Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Recommended Posts

1 hour ago, Real said:

Da ubijem u startu ovu teoriju zavjera. Cijeli video kojeg su teoreticari urota isjekli:

Video koji je Real stavio je isjecen da bi teoreticari urota dobili materijal za ispiranje mozga svojim sljedbenicima. Medjutim rekao je ukratko ovo (prepričano mojim riječima): da ljudi imaju vise djece (pa cak i po desetero) u slabije razvijenim zemljama svijeta iz prostog razloga da bi neka djeca prezivjela do doba kad se mogu brinuti o sebi i roditeljima. Tako je nekad bilo i kod nas- porodice su imale više djece nego danas. Moj djed sa oceve strane je imao 6 djece - prezivjelo ih 4. Sa mamine strane 9 prezivjelo ih 6. Razvojem zdravstvenih tehnologija stopa smrtnosti djece bi se smanjila i time bi se i smanjila "potreba" za rađanjem većeg broja djece. To bi, što je logicno, smanjilo porast populacije. Problem je u balkanoidima koji misle da znaju strane jezike a ne znaju ih. Evo, dao sam vam konkretan dokaz: "Razvojem zdravstva i tehnologija u zdravstvu usporio bi se rast populacije smanjenjem broja rađanja jer ne bi bilo one prirodne potrebe da se ima veci broj djece da bi dovoljan broj prezivio a ne proizvodnjom vakcine koja bi ubijala ljude i tako se smanjio broj ljudi na planeti" To su totalne gluposti koje se iznose u teorijama zavjera i čak ovdje na forumu.

• Like 1
  • Haha 1
  • Replies 2,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ma brojke oko korone su većinom netačne, prvenstveno iz nekoliko razloga: 1. Metoda kojom se testira osoba na koronu datira iz 80-ih godina i može pokazati lažno pozitivne rezultate, naročito kod va

Mofo dzaba im objasnjavas ti sljedbenici korona bozanstva su toliko ubijedjeni u svoja religijska uvjerenja da je uzalud sa njima raspravljati. Kako se ono mole Tako mi Bila Gejtsa  djeda sorosa 

Posted Images

prije 7 sati, Grunf said:

Al čujte, ja realu postavim jedan link na isti način kako on postavlja, znači noname link sa blogom sa blogspot.com, baš isto kako i on radi. I na linku se navode na isti način kako i on to interpretira sa podacima (koji iskreno ni meni nisu relevantni jer naprosto nekonzumiram ovakvu vrstu medija) koji govore kontra onog što on tvrdi i on na to samo kaže da "text nije vjerodostojan" " Koja smijurija od čovjeka koji optuži kontra stranu da neće da uvaži mišljenje drugih a sam isto radi. Inače lično držim da je real aktivan slijedbenik QAnon pokreta i njihov bot na ovom forumu. Evo ponovo link koji sam postavio

https://quantumofjk.blogspot.com/2020/10/jesu-li-raene-obdukcije-oboljelih-od.html?m=1

Evo ga ! Ovaj njegov post kojeg je u medjuvremenu postavio potvrđuje da je QAnonovac. Boldano su osnove tog pokreta 

https://en.wikipedia.org/wiki/QAnon

http://balkans.aljazeera.net/video/qanon-teorije-zavjere-i-americka-demokratija

Kakav QAnon... daj bolan ta zapadnjačka sranja ostavi sa strane.

Ne postoji teorija zavjere nego čisto Bošnjački osjećaj za opasnost, nešto što ti dolazi iz želudca. 

Ja sam odrastao uz opasnost, rat, glad, muku i ima nešto u čovjeku što mu govori "BJEŽI ŠTO DALJE OD TOGA" i rijetko kad me taj osjećaj iznevjerio.

Ja ti lijepo kažem, bježi od vakcinacija ko od KUGE. 

Poslušaj da se nebi sutra dvostruko kajao.

