Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Grunf

Recommended Posts

prije 3 sati, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Vlada FBIH ne isključuje obavezu da svi prime vakcinu za COVID 19

Ja evo kažem da me čitava vlada može povući za onu stvar. 

Ićemo na Debeljaču se sakriti. Vode ima, ima vjeverica da se hranimo. Što se grijanja tiče, stisnućemo se zajedno, da održamo temperaturu tijela. Napravićemo si koplja od grana. Borićemo se protiv Babilona i reptila do zadnje kapi krvi!

• Haha 3

2 minutes ago, Pushiga said:

Ićemo na Debeljaču se sakriti. Vode ima, ima vjeverica da se hranimo. Što se grijanja tiče, stisnućemo se zajedno, da održamo temperaturu tijela. Napravićemo si koplja od grana. Borićemo se protiv Babilona i reptila do zadnje kapi krvi!

Ovo mi zvuci kao neka Gay parada orgije ?

24 minutes ago, hatinac| said:

Danas 62 umrlih, u Federaciji cak 51. Ni jedan politicar se nije pocesao!!! Niti jedan. 

U novinama, portalima u BiH ovo je sporedna vjest. Za koji dan icemo preko 100, opet ce biti sporedna vijest. Poreg najgore moguce vlasti, opozicije imamo i najgore moguce medije. 

U medijima nigdje ne pise kako se narod bori za koronom. Zasto se ne uvode posebne mjere? Zasto se na sve strane ne govori o ovoj katastrofi. Vaznijej je sta tamo neki sporedni like kao Mirsad Hadzikadic misli o Bicakcicu, ili magla u Sarajevu.

Vazno je da je SDA i Fadil Novalic podjelili tvz. ratnim invalidima glasacima SDA nova auta od novca gradjana jos jedna u nizu pljacki SDA . Radni vojni invalidi imaju penzije preko 2000 BAM nemam nista protiv i jos mu se daje auto a demobilisani borac koji 20 godina ne radi nigdje obolio gladan i zedan kurcinu dobio od drzave. A boga mi ovaj sa 2000 maraka penzije moze sebi kupiti auto na kredit kakvo hoce a jos je oslobodjen placanja carine na uvoz automobila stoga ovo smatram apsurdom a jos veci je apsurd sto ima ljudi koji dobijaju auto po nekoliko puta .

25 godina zbrinjavaju boracke populacije i opet ih nisu zbrinuli nadam se da ce doci vlada koja ce staviti tacku na ovo i okrenuti se mladim generacijama . 

1 hour ago, hatinac| said:

Danas 62 umrlih, u Federaciji cak 51. Ni jedan politicar se nije pocesao!!! Niti jedan. 

U novinama, portalima u BiH ovo je sporedna vjest. Za koji dan icemo preko 100, opet ce biti sporedna vijest. Poreg najgore moguce vlasti, opozicije imamo i najgore moguce medije. 

U medijima nigdje ne pise kako se narod bori za koronom. Zasto se ne uvode posebne mjere? Zasto se na sve strane ne govori o ovoj katastrofi. Vaznijej je sta tamo neki sporedni like kao Mirsad Hadzikadic misli o Bicakcicu, ili magla u Sarajevu.

Halloooo....

Sarajevo je na drugo mjestu, "viceprvak" , na svjetskoj razini.. ..kad je magla u pitanju.

25 minutes ago, RiDaM said:

Vidim ja da ja imam ovdje posla sa modereriranjem, par banova :D .Noćima sanjam kako banujem.. ode tezyu reći. Nisam iz Minkena. Dobri duh je se vratio, svaka čast..  

Nemojte skrećati sa teme.. A fkt nisam još mod. 

Welcome back. Jel se zbilja i dobri duh vratio? Svaka čast svima ali bio je najbolji mod. Ikad. Evo preuzmi štafetnu palicu od mene, plz...

18 minutes ago, Grunf said:

Welcome back. Jel se zbilja i dobri duh vratio? Svaka čast svima ali bio je najbolji mod. Ikad. Evo preuzmi štafetnu palicu od mene, plz...

Nadam se da se vratio, jer vidim da je tu označen dakle tu je viri negdje :D

Fali stari forumaša da se malo oživi. Ja kad sam bio, tad sam bio komunista :( .. 

Vratiću staru ekipu, samo da se sjetim imena, pa da se zajedno borimo protiv korone i tražimo vakcinu..

• Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...