Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Recommended Posts

• Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mofo dzaba im objasnjavas ti sljedbenici korona bozanstva su toliko ubijedjeni u svoja religijska uvjerenja da je uzalud sa njima raspravljati. Kako se ono mole Tako mi Bila Gejtsa  djeda sorosa 

Ma brojke oko korone su većinom netačne, prvenstveno iz nekoliko razloga: 1. Metoda kojom se testira osoba na koronu datira iz 80-ih godina i može pokazati lažno pozitivne rezultate, naročito kod va

Posted Images

Meni je zapravo strasno kako ovdje ljudi sami kazu da ne vjeruju vladinim mjerama, ne vjeruju ucinkovitosti vakcina i znaju da je vrlo moguce da ce ta vakcina uslovljavati sviju na neki nacin, bilo preko posla ili prelaska granice, ali ipak su svi spremni da je prime bez truna pobune, jer eto to tako mora biti. Pomirili se svi s tim.

Kaze ovaj sta si ti konkretno uradio po pitanju toga? Pa bar sam spreman da kazem da necu primiti neprovjerenu vakcinu za bolest na nivou gripe, zelim da imam pravo izbora, da me niko ne uslovljava zbog tog mog izbora. Ja s tim izborom apsolutno ne ugrozavam nikoga, samo sebe.

• Like 2
  • Aferim! 1
  • Haha 1

prije 1 sat, Pushiga said:

Pa sta cinite povodom toga konkretno?  Spammujete ovdje na forumu, koji se sastoji od 10 ljudi

Sada mozes zamisliti s kim pricas. S nekim ko uopste nije u Bosni, nego u Njemackoj, ali naravno, Svabo sa sobom ne da pricati, jer te lupi gdje najvise boli (novcanik)  ili bukvalno ti razbije lobanju pendrekom. A sto je najgore, i ti bolidi su samo fizicki u Njemackoj, ne znaju nista sta se desava u njihovoj mahali, oni zapravno ne znaju nista. Vise su upuceni sta je Emdzo rekao nego Merkelovka. :D 

Ali da, to su ti revolucinari sa velikim cunama preko tastera i to ne na njemackom forumu gdje zive, nego na bihackom od 9-10 ljudi (sa duplim nalozima). :D :D

Lijep zivot! :D 

prije 9 minuta, Grunf said:

"Odliv mozaka" :D Cirkus. Ljudi kao da ne znaju sta znaci zivjetu u gradu. Doduse, Bihac nije grad... narocito se sada pokazuje i sam sadrzaj te kasabe i ko ga cini i zasto nam je svima ovako lijepo.

• Dislike 2
  • Angry 1

Tipican odgovor kukavice.Ovdje u njemackoj policija jeste brutalna to je rezimska policija ali ipak ljudi se svakodnevno bune i demonstriraju a takvi  defetisti poput tebe samo im pomazu.Ako si kukavica to je tvoj problem sto napadas ljude i podcjenjujes koji se bore protiv ovog zla.Rezim i onako cita sta mi pisemo al ko ih jebe to je i onako stoka dzehenemska(PAKLA).

• Aferim! 1
  • Haha 1

Vidis da sam pogodio u centar .Sto si tako nervozan idi se prijavi kod ovih sorosevaca da ti nadju mjesto u policiji ili covid cinkarosima da lijecis svoje frustracije.A za to da si kukavica i imas prazan zivot bez ikig da je stalo do tebe se vidi iz tvog komentara.

• Like 1
  • Aferim! 1
  • Haha 1
On 09. 11. 2020. at 23:47, jokesOnYou said:

Nije mi se dalo citati ova uopsteni bicijev proljev od teorija i ovih sci-fi-flicarosa, ali samo htjedoh provjeriti jesmo li dosli vec do novog Alien-a protiv Predatora, ili smo jos na Resident Evil scenariju, u 3lipe pm? Dakle, da se toliko sranja moze napisati na jednom mjestu, pa to je doktorat jbt. Tacno batal koji je iscurio iz TLC-mozga.

