Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Recommended Posts

A sad da se vratimo u našu zbilju,policijski sat od 23:00 - 05:00, ograničavanje osoba unutar i van na 30 osoba maximum i 7 dana online nastave nakon izbora zbog dezinfekcije škola:

https://www.klix.ba/vijesti/bih/u-federaciji-bih-se-uvodi-policijski-sat-zabrana-kretanja-od-23-00-do-5-sati-ujutru/201110021

Čisti idiotizam sa ovim policijskim satom. Tad ionako nikog normalnog nema na ulici, kafići rade do 23:00 al policijski od 23:00 znači najdalje 22:00 fajront-skresase radno vrijeme ugostiteljima bez ikakve obaveze prema njima. Lijepo bogami

• Replies 2,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mofo dzaba im objasnjavas ti sljedbenici korona bozanstva su toliko ubijedjeni u svoja religijska uvjerenja da je uzalud sa njima raspravljati. Kako se ono mole Tako mi Bila Gejtsa  djeda sorosa 

Ma brojke oko korone su većinom netačne, prvenstveno iz nekoliko razloga: 1. Metoda kojom se testira osoba na koronu datira iz 80-ih godina i može pokazati lažno pozitivne rezultate, naročito kod va

Posted Images

prije 6 minuta, Grunf said:

To je samo trening da se prikaže uvođenje policijskog sata kao nešto normalno.

Znaš li da kad velikog slona zavežeš za mali drveni štapić, on ga neće istrgnuti i otići zato što je kao mali isto pokušavao i utvrdio da to ne može. 

Isto tako treniraju i narod.  

Uvedi policijski sat u nekom nevažnom terminu, tako da za godinu, dvije, pet kad uvedeš onaj od 12 do 6 popodne niko neće reći ništa jer će se smatrati da je policijski sat normalan.

To se zove psihološko treniranje naroda, a ti opet reci da sam ja naivni teoretičar zavjere. 

Policijski sat je nedemokratski, Staljinistički represivni element. 

Edited by Bišćanin Čitaindexiklix
  • Like 1
1 minute ago, Bišćanin Čitaindexiklix said:

To je samo trening da se prikaže uvođenje policijskog sata kao nešto normalno.

Znaš li da kad velikog slona zavežeš za mali drveni štapić, on ga neće istrgnuti i otići zato što je kao mali isto pokušavao i utvrdio da to ne može. 

Isto tako treniraju i narod.  

Uvedi policijski sat u nekom nevažnom terminu, tako da za godinu, dvije, pet kad uvedeš onaj od 12 do 6 popodne niko neće reći ništa jer će se smatrati da je policijski sat normalan.

To se zove psihološko treniranje naroda, a ti opet reci da sam ja naivni teoretičar zavjere. 

Dopunio sam post ali i da dodam ovim se samo daje privid da "vlast" misli o "svom" narodu. Ugostiteljima su dozvolili raditi ali uz ograničenja broja gostiju a sad im uzese i tih zadnjih sat-dva rada. Cilj ove mjere a i prethodnih je natjerati ugostitelje ali i druge obrte da sami zatvore svoje obrte jer im se ne isplati raditi  a da im se ne mora ništa nadoknaditi jer se ide tom logikom "dao sam ti da radis a sam si zatvorio". Sredstva koja su se dobila za ublažavanje poslijedica pandemije i pomoć tako neće otići privrednicima i "babo je ruč'o" a novac ostaje vlastima da kupe automobile ili šta već

• Like 1
5 minutes ago, Grunf said:

Dopunio sam post ali i da dodam ovim se samo daje privid da "vlast" misli o "svom" narodu. Ugostiteljima su dozvolili raditi ali uz ograničenja broja gostiju a sad im uzese i tih zadnjih sat-dva rada. Cilj ove mjere a i prethodnih je natjerati ugostitelje ali i druge obrte da sami zatvore svoje obrte jer im se ne isplati raditi  a da im se ne mora ništa nadoknaditi jer se ide tom logikom "dao sam ti da radis a sam si zatvorio". Sredstva koja su se dobila za ublažavanje poslijedica pandemije i pomoć tako neće otići privrednicima i "babo je ruč'o" a novac ostaje vlastima da kupe automobile ili šta već

Vazno je da Mile Kitic peva i peva i da su klubovi vikendom puni ko fol do 23:00 a u stvarnosti je to do jutra .

Pevaljke i pevaci i takva okupljanja su najveci uzrok sto se zaraza siri nema price da nije tako. 

• Like 1
4 minutes ago, Barba said:

Vazno je da Mile Kitic peva i peva i da su klubovi vikendom puni ko fol do 23:00 a u stvarnosti je to do jutra .

Pevaljke i pevaci i takva okupljanja su najveci uzrok sto se zaraza siri nema price da nije tako. 

