Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Recommended Posts

• Replies 2,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ma brojke oko korone su većinom netačne, prvenstveno iz nekoliko razloga: 1. Metoda kojom se testira osoba na koronu datira iz 80-ih godina i može pokazati lažno pozitivne rezultate, naročito kod va

Mofo dzaba im objasnjavas ti sljedbenici korona bozanstva su toliko ubijedjeni u svoja religijska uvjerenja da je uzalud sa njima raspravljati. Kako se ono mole Tako mi Bila Gejtsa  djeda sorosa 

Posted Images

prije 17 minuta, Grunf said:

@Mofo njih štiti ovaj diplomatski imunitet od svega :D , sve ja to znam i ja lično u svoj ovoj situaciji sam negdje na sredini ni tamo ni ovamo ali neću svoj stav ponavljati jer ću biti kao papagaj. 

Pa otkad opasni virus bira koga ce napasti a koga ne.Neki su slijepi i kod ociju.

• Like 2
  • Haha 1
1 hour ago, Mofo said:

Evo nam naseg kriznog staba, u medijima ova kobila izadje sa panicnim izjavama kako se gradjani ne pridrzavaju mjera, da cemo pokrepati svi, kazne bi nam uvodili. Zar se prva ona ne bi trebala bojati za svoju guzicu da je to toliko smrtonosno? Ovako je isto bilo za onaj lockdown kad su krizni stabovi dernecili po kafanama, dok je narod bio zatvoren, ostajao bez posla, razmisljao kako ce prezivjeti.

I vi se bunite kad vas mi ovdje nazivamo ovcama.

124081563_3497847400252459_3605479927792712606_o.jpg

Koja je ovo nekultura kad se nalazis za istim stolom sa grupom ljudi i uzmes telefon i buljis u njega meni je to grozno . Ali u Bihacu zbilja je ovo praksa kod vecine ljudi pricas sa covjekom on bulji u telefon i samo vice da da pa da ma da a sta ces . 

Jebes telefon kao da je to toliko vazno da se mora u njega viiti 24 sata dnevno .

• Like 2
prije 19 minuta, Pushiga said:

Što se tiče 5G mreže, slažem se da tu ljudi pišu svakakve urnebesne gluposti.

Ali shvatite ljudi ima ona stara poslovica "Gdje ima dima i ma i vatre".

5G mreža radi na freq. 25-75 Gigaherca, na kojoj freq. rade toplotni topovi za razbijanje protesta.

Pametnom dosta. 

Preporučujem da ko može, da se kloni tih novih tehnologija koje su u najmanju ruku "sumnjive" kad je u pitanju zdravlje. 

• Like 1
10 minutes ago, Real said:

Na ovoj slici je tip koji je u ratu pravio kuću i lijevao ploču dok su na njegov grad padale granate te poslije rata odmah otvorio trgovinu mješovite robe punu krcatu a bio u ratu komandir u Intendantskoj jedinici i dijelio kome i kako je htjeo.

Jedan od njih duguje mom djedi više hiljada KM.

Samo toliko o vjerodostojnosti ovih individua!

Tacno tako znam o kome i o cemu pricas . Na zalost danas je malo ljudi koji mogu da kazu istinu .

Nije mi se dalo citati ova uopsteni bicijev proljev od teorija i ovih sci-fi-flicarosa, ali samo htjedoh provjeriti jesmo li dosli vec do novog Alien-a protiv Predatora, ili smo jos na Resident Evil scenariju, u 3lipe pm? Dakle, da se toliko sranja moze napisati na jednom mjestu, pa to je doktorat jbt. Tacno batal koji je iscurio iz TLC-mozga.

On topic: https://www.pfizer.com/news/press-release/press-release-detail/pfizer-and-biontech-announce-vaccine-candidate-against

6 hours ago, jokesOnYou said:

Nije mi se dalo citati ova uopsteni bicijev proljev od teorija i ovih sci-fi-flicarosa, ali samo htjedoh provjeriti jesmo li dosli vec do novog Alien-a protiv Predatora, ili smo jos na Resident Evil scenariju, u 3lipe pm? Dakle, da se toliko sranja moze napisati na jednom mjestu, pa to je doktorat jbt. Tacno batal koji je iscurio iz TLC-mozga.

On topic: https://www.pfizer.com/news/press-release/press-release-detail/pfizer-and-biontech-announce-vaccine-candidate-against

Ja sam cuo da balkancima odavno udaraju ove vakcine i testiraju ih na nama. Štrcaju ih u bambuće tako da izbjegavajte bambuće. Probudite se...

