Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Grunf

Recommended Posts

prije 2 sati, Grunf said:

Ne znas ti ni gdje si šupalj. Sutra ako preskocis terapiju neces dobiti wifi

Evo o tom ja govorim ovo ismijavanje.Real samo prenosi sto oni sami kazu a vi se ismijavate tome pa onda ono daj link pa ismijavanje i tako u krug.Jesi li ti grunf mozda pomislio da je ovo rat izmedju ovih fanatika kabale i obicnog naroda. Samo taj rat vecina ne primjecuje.

7 minutes ago, zudox said:

Evo o tom ja govorim ovo ismijavanje.Real samo prenosi sto oni sami kazu a vi se ismijavate tome pa onda ono daj link pa ismijavanje i tako u krug.Jesi li ti grunf mozda pomislio da je ovo rat izmedju ovih fanatika kabale i obicnog naroda. Samo taj rat vecina ne primjecuje.

Ma real nema pametnijeg posla pa se zadao u istrazivanje. Ja sam svoje misljenje davno rekao o njemu i njegovu dijagnozu. To se vidi iz njegovih postova. On ismijava sam sebe. Kakav rat? Sreca pa je takvih kao on jako malo za razliku od nas normalnih ljudi a ja veca budala od njega sto se upustam u raspravu sa njim. Bolestan je covjek i u pravu si 

Do kraja sedmice u njemackoj a i u mnogim drugim drzavama bice podnesena tuzba zbog udruzenog zlocinackog poduhvata protiv covjecanstva.Taj postupak nisu pokrenuli kakvi anonimusi vec veliki pravnici uz podrsku desetina hiljada doktora.Tek sada ce da dodje do eskalacije izmedju covidterorista i normalni ljudi.Ne treba zaboraviti ni ovu djubrad od doktora i medija koji su radili na ubijanju vlastitog naroda u bosni.

SLOBODA ILI SMRT  

• Like 1

5 minutes ago, zudox said:

Do kraja sedmice u njemackoj a i u mnogim drugim drzavama bice podnesena tuzba zbog udruzenog zlocinackog poduhvata protiv covjecanstva.Taj postupak nisu pokrenuli kakvi anonimusi vec veliki pravnici uz podrsku desetina hiljada doktora.Tek sada ce da dodje do eskalacije izmedju covidterorista i normalni ljudi.Ne treba zaboraviti ni ovu djubrad od doktora i medija koji su radili na ubijanju vlastitog naroda u bosni.

SLOBODA ILI SMRT  

A ko je tebi rekao da si ti "normalan" a da je neko drugi npr ja "nenormalan"? Ili je to samo tvoje misljenje? Ili postoji neka institucija koja to procjenjuje? I kako to da je takvih " normalnih" ljudi samo 0,10% a da je ostatak čovječanstva nenormalan? Ko donosi takvu dijagnozu?

prije 2 minuta, Grunf said:

A ko je tebi rekao da si ti "normalan" a da je neko drugi npr ja "nenormalan"? Ili je to samo tvoje misljenje? Ili postoji neka institucija koja to procjenjuje? I kako to da je takvih " normalnih" ljudi samo 0,10% a da je ostatak čovječanstva nenormalan? Ko donosi takvu dijagnozu?

Niste tema posta Vi vec ova tuzba i ljudi koji stoje iza nje .Jesu li i to po tvom misljenju teoreticari zavjere ili nenormalni ljudi

6 minutes ago, zudox said:

Niste tema posta Vi vec ova tuzba i ljudi koji stoje iza nje .Jesu li i to po tvom misljenju teoreticari zavjere ili nenormalni ljudi

Al pitam uopsteno, ko je nadlezan da donosi tu dijagnozu, sebe sam naveo kao primjer druge strane, ne bitno. Ja i jesam protiv ugnjetavanja naroda na ovaj nacin ali sam i protiv onih koji svjesno i namjerno sire ovu zarazu i smatram da svaka takva osoba treba kazneno odgovarati bas poput ovih sto su zarazeni HIV-om i svjesno sire zarazu. Nedavno je bio slucaj gdje je zenska osuđena za to. Jer da nije takvih osoba ova pandemija bi davno zavrsila kao i ovi sto kazu da su starci i bolesni kolateralna šteta i da bi ionako umrli. Pa svi cemo ionako kad tad umrijeti ali takve tvrdnje su ravne onim iz nacisticke njemacke