Istina al nema tog u Bihaću, kod nas ti je sve tanko. Zato se trebalo kontrolirati te klubove tamo gdje se i desava a ne sirotinju maltretirati

3 minutes ago, Grunf said:

Istina al nema tog u Bihaću, kod nas ti je sve tanko. Zato se trebalo kontrolirati te klubove tamo gdje se i desava a ne sirotinju maltretirati

Ko ce kontrolisati?

Policija vrsi racije kod sirotinje au VIP klubovima ne smiju da zavire.

1 minute ago, Barba said:

Ko ce kontrolisati?

Policija vrsi racije kod sirotinje au VIP klubovima ne smiju da zavire.

Pa to ti kazem, cisto sumnjam da ce se ovo odraziti na takve klubove.Ti klubovi ce nastaviti raditi ionako dalje

prije 1 minuta, zudox said:

Opa od iste ekipe stize i co2 porez na hranu da bi se zastitila planeta zemlja.I za ovo ce reci teorija zavjere jel da

Imam ja ideju za vas. Da se vi svi okupite i izadjete na trg protestovat strajkom gladju. Ili cak mozda da se polijete benzinom i zapalite da dokazete vase tvrdnje. To bi uveliko pomoglo svima.

• Like 1
12 minutes ago, Pushiga said:

Ne, vec da se nesebicno malo zrtvujete za visi cilj, ovako samo lamprdate. Uradite nesto...

Nisu ovi bukači na ovoj temi u Bihaću. Oni su uglavnom u Njemačkoj čini mi se (ili koriste VPN) e sad je najžalosnije što oni tamo moraju poštovati pravila ili im slijedi dobra i masna kazna, ali zato mogu pljuvati po BiH i po nama da istresu svoje frustracije i zadovolje svoj ego. Tamo niti jedan ne smije ni prdnuti

• Like 1
6 minutes ago, hatinac| said:

Slijedi potpuni raspad sistema. Ljudi ce crkavati u cekaonicama, kucama i stanovima. 

Ovi ce zastitit svoje familije i to je to. Kataklizma. Postaje gore od Italije.

Restorani su imali svoju sansu da postuju distancu, maske, a svi znamo da je to za njih sprdnja. 

Za pet do sest mjeseci 90% poulacije ce biti zarazeno.. a kod nas je smrtnost sigurno barem 5%.. pa racunaj jarane.

Pa zar nije gore nego u Italiji? Gledajući brojke (ne bitno je da li je sve to laž ili nije - gledajmo samo brojke) u Italiji je bilo cca 800 smrtnih slučajeva dnevno što je ekvivalent od oko 40 smrtnih slučajeva u BiH gledajući broj stanovnika. Mi smo samo jučer imali 72 smrtna slučaja, što je skoro duplo više nego u Italiji

2 minutes ago, Hysteria said:

Ili Windows i vakcina ili koncentracijski logor... izbor je na tebi

Bolje rob nego grob :D

• Like 1
1 minute ago, hatinac| said:

@Grunf nije jos gore... od tih 800 svi su skoro bili u jednoj regiji.

Mislim na komplet zemlju. Istina, najteže je bilo Lombardiji zato ovi protesti u Italiji mi i nisu dragi jer ostatak zemlje nema nimalo empatije prema toj regiji. To kao kod nas što ostatak zemlje nema empatije u odnosu na USK kada su migranti u pitanju

11 minutes ago, Real said:

Kako neki bišćani znaju bolje od sestre sa intenzivne u jednoj Lombardskoj bolnici za vrijeme pLandemije kako je bilo u Lombardiji?

Zašto nisi imenovao mene ili citirao jer si zapravo ovo meni uputio? Ne bitno. Isto kao što ti iz Baden-Württemberga bolje znaš stanje na USK od mene? Kako to? Lijepo sam napisao da je riječ o zvaničnim podacima. Može jedna neimenovana sestrica, vjerovatno izmišljena, iz neke bolnice pisati šta hoće. Ja se uvijek osvrćem na zvanične podatke pa makar oni bili i lažni kako ti tvrdiš. Sve drugo za mene je irelevantno jer nije zvanično. Uostalom nisam se obazirao od čeg su stvarno umrli nego da se vode pod tim uzrokom smrti. Dobro pročitaj moj post. Opet kažem UKLJUČI MOZAK, glava ne služi samo za šišanje

• Like 1

Ne volim kada se spominje ovi u njemackoj  ovi u bosni oni odande. Ovi problemi o kojima pricam je svima isti.Najvise me nerviraju pojedinci ovdje koji kad nemaju kakve argumente kontra jednostavno krenu sa kretenskim ismijavanjem.Ja ne stavljam kahvanske price ovdje vec su ovo izjave ovih kabalinih sljedbenika i to javno ne kriju.

• Like 2
  • Aferim! 1
  • Haha 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...