Ja jedva čekam da vidim ove što se Rugaju, a koji će biti vakcinisani, kad za par godina budu morali primati nove vakcine zbog negativnih efekata prethodne vakcine, ili strašne nuspojave.. onda ćemo mi koji ih nećemo primiti RUGATI SE DO BESVJESTI... iako će se o nesreći raditi, jer bilo je ljudi koji su upozoravali. 

• Like 2
56 minutes ago, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Ja jedva čekam da vidim ove što se Rugaju, a koji će biti vakcinisani, kad za par godina budu morali primati nove vakcine zbog negativnih efekata prethodne vakcine, ili strašne nuspojave.. onda ćemo mi koji ih nećemo primiti RUGATI SE DO BESVJESTI... iako će se o nesreći raditi, jer bilo je ljudi koji su upozoravali. 

Svi ćemo mi biti vakcinisani milom ili silom.

4 minutes ago, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Ti bi dopustio da te vakcinišu silom?

Svaka sila protiv građana je poziv na sukob. 

Nisam ja jedini koji će odbiti vakcinu, biće desetine hiljada, stotina hiljada. 

Ma daj zezam se...nisam ni ja za vakcinu u ovom stupnju razvoja a niti sam za maske osim u izuzetnim slučajevima. Ali treba razmišljati a ne dopuštati da ti nepismeni ili u boljem slučaju polupismeni kovididioti filaju mozak kojekakvim urotama protiv čovječanstva.

Ja cu osobno primiti vakcinu cim mi se ukaze prilika za to nadam se da ce se to desiti sto prije. Smatram da svi trebaju primiti vakcinu ali naravno dobrovoljno ko zeli a ko ne zeli ne treba ga prisiljavati ili mu bilo sta uskracivati. 

Ali poznavajuci prilike mislim da ljudi koji ne budu imali dokaz o vakcinisanju nece moci putovati i da ce im biti mnoga prava uskracena . 

Nece tebe niko fizicki prisiljavati ali ces biti uvjetovan radi posla i sveg ostalog da primis vakcinu smatram da ovo nece biti uredu ali sta ces isto tako trebas imati dovoljno novca kad krenes u zemlje EU i jos mnogo drugih stvari sve su to uvjeti i ogranicenja i mislim da ce vakcina biti samo jos jedno u nizu. 

4 minutes ago, Barba said:

Ja cu osobno primiti vakcinu cim mi se ukaze prilika za to nadam se da ce se to desiti sto prije. Smatram da svi trebaju primiti vakcinu ali naravno dobrovoljo ko zeli a ko ne zeli ne treba ga prisiljavati ili mu bilo sta uskracivati. 

Ali poznavajuci prilike mislim da ljudi koji ne budu imali dokaz o vakcinisanju nece moci putovati i da ce im biti mnoga prava uskracena . 

Nece tebe niko fizicki prisiljavati ali ces biti uvjetovan radi posla i sveg ostalog da primis vakcinu smatram da ovo nece biti uredu ali sta ces isto tako trebas imati dovoljno novca kad krenes u zemlje EU i jos mnogo drugih stvari sve su to uvjeti i ogranicenja i mislim da ce vakcina biti samo jos jedno u nizu. 

Pa i ja sam na to mislio. Nećeš moći putovati, nećeš moći na posao ili dobiti posao - no šta je to nego prisila. Osobito stanovništvo u EU zemljama jer će ulog biti veliki. Onog momenta kad vakcina bude sigurna i ja ću se cjepiti. Ja se cijepim i protiv gripe kad god ima potrebe i nemam nikakve probleme.

2 minutes ago, Grunf said:

Pa i ja sam na to mislio. Nećeš moći putovati, nećeš moći na posao ili dobiti posao - no šta je to nego prisila. Osobito stanovništvo u EU zemljama jer će ulog biti veliki. Onog momenta kad vakcina bude sigurna i ja ću se cjepiti. Ja se cijepim i protiv gripe kad god ima potrebe i nemam nikakve probleme.

Situacija je takva da ce Engleska morati predati utakmicu jer vlada ne dozvoljava da Island dodje u Englesku znaci do te mjere se ide. Zasto onda obicnog covjeka ne bi ogranicili sa svim i svacim .

