o narucenoj kolicini

Vjerujem da ima puno vise ali da nema testova

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...