• Like 2

@Real

"Vakcinaciju neće sprovoditi nigdje pa ni u BiH normalni,kućni ljekari već vojska"

Koliko "vojske" ima u BiH ? Može odgovor u % u odnosu na br stanovnika. Koliko njih nije "normalnih" kućnih ljekara? Plata vojnika je koliko puta veća od liječnikove pa neće uzeti 100€ ? Stepen obrazovanja /obučenosti/ kod vojske..koliki je? Ako može ja bi da mi pilot daje vakcinu ili neki visoki čin iz štaba. Imamo li pilota? Mornara ? Marinaca? "prašinar" ne dolazi u obzir jer je do jučer bio čoban na Vlašiću.

prije 7 minuta, Real said:

Za ovakve situacije se planira EUROGENDFOR tj EULEX sada u Kosovu uz pomoć domaćih kolaboranata i vlade!

https://de.m.wikipedia.org/wiki/Rechtsstaatlichkeitsmission_der_Europäischen_Union_im_Kosovo

To bi bilo super...ala bi se svi na balkanu ujedinili bilo bih ih mrtvih ko mrava. 

prije 2 sati, Grunf said:

Ne znas ti ni gdje si šupalj. Sutra ako preskocis terapiju neces dobiti wifi

Evo o tom ja govorim ovo ismijavanje.Real samo prenosi sto oni sami kazu a vi se ismijavate tome pa onda ono daj link pa ismijavanje i tako u krug.Jesi li ti grunf mozda pomislio da je ovo rat izmedju ovih fanatika kabale i obicnog naroda. Samo taj rat vecina ne primjecuje.

7 minutes ago, zudox said:

Evo o tom ja govorim ovo ismijavanje.Real samo prenosi sto oni sami kazu a vi se ismijavate tome pa onda ono daj link pa ismijavanje i tako u krug.Jesi li ti grunf mozda pomislio da je ovo rat izmedju ovih fanatika kabale i obicnog naroda. Samo taj rat vecina ne primjecuje.

Ma real nema pametnijeg posla pa se zadao u istrazivanje. Ja sam svoje misljenje davno rekao o njemu i njegovu dijagnozu. To se vidi iz njegovih postova. On ismijava sam sebe. Kakav rat? Sreca pa je takvih kao on jako malo za razliku od nas normalnih ljudi a ja veca budala od njega sto se upustam u raspravu sa njim. Bolestan je covjek i u pravu si 

Do kraja sedmice u njemackoj a i u mnogim drugim drzavama bice podnesena tuzba zbog udruzenog zlocinackog poduhvata protiv covjecanstva.Taj postupak nisu pokrenuli kakvi anonimusi vec veliki pravnici uz podrsku desetina hiljada doktora.Tek sada ce da dodje do eskalacije izmedju covidterorista i normalni ljudi.Ne treba zaboraviti ni ovu djubrad od doktora i medija koji su radili na ubijanju vlastitog naroda u bosni.

SLOBODA ILI SMRT  

• Like 1
5 minutes ago, zudox said:

Do kraja sedmice u njemackoj a i u mnogim drugim drzavama bice podnesena tuzba zbog udruzenog zlocinackog poduhvata protiv covjecanstva.Taj postupak nisu pokrenuli kakvi anonimusi vec veliki pravnici uz podrsku desetina hiljada doktora.Tek sada ce da dodje do eskalacije izmedju covidterorista i normalni ljudi.Ne treba zaboraviti ni ovu djubrad od doktora i medija koji su radili na ubijanju vlastitog naroda u bosni.

SLOBODA ILI SMRT  

A ko je tebi rekao da si ti "normalan" a da je neko drugi npr ja "nenormalan"? Ili je to samo tvoje misljenje? Ili postoji neka institucija koja to procjenjuje? I kako to da je takvih " normalnih" ljudi samo 0,10% a da je ostatak čovječanstva nenormalan? Ko donosi takvu dijagnozu?

prije 2 minuta, Grunf said:

A ko je tebi rekao da si ti "normalan" a da je neko drugi npr ja "nenormalan"? Ili je to samo tvoje misljenje? Ili postoji neka institucija koja to procjenjuje? I kako to da je takvih " normalnih" ljudi samo 0,10% a da je ostatak čovječanstva nenormalan? Ko donosi takvu dijagnozu?