Alkohol je stetan pa ga piju milioni ljudi ubijaju sebe i druge oko sebe.

Pusenje je stetno pa milijarde ljudi pusi i svjesno se ubija i zagadjuje druge oko sebe te njihovo lijecenje kosta milijarde .

Vecina hrane je stetna posebno slatkisi junk food to zna vecina ljudi ali prije ce pojesti hamburger nego huhanu mrkvu malo kupusa .

sad su vakcine najveci problem to je sve na dnevnoj bazi  propagande.

Ne treba vakcina da bi se ljudi sterilisali to uveliko rade rijaliti programi kod nas gdje se od curica prave kurvice koje zele biti starlete a svi znamo sta to znaci sto je rekao Ulemek ona povecava usne da moze tri qurcine od jednom primiti jer to joj donosi prihod nece ona u skolu da ide jer ucenje je tesko lakse ovako . Kako od takve ocekivati da bude majka da ima djecu i da se brine za obitelj nikako. Danas je pedofilija sasvim normalna stvar citam davor Suker stari ofucani pas haman 60 godina hoda sa djevojkom od 27 gdje to moze biti normalno ne kazem neku razliku pa i do 10 godina je prihvatljivo .

A i momci u najboljim godinama se ufate alkohola i piju konstantno kad vidim pojedince pije se vikendom i jos dva tri puta preko sedmice pa to je vise pijano nego trijezno gdje on nako mahmoran moze uciti a jos manje napraviti dijete za koje ce se brinuti .

• Thanks 1
3 minutes ago, zudox said:

Stvar je u tome barba sto je to unustavanje njihov izbor a prisilno vakcinisanje nije.

Ne bi se slozio da je njihov izbor jer dijete u kakvoj sredini odrasta takav ce covjek postati ,ti ako svoje dijete budes od malena ogajao sa nacionalizmom mrznjom prema drugima razlicitima ono nece postati samo nacionalista vec ce biti ogranicen u svim drugim stvarima i samo ce ga zanimati nacionalizam i biti ce operisan za sve ostalo .

• Like 1
31 minutes ago, Real said:

Pa nemas Ebolu da se moras vakcinisati jer si smrtonosan!Razmisli zasto se vakcina toliko propagira kod bolesti koja je na nivo grippa!

Jos jednom logican zakljucak:

U cemu je problem da vi koji zelite vakcinaciju dobijete tu vakcinaciju!Ja nisam protiv ko zeli neka je uzme!Ako toliko vjerujete toj vakcinaciji koja ce vas stititi od covid19 zasto onda imate strah od ljudi koji su odlucni da ne prime vakcinaciju.To je njihov izbor oni su samoodgovorni za sebe i po vasem onda bi samo ugrozili svoj zivot! Ja sam dovoljno odrastao da mogu rizik preuzeti na sebe i za to mi ne treba vlada kao vazal eugenicara i billa G. da se brine za mene.

Vakcinacija nije kao vakcinacija problem vec sve ono sto ide uz nju alo ako niste pogledali folm gore nece vam biti opet jasno.Zasto moj bankovni racun,ili moja putovnica moraju biti dio te vakcinacije zasto bi ja morao biti za one world gouverment proziran da znaju kud i kamo idem,kad sta jedem sta pijem ko mi dolazi i kome idem?Kontate li vi?Vakcinacija je samo metoda koja ce im pomoci da vas 27sata/7dana u sedmici/365 dana u godini prate.

I s tim imaju moc nad vama ako im se dopadate kao grung dobicete pozitivne bodove i moci se te posjetiti tetku u brekovici a ako niste podobni kao neko od nas teoreticara kako vi nas nazivate necete moci ni u ducan na harmanima ako nije u vasem sektoru.Ako zelite da platitie recimo hranu a ne dopadate se jer niste podobni jednostavno vas iskljuce.

Nemam ja nikakav strah od ljudi koji ne žele vakcinaciju. Gdje sam to rekao ? Ti imaš strah od vakcinisanja a ja sam ti jednom rekao, misli svojom glavom - to ne boli ! A mene baš zaboli dupe za tobom ili tvojim željama, živi svoj život kako misliš da je najbolje. Problem je u drugoj stvari što ja MISLIM da ćeš se morati i ti vakcinisati jer ti neće dati ni da iziđeš iz kuće. To ja ne želim da ti se desi ni tebi niti drugima ali će se desiti i to je neminovno. Razumiješ li ti o čemu ja tebi govorim?

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...