Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Recommended Posts

• Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ma brojke oko korone su većinom netačne, prvenstveno iz nekoliko razloga: 1. Metoda kojom se testira osoba na koronu datira iz 80-ih godina i može pokazati lažno pozitivne rezultate, naročito kod va

Mofo dzaba im objasnjavas ti sljedbenici korona bozanstva su toliko ubijedjeni u svoja religijska uvjerenja da je uzalud sa njima raspravljati. Kako se ono mole Tako mi Bila Gejtsa  djeda sorosa 

Posted Images

Navodno mutirao virus u Juznoj Africi. A danas slusam na vijestima da se i  u Engleskoj pojavio mutirani virus koji je 70% vise zarazan. Iz tog razloga je Holandija zabranila letove iz Engleske. O tom cinu razmislja sada i Njemacka i druge zemlje EU da uradi da zabrane letove iz Engleske.

Tamam kad su poceli pricati o vakcinisanju i kad je UK prvi poceo sa tim kod njih se javila mutacija virusa . Ne mozes vise biti pametan da ga jebes .

Ja ljudi nisam tri mjeseca bio u kafani nisam moju konobaricu ufatio malo za guzu nalinjo se sa drustvom fakat zivot cine male stvari. 

47 minutes ago, Vywegh said:

Čitam da je Dodick pozitivan na Covid-19 i da ima obostranu upalu pluća. Eh, kad bi bilo sreće još da umre za dan dva, bila bi nam to najbolja novogodišnja čestitka 🤞🤞🤞

Moze umrijeti Dodik ali nece umrijeti politika koju on zastupa dzaba se nadas .

Dodik je odavno politicki mrtvac 

• Like 1

Mozda i ne zatreba kod nas nista. Kreveta i kapaciteta ima koliko zelis, jer se NE PRIMAJU pacijenti u bolnicu nikako! Nerad je najljepsi, a vjerujem da ima pacijenata JER se niko ne pridrzava nikakvih mjera.

Ovaj vikend dosla baustelija, prepuni lokali kod Bakraca, Opala-PeoplesBar, Friends Pub, ITD... gori zepa, ne postoji Corona u Bihacu.

U trgovackim centrima niko nista ne kontrolira, najvise oni didovi i babetine koju su kriticna masa niko nista ne nosi, i kada nadjes nekoga sa maskom, krajiska stanga od nosetine viri vani. 

Tako da, znas nas, jebo nas. :)

• Haha 2
2 hours ago, Hysteria said:

Zao mi je ako se ne primaju pacijenti, ima jedan medicinski tehnicar tamo na kirurgiji voli krasti pacijentima pare i mobitele  ne znam kako ce prezimiti ovu zimu, prokleta corona

Ima njih u bolnici vise sto vole krasti zena od jednog Bihackog pevaca je redovno krala djeci voce i slatkise po pedijatriji dok je radila kao medicinska sestra . 

Ali stas kazu da je skoro bilo veselo u Bolnici covjek ufatio zenu kako se prca sa doktorom koja je med sestra jebase stari doktori sve zivo u nocnim smjenama. 

• Haha 1

Dakle, ko je i najmanje sumnjao u one dubiozne teorija zavjera, evo sta se radi za clickbaitove i oni koji odrzavaju te stranice najvise zaradjuju na glupanima.

Konkretno ovdje, stavlja se shema od gitarske pedale kao da je to shema za taj 5G chip: https://www.muzika.hr/gitarska-pedala-covid-19-5g/

I jos jedna dodatna potvrda da su teoreticari zavjera najveci idioti na ovoj planeti, mozes im govno kao cokoladnu kobasicu prodati i pojest ce je, svejedno sto vide da je govno i u podsvijeti to i znaju. Samo nek je kontra. :) 

• Haha 1

Kad će ta "roba" ?

Ako nema robe dajte vakcinu,vojsku.. da se bodemo?

Kad nas kursisti budu boli..hoćemo li tražiti od njih dokaz da su završili i uspješno položili obuku pravilnog rukovanja vakcinom? Gdje se mogu nabaviti frižideri (-70°C). #usrebrenamalina

Sramota je da sve drzave u EU i u Svijetu su pocela sa vakcinisanjem samo nasa drzava nije ni nabavila cak ni pocela raspravljati o vakcinama cekaju neku milostinju toliko je njima stalo do naroda,vazno je da reis Kavazovic se mnogo sikira za migrante i zove telefonima .