On topic: https://www.pfizer.com/news/press-release/press-release-detail/pfizer-and-biontech-announce-vaccine-candidate-against

Evo kad spominjes i radujes se vakcini od Pfizera, procitaj clanak iz 2009. Bez brige, nije teorija zavjere, samo cold truth.

https://www.independent.co.uk/news/world/africa/pfizer-to-pay-16350m-after-deaths-of-nigerian-children-in-drug-trial-experiment-1663402.html?fbclid=IwAR2I9LJDgV99Lx2NEshRnLle_v5dqkAH3-pCMDNS5hREJSBg8l2dg-ApD5g

From the crowd that had gathered at the Kano Infectious Diseases Hospital, 200 sick children were picked. Half were given doses of the experimental Pfizer drug called Trovan and the others were treated with a proven antibiotic from a rival company.

Eleven of the children died and many more, it is alleged, later suffered serious side-effects ranging from organ failure to brain damage.

Posto si ti ovdje glavni zagovornik diktature i toga da policija tuce i maltretira ljude (ili stoku kako ih nazivas) koji samo ne gutaju sve sto im se servira, ja tebi od srca zelim da primis tu vakcinu i zavrsis kao jedan od ove jadne africke djece. Mozda ti familija dobije neku odstetu, bar neke koristi od tebe.

• Like 1
  • Aferim! 1
  • Haha 1

Nisam procitao, ali yupii! :) Ne daju mi se vasa sranja citati, jer nema smisla. :)

zudox, tuzan sam... zbog tebe.

I ko je Soros uopste? Ne da mi se ni to sranje googlati, ali nigdje, nego samo ovdje na ovom forumu sam naisao na to ime X puta, jer kada se ovdje na nesto zakacite, stvarno budete kao mazge, telad pred klanje koliko ricete jedno te isto...

• Dislike 2

O svemu ovom imam svoje mišljenje i niko me s ovim teorijama zavjera ne može razuvjeriti. Poštujem i mišljenje tih istio da mogu drugačije razmišljati. 

Međutim nije mi jasno da imaju toliko energije da pišu kilometarske postove o tim teorijama. Ne znam da bih imao snage pisati toliko ni da se radi o nekoj ličnoj koristi. 

Nije to samo ovdje. Gledam na FB ljudi se ubiše da nešto dokažu. Morao sam čak neke staviti na blok.  Mogu staviti da mi ne prikazuje objave, ali ubiše privatnim porukom. I kažem ne zanima me to, ali on nastavi dalje. Znači blok. 

Da li oni dobiju neki novac da li su članovi neke sekte, ne razumijem. 

Opet kažem poštujem svakog da ima pravo na svoje mišljenje ali isto očekujem da poštuju mene. Lp

• Like 1
  • Thanks 1
prije 52 minuta, jokesOnYou said:

Nisam procitao, ali yupii! :) Ne daju mi se vasa sranja citati, jer nema smisla. :)

Procitao si ti itekako, pogotovo boldani dio o ubijenoj djeci i nuspojavama, samo nemas validnih argumenata na to.

S tom svojom reakcijom na moj post o smrti djece i to retardirano "yupii" potvrdjuje ono da si obicni nolifer bez prijatelja i sociopata koji se raduje izivljavanju nad drugim.

Ovdje na ovom forumu je veci sci-fi tvoja losa propaganda o Suhretu kao spasitelju grada u kojem ti uopste ne zivis. 

Najbolje te ignorirati totalno jadnice.

• Like 3
  • Aferim! 1
  • Haha 1

Al čujte, ja realu postavim jedan link na isti način kako on postavlja, znači noname link sa blogom sa blogspot.com, baš isto kako i on radi. I na linku se navode na isti način kako i on to interpretira sa podacima (koji iskreno ni meni nisu relevantni jer naprosto nekonzumiram ovakvu vrstu medija) koji govore kontra onog što on tvrdi i on na to samo kaže da "text nije vjerodostojan" " Koja smijurija od čovjeka koji optuži kontra stranu da neće da uvaži mišljenje drugih a sam isto radi. Inače lično držim da je real aktivan slijedbenik QAnon pokreta i njihov bot na ovom forumu. Evo ponovo link koji sam postavio

https://quantumofjk.blogspot.com/2020/10/jesu-li-raene-obdukcije-oboljelih-od.html?m=1

6 minutes ago, Real said:

Slušaj prijatelju,

mi ne dobijamo nikakav novac već radimo za interes čovječanstva,za ljudska prava i slobodu svih nas,naše djece i unučadi i praunučadi!