Niste tema posta Vi vec ova tuzba i ljudi koji stoje iza nje .Jesu li i to po tvom misljenju teoreticari zavjere ili nenormalni ljudi

6 minutes ago, zudox said:

Niste tema posta Vi vec ova tuzba i ljudi koji stoje iza nje .Jesu li i to po tvom misljenju teoreticari zavjere ili nenormalni ljudi

Al pitam uopsteno, ko je nadlezan da donosi tu dijagnozu, sebe sam naveo kao primjer druge strane, ne bitno. Ja i jesam protiv ugnjetavanja naroda na ovaj nacin ali sam i protiv onih koji svjesno i namjerno sire ovu zarazu i smatram da svaka takva osoba treba kazneno odgovarati bas poput ovih sto su zarazeni HIV-om i svjesno sire zarazu. Nedavno je bio slucaj gdje je zenska osuđena za to. Jer da nije takvih osoba ova pandemija bi davno zavrsila kao i ovi sto kazu da su starci i bolesni kolateralna šteta i da bi ionako umrli. Pa svi cemo ionako kad tad umrijeti ali takve tvrdnje su ravne onim iz nacisticke njemacke

E tu mi dodji cilj i jeste bio da svako moze biti potencionalni bioterorist i da u svakom trenutku mozes uhapsiti i zatvoriti koga sistem pozeli.Tako je ova farsa i napravita.Vi unaprijed osudjujete ove ljude sto podnos tuzbe da su nenormalni ili teroristi jer ne slijede ovu laznu pandemiju.Da nije takvih kao Vi i pojedinaca na ovom forumu nitko ne bi ni znao da postoji kakva opasnost.Zivot bi tekao normalno.

• Like 1
1 minute ago, zudox said:

Koliko dugo

Razmislit cu do sutra. Ako neko misli da sam pogrijesio neka se zali. Jako dugo spama cijeli forum i odavno sam imao to na pameti i nisam to uradio samo iz razloga da ne bi ispalo da sam to uradio jer imamo kontra stavove. Opet ponavljam kome se ne sviđa neka se žali na moju odluku a sad se vratimo na temu. Što se mene tiče ja idem isto offline do jutra. Pozz svima i ostanite mi negativni kad je riječ o ovoj temi. Laku noć

• Like 1

Evo čuo sam da su najnovije nuspojave vakcine kaže da je čovjek Njemačkoj nakon što je primio vakcinu propričao odnosno počeo se obraćati na Kineskom jeziku kojeg do tada nije znao niti mogao znati , naučnici smatraju da se radi o pogrešnoj vakcini namjenutoj za kineski tržište naime nano-roboti koji se nalaze u vakcinu su programirani za svaku naciju posebno . Teško nama 

• Like 1
  • Haha 1

Ja se zalim zato sto je ovo krajnje pokvareno i drsko sa vase strane.Ima na ovom forumu raznorazni perverznjaka koji mrze sve normalno al vam ne smetaju .Real nije nista rekao lose vec to ne odgovara vasem vakcinacijskom lobiju kao sto usutkavate protivnike po svim forumima.Ko zna mozda ti kapne koja para od ovih cionista sto sudjelujes u njihovom genocidu nad narodom.

• Like 2
  • Dislike 1
  • Aferim! 1
  • Haha 1
1 minute ago, zudox said:

Ja se zalim zato sto je ovo krajnje pokvareno i drsko sa vase strane.Ima na ovom forumu raznorazni perverznjaka koji mrze sve normalno al vam ne smetaju .Real nije nista rekao lose vec to ne odgovara vasem vakcinacijskom lobiju kao sto usutkavate protivnike po svim forumima.Ko zna mozda ti kapne koja para od ovih cionista sto sudjelujes u njihovom genocidu nad narodom.

Kaznio sam ja i druge, ne samo jednu stranu. Više puta sam skinuo neke forumaše lično tebi sa vrata i ti to dobro znaš a to mogu vidjeti i drugi moderatori. Zeza na jednu stranu vrijeđanje ali i spamanje na drugu. Pozz ponovo

• Thanks 1

@Grunf aferim! :) 

Treba staviti tacku na provokatore i narocito na sirenje neprovjerenih gluposti sa laznih spyware portala! 

Postalo je previse nenormalno i ne znam odakle vise tolika masta. 

Hajd jedno sto postoji glupost ili necija korist za sirenje laznih teorija zavjere, nego sto je to i opasno, jer se i te lazi sire kao virus i onda stvarno pocne na maloumne to da utice i lako povjeruju i sve sto im se servira. Kao da neko testira da vidi koliko su ljudi glupi i lakovjerni. Mislim, pocevsi od 5G pa do idiotizma o tome da virus nije opasan ili cak da ne postoji. Ismijavanje svih normi od strucnjaka, a ovamo se ne znaju potpisati kako treba. Jadno! 

• Like 2
  • Dislike 3

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...