Ako potraje ova situacija jos jednu godinu to ce biti katastrofa za nas turizam i cjelokupnu ekonomiju posebno za male privrednike .

U Nizozemskoj ce poceti da cjepljenje obavljaju 24 sata dnevno znaci i nocu samo da bi se spasila sezona festivala i da bi se navijaci vrtili na tribine i sve ostalo .

Najzalosnije na tv novinari se samo bave migrantima i to je najbitnije.

Sto se tice teorija zavjera ja osobno smatram da je to bilo svasta u pozadini i da sam virus nije bas tako nastao kako nam predstavljaju kako je kinez pojeo sismisa ali pravo istinu mi nikad necemo saznati stoga se treba baviti sa onim sto imamo .

Meni je zao obicnog naroda ma gdje bio jer ljudi su ostali bez posla koliko je samo nasih ljudi ostvarilo pravo na posao u njemackoj i koliko su u to novca ulozili ucenje jezika putovanja u Sarajevo ovo ono i na kraju sjedi kod kuce ne mozes nigdje i sve sto si ulozio propada i opet moras od pocetka mjesec dana je puno kad izgubis a ljudi su izgubili godinu .

• Like 1
On 16. 01. 2021. at 10:24, saco said:

U Amsterdamu protestiraju doslovno ljudi koji nista i ne rade i bune se jer su im kafici zatvoreni 90 % od evidentiranih i privedeni od strane policije su na socijali dovoljan je ovaj podatak da se zna o kome se radi. 

Ne kazem da je ovaj lock down ispravan koji se provodi u NL jer je sam po sebi nelogican obicni svijet je zakljcan po svim osnovama a dnevno dolazi 30 letova iz Engleske i SAD kao i drugih zemalja dok svi drugi propadaju kraljevska aviokompanija KLM ne osjeca krizu i ne smije propasti jer ljudi putuju punom parom .

U zemljama gdje nije bilo totalnog lock downa je situacija bolja nego gdje je na snazi samo iz razloga sto se brze stice kolektivni imunitet. 

Ne znam sta da vise kazem ovo je ludnica meni je najzalije djece jer ne idu u skolu a ova online nastava je nula ovo je najzalosnije jer ce veliki dio djece ostao uskracen za znanje koje su trebali steci u toj zivotnoj dobi i to vise nikad ali bas nikad nece nadoknaditi .

• Like 1

Primjetio sam da se u dosta zemalja ne vodi vise ni statistika ispravno.

U Brazilu je gehanija, dakle prepune plaze iako navodno nekakvi brojevi rastu.

Kod nas, nabacaju neke brojeve slucajnom raspodjelom, samo da popune i to vrijeme na vijestima. Dakle, smijesno je kada pricaju o tome, svaki dnevnik na drugom programu u isto vrijeme s drugim brojevima raspolaze. :D 

Nikakve mjere ili odluke, zasjedanja ili obracanje javnosti od nadleznih. Ona direktorica zdravstvenog zavoda USK, neki dan na TV-u, masku stavila preko kite po raspolozenju, zato zapravo svoj veliki slatki nosic nije prekrila nikako - dakle, to je primjer samo osobe koja treba da bude primjer kako da primjenjuje jedna od datih mjera. 

Kafane rade punom parom u Bihacu, trenutno ima vise ljudi po kafanama nego prije korone sto je bilo. Nikakve se mjere ne pridrzavaju niti u kafanama, niti u radnjama i zato pitanje, what the fucking fuck? 

Smijesno mi je kolika je ta tzv. epidemioloska procedura npr. u frizerskim salonima, a  poslije frizure odes u prepunu kafanu u centru Bihaca (kod Bakraca, Peoples Bar, ITD, Friends pub, ili pivnicu ili bilo gdje drugdje). Zasto onda policijski sat koji kurac ako se niko tokom cijelog dana i skoro cijele noci ne pridrzava zapravo nikakvih epidemioloskih mjera? Cemu onaj tag na TV-u "Budimo odgovorni"? Na Balkanu, da bude neko odgovoran, a svako povukao prije toga "Moga" za "moga" i ima svu pamet svijeta?

Smijesno i jadno. 

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...