To je naša energija koju žrtvujemo i za tvoje dobro iako ne dijeliš naše mišljenje.

Ti "kilometarski" postovi su nužni jer ljudi koji se s ovom temom nisu zabavili ne mogu da jednostavno shvate da je jedan procenat ljudi na svijetu toliko moćan i pakostan te da oni putem kupljenih medija diktiraju što će izaći u javnost a što ne.S tim upravljaju svijetom i nama s ciljem robovlasništa.

Njima novac nije bitan,oni žive na jednoj planeti koja je 8x više prenaseljena nego što bi mogla na današnji način dalje podnijeti.Mi obični smrtnici,normalni građani čak višestruki milioneri su za njih balast poput zračnog baluna koji oni žele odbaciti da ne bi zbog nas i sami bili uništeni jer su zemaljski resursi konačni a onda im ne koriste milijarde ništa!

Teško je s par rečenica bez nekog fundamentalnog znanja nekom objasniti kompliciranost sistema.

Ja samo mogu reći mnogima neka sami istražuju po netu,neka uzmu evo samo jedan dan i neka pogledaju po netu filmove o Bill Gatesu,eugeničarima,Rockefelleru,Rotschildu,Klaus Schwab-u ID2020 ,itd samo jedan dan!

Napisao sam prije par stranica "Šta bi ti rekao da sam ti prije godinu dana rekao da....vrati se i pročitaj."

Evo ga ! Ovaj njegov post kojeg je u medjuvremenu postavio potvrđuje da je QAnonovac. Boldano su osnove tog pokreta 

https://en.wikipedia.org/wiki/QAnon

http://balkans.aljazeera.net/video/qanon-teorije-zavjere-i-americka-demokratija

Grunf problem je kad uzmu originalan tekdt i urade izmjene par rijeci ili recenica cime tekst poprima drugo znacenje.Stavio sam Vam direktan govor onog sudskog patologa nedavno koji je iuzvrsio preko 190 obdukcija a u tekstovima se njegove rijeci ublazavaju ili iskoriscuju

• Like 1

Sjeca li se tko pisanja u stampi od prije 5 ili 6 godina da su amerikanci nabavili milione limeni kovcega a i u evropi ogromnu kolicinu putalu se mnogi za koga.I zasto se odrzavaju ko fol napustane baze u njemackoj a unutra su preuredjene po nacinu konclogora.

Real: Ja sam obrisao jer si razvezao besmislen post nakon toga a sad cu ponoviti šta sam ja to napisao:

"Sreća pa je ovih covididiota jako malo"  Koga sam ja tu vrijeđao? Tebe? Nisam ja kriv što si se ti pronašao u tom postu. Ja nikog nisam imenovao niti sam imenovao forumaše. Dakle tvoja lamprdanja su kao i cijelo vrijeme do sad - SAMO OBIČNA LAMPRDANJA.

Šta znači i ko su covidioti ? Covidiot je osoba koja ne vodi brigu o osobama oko sebe, koja se ne ponaša u skladu s uputama za suzbijanje koronavirusa. Ovaj termin nisam ja izmislio, taj termin se danas uvlači u standardne riječi i koristio ga je i zudox na ovoj temi a mislim da nije znao njegovo pravo značenje te da je mislio da su covidioti oni koji "vjeruju" u ovaj virus za što postoje i dokazi.

https://zimo.dnevnik.hr/clanak/internet-ima-novi-termin-za-sve-koji-krse-mjere-samoizolacije-kovidiot---598742.html

Na dnu ove stranice imas jedan kviz/upitnik

https://slobodnadalmacija.hr/mozaik/trend/ponasate-li-se-kao-kovidiot-rijesite-nas-kviz-i-doznajte-mozda-pokupite-i-koji-koristan-savjet-kako-ne-bi-pokupili-virus-1011445

Ja da hoću da uklanjam gluposti koje ti pišeš ja bih te odavno banirao jer širiš laži i neistine, paniku i strah te time ugrožavaš živote ljudi u našem gradu sa sigurne distance. Ja se na tvoje gluposti neobazirem uopšte. Ne smetas ni drugim moderatorima jer bi te i oni banovali ali nisu...ne iz razloga što misle da si ti u pravu nego što te niko ovdje nedoživljava i ne čita tvoje gluopsti duže od dvije rečenice. Haj pozdrav