E tu mi dodji cilj i jeste bio da svako moze biti potencionalni bioterorist i da u svakom trenutku mozes uhapsiti i zatvoriti koga sistem pozeli.Tako je ova farsa i napravita.Vi unaprijed osudjujete ove ljude sto podnos tuzbe da su nenormalni ili teroristi jer ne slijede ovu laznu pandemiju.Da nije takvih kao Vi i pojedinaca na ovom forumu nitko ne bi ni znao da postoji kakva opasnost.Zivot bi tekao normalno.

• Like 1

1 minute ago, zudox said:

Koliko dugo

Razmislit cu do sutra. Ako neko misli da sam pogrijesio neka se zali. Jako dugo spama cijeli forum i odavno sam imao to na pameti i nisam to uradio samo iz razloga da ne bi ispalo da sam to uradio jer imamo kontra stavove. Opet ponavljam kome se ne sviđa neka se žali na moju odluku a sad se vratimo na temu. Što se mene tiče ja idem isto offline do jutra. Pozz svima i ostanite mi negativni kad je riječ o ovoj temi. Laku noć

• Like 1

Evo čuo sam da su najnovije nuspojave vakcine kaže da je čovjek Njemačkoj nakon što je primio vakcinu propričao odnosno počeo se obraćati na Kineskom jeziku kojeg do tada nije znao niti mogao znati , naučnici smatraju da se radi o pogrešnoj vakcini namjenutoj za kineski tržište naime nano-roboti koji se nalaze u vakcinu su programirani za svaku naciju posebno . Teško nama 

• Like 1
  • Haha 1

Ja se zalim zato sto je ovo krajnje pokvareno i drsko sa vase strane.Ima na ovom forumu raznorazni perverznjaka koji mrze sve normalno al vam ne smetaju .Real nije nista rekao lose vec to ne odgovara vasem vakcinacijskom lobiju kao sto usutkavate protivnike po svim forumima.Ko zna mozda ti kapne koja para od ovih cionista sto sudjelujes u njihovom genocidu nad narodom.

• Like 2
  • Dislike 1
  • Aferim! 1
  • Haha 1

1 minute ago, zudox said:

Ja se zalim zato sto je ovo krajnje pokvareno i drsko sa vase strane.Ima na ovom forumu raznorazni perverznjaka koji mrze sve normalno al vam ne smetaju .Real nije nista rekao lose vec to ne odgovara vasem vakcinacijskom lobiju kao sto usutkavate protivnike po svim forumima.Ko zna mozda ti kapne koja para od ovih cionista sto sudjelujes u njihovom genocidu nad narodom.

Kaznio sam ja i druge, ne samo jednu stranu. Više puta sam skinuo neke forumaše lično tebi sa vrata i ti to dobro znaš a to mogu vidjeti i drugi moderatori. Zeza na jednu stranu vrijeđanje ali i spamanje na drugu. Pozz ponovo

• Thanks 1

@Grunf aferim! :) 

Treba staviti tacku na provokatore i narocito na sirenje neprovjerenih gluposti sa laznih spyware portala! 

Postalo je previse nenormalno i ne znam odakle vise tolika masta. 

Hajd jedno sto postoji glupost ili necija korist za sirenje laznih teorija zavjere, nego sto je to i opasno, jer se i te lazi sire kao virus i onda stvarno pocne na maloumne to da utice i lako povjeruju i sve sto im se servira. Kao da neko testira da vidi koliko su ljudi glupi i lakovjerni. Mislim, pocevsi od 5G pa do idiotizma o tome da virus nije opasan ili cak da ne postoji. Ismijavanje svih normi od strucnjaka, a ovamo se ne znaju potpisati kako treba. Jadno! 

