Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Recommended Posts

@Barbasve je to prestrašno brate...ljudi umiru a oni se natežu zbog političkih poena oko vakcina, te bit će te neće biti. Porodice preminulih od poslijedica korone bi trebale tužiti svoje entitete za štetu (nisam strucan pa ne znam kako bih to nazvao) i to za milionske iznose a direktno odgovorni za to bi trebali namiriti stetu entitetima. Balkanca mozes opametiti jedino kad ga udaris po novcaniku. 

• Like 1
  • Replies 2,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ma brojke oko korone su većinom netačne, prvenstveno iz nekoliko razloga: 1. Metoda kojom se testira osoba na koronu datira iz 80-ih godina i može pokazati lažno pozitivne rezultate, naročito kod va

Mofo dzaba im objasnjavas ti sljedbenici korona bozanstva su toliko ubijedjeni u svoja religijska uvjerenja da je uzalud sa njima raspravljati. Kako se ono mole Tako mi Bila Gejtsa  djeda sorosa 

Posted Images

I dok se u EU obustavlja vakcinacija sa AstraZenecom pa čak i u FBIH, ministrica zdravstva USK ne prekida isto. Pozivam ministricu Ćemalović da se javno cjepi istom vakcinom i da bude uzor ostalim medicinskim radnicima

Slučaj iz Hr za kog smo svi čuli:

https://www.index.hr/vijesti/clanak/hitan-sastanak-zbog-covjeka-33-preminulog-nakon-astrazenece-doznali-smo-najvaznije/2261934.aspx

Mi smo se iščupali. Protekle sedmice vratili smo se u kolosijek i svakodnevnim rutinama, posao i škola. Pakao koji smo prosli nikom ne bih poželio. Posljedice jos uvijek osjecamo, ja lično imam čude "bolove u kostima" na desnoj nozi...Ljudi, čuvajte se, ne toliko ovog virusa koliko bahatih glupih gadova koji virus svjesno šire negirajuci njegovo postojanje...

2 hours ago, Grunf said:

Mi smo se iščupali. Protekle sedmice vratili smo se u kolosijek i svakodnevnim rutinama, posao i škola. Pakao koji smo prosli nikom ne bih poželio. Posljedice jos uvijek osjecamo, ja lično imam čude "bolove u kostima" na desnoj nozi...Ljudi, čuvajte se, ne toliko ovog virusa koliko bahatih glupih gadova koji virus svjesno šire negirajuci njegovo postojanje...

Bas tako, svoj licni stav, misljenje moramo zadrzati za sebe a imati postovanje spram drugih

On 20. 03. 2021. at 17:18, Grunf said:

Ima ljudi koji su prije svega egoisticni mazohisti koji prvenstveno ne postuju sami sebe pa onda nikog drugog . On ce radije pricati o necem o cemu nema pojma praviti se pametan teorije zavjera nego odreci se sjedenja u zadimljenoj birtiji satima i cekati da mu mama i tata daju 10 maraka da ode popiti pivo a ima 30 + godina. 

2 hours ago, zudox said:

sjetih se ovog foruma pa da vas sviju pozdravim srdacno i ove normalne i ove covidfanatike.Vidim sve po starom.

Gdje si zudox kućo stara? Bez zeze, jesu počeli kod vas da vakcinišu?

Ne ide sotonistima po planu vakcinisano oko 5%populacije od cega vecina po starackim domovima na silu hvatali starce kao pse i zabijaj gmo otrov gdje stignes.Bilo je slucajeva da su u tome učestvovali i ljudi u policijskim uniformama da preplase starce sad da li su to bili pravi ili lazni nema potvrde ali imamo izvjestajaje od osoba iz tih domova od uposlenika koji su otvoreno dali izjave advokatu Fullmanu o tom zlocinu.Ukratko bio je ovo pokolj po starackim domovima.Sotonisti su sad krenuli na cilj koji im je i bio glavni na djecu genetski inzinjering na djeci od starosti 6 mjeseci pa nadalje.One vakcine sto Vucic dijeli ovcama iz Bosne su pri kraju istice im rok upotrebe pa da pelcuju stoku.Ovdje su vakcinacijski centri prazni nude besplatan prevoz do tih stratista ko zeli primiti taj otrov ali sotonistici Merkel narod odbija poslusnost.