1 hour ago, zudox said:

Grunf problem je kad uzmu originalan tekdt i urade izmjene par rijeci ili recenica cime tekst poprima drugo znacenje.Stavio sam Vam direktan govor onog sudskog patologa nedavno koji je iuzvrsio preko 190 obdukcija a u tekstovima se njegove rijeci ublazavaju ili iskoriscuju

Ja nisam tekst preveo kao što o kaže Real. Tekst je kakav jeste. a da li ga je neko prevodio ili pisao to je njegov problem. U to ne ulazim, ja sam dao primjer na tekstove kakve vi postavljate. Ne postoje ni na jednom zvaničnom portalu niti mediju tvrdnje na koje se vi pozivate. Ovakve stranice i videa koja vi kačite se rade zbog klikova i reklama koje se vrte na njima a uvijek se neko poput vas upeca na isti, iz razloga sto je tema korona virusa aktulna. Kad ne bude nestat ce same od sebe...ja više nemam volje da vam to dokazujem i više se neću ponavljati.

Dalje, pročitaj zadnji realov post. Prevodio ga google translatorom pa tekstovi gube smisao, pa tako ovaj glavni naučni direktor farmaceutskog giganta Pfizer Dr. Mike Yeadon ima samo 16 godina umjesto da je na toj funkciji 16 godina. Tako sav tekst dalje gubi smisao i ja ga ne citam jer je to za mene notorna glupost a on ga protumači na svoj način. Znamo mi svi i njemački i engleski a neki od nas i  početnički nivo švedskog

6 minutes ago, Real said:

16 godišnji znači 16 godina bio predsjednik tvrtke!

Niko nije rekao da cirus ne postoji,ja kažem uvijek da postoji ali nije onakav kako ga žele prikazati.

Ti si stavio tekst,a ako stavljaš nešto a ne znaš što tu piše isto dođe kao da si sam to rekao.Niko nije rekao da si ti preveo!

Ti si ovdje izgleda zakonodavan da vrijeđaš ljude,ne valja ti to,ne valja ti to prijatelju.

16 godišnji na bos/hr/srb znači da ima 16 godina da je star 16 godina. Zašto sam te uvrijedio ako sam napisao da nisi to preveo kako treba? Koristiš google translator,čak se nisi potrudio da ukloniš prevod fotografije, što znači da njemački ne znaš. Zašto je to uvreda?

Po obicaju mainstrim mediji i novinari izvrcu rijeci covidiot je slijepi sljedbenik svega sto mu kaze ciofarmakomafija preko placenih medija.Molicu lijepo svakom njegovo.U francuskoj drzavno tužiteljstvo  podize optuznice protiv umijesani u stvaranje ove lazne pandemije za ocekivati je jos jace represije psihopata umijesani u ovaj zlocin.

E Grunf stvarno pretjera  sa onim minusom nisi mi vise drug ljut sam na tebe.

• Like 2
  • Dislike 1

Kad smo već kod ljudi od vjere:

https://www.index.hr/vijesti/clanak/upozorenje-crnogorcima-zatvorite-amfilohijev-lijes-ljudi-ga-ljube/2226557.aspx

A onda kao poslijedica "smrtonosnog poljupca" (ovo sam ja izmislio pod navodnim znacima :D)

https://www.index.hr/vijesti/clanak/patrijarh-irinej-ima-koronu/2227691.aspx

I onda još stotine slucajeva povezanih sa ovim ali od anonimusa pa se o tom i ne piše

@jokesOnYou ja necu opominjati više za ovakvu vrstu vrijeđanja. Ovo upamtite i svi ostali.

• Dislike 1

Pa hoce @zudox. Preklinjat ce da dobiju vakcinu jer ce im se sve uskratiti, od izlazaka van stana do uskracivanja rada. Mozda tebi to zvuci smijesno ali i tebe i mene to ceka ako se budemo opirali. Ja nisam rekao da je to uredu (da ne bi bilo pogresnog tumacenja mog posta) nego da je to neizbjezno i nije mi ni malo smješno

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...