• Like 2
  • Dislike 3

35 minutes ago, Alen12 said:

Pogriješio si ! Čovjek je iznosio činjenice i nikoga nije uvrijedio za razliku od pojedinaca ovdje koji nisu nikad ni upozoreni jer dijele tvoje mišljenje i ulizivaju ti se.i sam si kontradiktoran govoreći kako se neće moći u banku ili preko granice ako se ne vakciniše a na drugi način podržavaš ovu diktaturu .

Izvini ponovi svoj zadnji post, greškom sam ga izbrisao a i djelovao mi je da si mene od nekud citirao a to nisu moje riječi. Postoje razlike, ne slazem se ja sa mnogo cemu, pocev od mjera do nekih dijagnoza ali rasprava na ovom forumu treba da ide u tom smjeru a ne spamanjem koje kakvih nebuloza i naučno neutemeljenih činjenica. Ja sam ga milion puta upozorio na to i praštao mu. Ne jednom vec mali milion puta. Nije tacno da druga strana prolazi nekaznjeno i bez upozorenja. Real je prvi sa "te strane" koji je upozoren i kaznjen. Sa kontra strane ima nekoliko forumaša ali se to pravis da ne vidis. Ja se necu vise sa vama trojicom prepucavati niti cu vam se pravdati i vratimo se temi.

6 minutes ago, Alen12 said:

Za mene su opasne mjere štabova i SZO. Da li je opasna mjera zatvoriti specijalističke ambulante i ne dozvoliti da se ljudi liječe od drugih bolesti ? Ja ne vidim nikakvu pandemiju u odnosu na broj stanovnika kantona i ne vidim razlog za gušenje i onako slabe ekonomije. Kad vidim da ljudi padaju kao snopovi u gradu od te bolesti promijeniti ću mišljenje .

A ok, vidim odradio si to. Slazem se sa tobom u vecini ali se ne slazem sa cinjenicom da trebaju ljudi po gradu da padaju mrtvi kao pokošeni da bih rekao ok to jeste pandemija. Halooo!!! 

Isto kao da si rekao, hmmm nije to nikakav rat ako danas ne pogine 100 civila u gradu..o cemu ti pricas u ovom slucaju. Tebi treba da umre dnevno 50 ljudi u gradu da bi ti nesto dokazao? Umjesto da umru, treba da se sprijeci to umiranje i to nevinih ljudi.

prije 2 sati, Alen12 said:

Pogriješio si ! Čovjek je iznosio činjenice i nikoga nije uvrijedio za razliku od pojedinaca ovdje koji nisu nikad ni upozoreni jer dijele tvoje mišljenje i ulizivaju ti se.i sam si kontradiktoran govoreći kako se neće moći u banku ili preko granice ako se ne vakciniše a na drugi način podržavaš ovu diktaturu .

Al stvarno nidje veze, ostavi ovog Suhretovog magarca koji meni vrijedja porodicu i govori da mi je "otac", prijeti zudoxu da bi ga volio naci, vrijedja redom sviju, a banuje Reala koji postavi neki link na neku vijest koja eto nije sa mainstream medija.

Ne kazem da je sve istina sto covjek stavi, ali nije ni razlog da se neko banuje jer moderator eto ne vjeruje u to i smatra to spamom. Spam je kad neko postavlja zaredom 5 svojih postova. Toliko o slobodi govora.

• Aferim! 1
  • Haha 1

13 minutes ago, Mofo said:

Al stvarno nidje veze, ostavi ovog Suhretovog magarca koji meni vrijedja porodicu i govori da mi je "otac", prijeti zudoxu da bi ga volio naci, vrijedja redom sviju, a banuje Reala koji postavi neki link na neku vijest koja eto nije sa mainstream medija.

Ne kazem da je sve istina sto covjek stavi, ali nije ni razlog da se neko banuje jer moderator eto ne vjeruje u to i smatra to spamom. Spam je kad neko postavlja zaredom 5 svojih postova. Toliko o slobodi govora.

1. Nemoj vrijedjati čovjeka. Taj na koga ti misliš je isto bio privremeno na hladjenju zbog toga

2. u tom je dijelom problem

3. Stavljao ih je i na desetine u nizu do sada,najčešće copy/paste. Imate privatne poruke i zalite se teziju. Meni je "dogruhalo" pa ako misli tezy da nisam u pravu neka mi makne ovu "titulu"

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...