• Dislike 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
17 hours ago, zudox said:

Ne ide sotonistima po planu vakcinisano oko 5%populacije od cega vecina po starackim domovima na silu hvatali starce kao pse i zabijaj gmo otrov gdje stignes.Bilo je slucajeva da su u tome učestvovali i ljudi u policijskim uniformama da preplase starce sad da li su to bili pravi ili lazni nema potvrde ali imamo izvjestajaje od osoba iz tih domova od uposlenika koji su otvoreno dali izjave advokatu Fullmanu o tom zlocinu.Ukratko bio je ovo pokolj po starackim domovima.Sotonisti su sad krenuli na cilj koji im je i bio glavni na djecu genetski inzinjering na djeci od starosti 6 mjeseci pa nadalje.One vakcine sto Vucic dijeli ovcama iz Bosne su pri kraju istice im rok upotrebe pa da pelcuju stoku.Ovdje su vakcinacijski centri prazni nude besplatan prevoz do tih stratista ko zeli primiti taj otrov ali sotonistici Merkel narod odbija poslusnost.

Ja sam se dobrovoljno prijavio da me čipuju i genetski modificiraju i da ti kažem, super se osjećam. Ko Hulk. Uradio test na antitijela i imam ih 93%, dobio Coronapass i sad mogu da putujem bez ograničenja. Dobri neki ljudi ti sotonisti.

Ljudovi, ima li neko na forumu da je osim mene prebolio ovo sranje ? Skoro mjesec i pol kako sam prebolio a imam sve veće bolove u kostima i mišićima na jednoj nozi. Ima li neko iskustva sa ovim ?

prije 3 sati, Grunf said:

Ljudovi, ima li neko na forumu da je osim mene prebolio ovo sranje ? Skoro mjesec i pol kako sam prebolio a imam sve veće bolove u kostima i mišićima na jednoj nozi. Ima li neko iskustva sa ovim ?

Otkud znas da te to boli zbog tzv corone.Moze biti reuma artritis ili jednostavno uklijestio si zivac negdje.Da je virus bolilo bi te svuda a ne odredjeni dio tijela.Vidim nikog ne zanima sto ce poceti uskoro genicid nad djecom kao da nista nisu procitali.

• Dislike 1
  • Aferim! 1

Prema podacima KJKP pokop na području Sarajeva su pokopane:
2017: 963 osobe
2018: 987 osoba
2019: 1061 osoba
2020: 1669 osoba
2021: do 24. marta - 761 osoba 

Sokirao sam se kad sam vidio ove brojke. 

1 hour ago, zudox said:

Ne znam pogledao samo par zadnji dana ali u svakom slucaju ziv si nemoj se ponašati ko razmazenko.Kukas vise nego oni koji su ranjeni npr u ratu.Boliiii pa sta trpi malo.

Ti nisi svjestan sto se događa oko tebe. Nije problem što mene "malo boli" nego šta i zašto i šta to može uzrokovati. U Bihaću je u zadnjih mjesec dana umrlo 10-tak ljudi koje sam lično poznavao starih 30-50 godina od POSLJEDICA uzrokovanih virusom. To su prilično mladi ljudi. Među tim ljudima je i moj vršnjak i ratni drug koji je bio i zdrav prije mjesec-dva. Probudi se konačno. Uostalom nisam se tebi ni obratio nego sam se obratio potencijalnim forumašima koji su možda isto preboljeli ovaj virus i imaju isti ili neki drugi problem.

Znam da si govorio uopsteno to pitanje za sve.Ne brini se uskoro dolazi novi val koji se vec najavljuje.Recice da je mutacija virusa dok ce zapravo to siriti ovi cijepiti gmo  ljudi koji ce proizvoditi i siriti iz sebe bolest.Sve u svemu jos gore dolazi.Mada kako vrijeme prolazi stoka nije bolje ni zasluzila zao mi samo djece sto ce nastradati.

• Thanks 1
  • Haha 1

Ne zamjeram vam na zezi vidim da ste isprepadani a u strahu je tesko razlučiti laž od istine. Sve ovo sto vam se dogadja je opisano u tzv teorijama zavjere evo stizu i vakcinacijski pasoši.Na jesen slijedi vjestacki izazvana glad bice veselo.A ovo sto se umire iznenada bilo bi bolje da inspektori provjere da ih mozda doktori ne ubijaju.Recimo imate drRačića koji govori da se u operacionim salama u Beogradu odrzavaju sotonski rituali gdje se zrtvuju životinje.Prijavljivao i policiji ali ona ne smije ni da pokusa to istraziti.Izgleda da su presli na ljude sada.

• Dislike 1
  • Thanks 1
  • Haha 2
33 minutes ago, zudox said:

Ima li ko na ovom forumu da je na mojoj strani da je protiv ovih corona vjernika.Grunf nisam  dugo bio jel ostao koji moj istomisljenik u zivotu ovdje. 

Moguce da ih je pokosila korona ali covidioti i teoreticari zavjera se vise ne javljaju na ovoj temi. A mozda su i shvatili da grijese jer vecina takvih  ljudi su zapravo i krivi za ovu situaciju...

• Like 1
  • Dislike 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...