Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Grunf

Recommended Posts

Globalista sotonista i pedofilčina produkt cionisticke kabale.Ocekujem da ce izazvati ogroman sukob.Ispunjavace ciljeve koristeci americku vojsku koje su postavili cioinstitucije who mmf i ostali.Unistitelj porodica postavio u vladu transgendera ministra zdravstva koji ce promicati rodnu ideologiju.Dolaze teska vremena s najvjerovatnijim ishodom sukob globalnih razmjera.Pogledaj  stav rusije bukvalno nema vise uljudne diplomacije promijenili retoriku.

• Aferim! 1
  • Haha 1

Samo da kod nas ti sotonisticki rituali ne uzmu maha, a bojim se da je vec prekasno :(

prije 43 minuta, zudox said:

De napisi onda kakav smislen odgovor prosvijetli nas malo.

Da. Sta vam nije jasno! Covijek vam je SVE objasnio!!

prije 8 minuta, Alen11 said:

Samo da kod nas ti sotonisticki rituali ne uzmu maha, a bojim se da je vec prekasno :(

Da. Sta vam nije jasno! Covijek vam je SVE objasnio!!

Kada nemaju izlaza ili argumenata onda idu na ovo ismihavanje.

• Aferim! 1

prije 18 minuta, zudox said:

Kada nemaju izlaza ili argumenata onda idu na ovo ismihavanje.

Vidijecemo ko ce se smijati kad puste 6G u funkciju! A vec se uveliko testira u tajnosti. Nek.nam je BOG u pomoci!!!

Ja cu radije umrijeti nego primiti ovu vakcinu, u mojoj kuci niko necee!! >:(

Zudox, ti si jedini hrabar da kazes ovdije pravu istinu i svaka ti cast, samo NAPRIJED protiv ovih sotonista i pedofila

Edited by Alen11
  • Like 1

Vec se uveliko pod velom tajnosti mala dijeca kidnipuju po skolama i niko nezna sta se desilo sa njima. Procitajte malo sta se RADI po Njemackoj!! >:(

prije 2 minuta, Hysteria said:

Ubrzo imam termin za drugu dozu Pfizerove vakcine i sad me malo strah nakon ovog vozaca limuzina iz Cikaga koji mnogo zna 

Ja sam sokiran onim sto sam cuo i nebih ti preporucio, doslovno smrt u sebe unosis!!!

• Dislike 1
  • Sad 1

12 minutes ago, Hysteria said:

Ubrzo imam termin za drugu dozu Pfizerove vakcine i sad me malo strah nakon ovog vozaca limuzina iz Cikaga koji mnogo zna 

Ja hocu samo Modernu. Čuo sam da se od Pfizera toliko ukruti da ostaje takav u grču do kraja života. Neće taj otrov u mene

• Haha 1
  • Sad 1

prije 4 minuta, Grunf said:

Ja hocu samo Modernu. Čuo sam da se od Pfizera toliko ukruti da ostaje takav u grču do kraja života. Neće taj otrov u mene

Pa to je namjerno napravljeno da tako djeluje i od.toga ti pomuti um, nebiras, zato ce i biti sve vise pedera i pedofila >:( nece se ljudi moci kontrolisati

• Aferim! 1

5 hours ago, Grunf said:

Kolegica prije dvadesetak dana primila Pficerovu vakcinu.Na osnovu nje vakcinisali su joj se zet i kcerka.Termin u Stuttgardu nisu u skoro vrijeme mogli dobiti al su to u Alenu uspjeli. Zet takodjer Pficerovu. Kao sto joj je doktor sve objasnio imala je 4 dana nus pojave poslije toga nikakvih problema nema.Zet joj je prva dva dana imao glavobolju i nemoc poslije sve normalno.Kcer joj je drugu vrstu primila ( nesjecam se koju) nije nikakve nus pojave imala. Druga kcer takodjer pokusala na osnovu matere. U  Stuttgartu dobila termin ali joj tamo trazili jos neku dodtnu potvrdu koju joj mamam nije mogla izbaviti (jer nije nepokretan slucaj) tako da su je odbili. Kazu da su tamo za vakcinisanje redovi bili. Toliko o tome kako ljude ganjaju i nasilu vakcinisu.Ovo je samo jedan primjer iz uzeg kruga. 

On 30. 03. 2021. at 21:06, Grunf said:

Ti nisi svjestan sto se događa oko tebe. Nije problem što mene "malo boli" nego šta i zašto i šta to može uzrokovati. U Bihaću je u zadnjih mjesec dana umrlo 10-tak ljudi koje sam lično poznavao starih 30-50 godina od POSLJEDICA uzrokovanih virusom. To su prilično mladi ljudi. Među tim ljudima je i moj vršnjak i ratni drug koji je bio i zdrav prije mjesec-dva. Probudi se konačno. Uostalom nisam se tebi ni obratio nego sam se obratio potencijalnim forumašima koji su možda isto preboljeli ovaj virus i imaju isti ili neki drugi problem.

E jesi plačipička Grunfe...pa pomjerio ti se geler u nozi nakon 26 godina. Sad mu treba vremena da se učahuri.

Iz kruga "mojih ljudi" koji su prelezali koronu, niko se nije žalio da ga kasnije bole kosti. Bio je samo jedan švabo ovdje na TVu. Imao čovjek problema s plućima godinu dana nakon zaraze. Ali sa plućima. I taj je bio u bolnici u "šok sobi" (otkad ovo nisam čuo 😁). On je popušio još onda u startu. Ali Zudox će reći "fake news" 🤪.

Jebi ti to dostu, odi ti drug doktoru.

Edited by NDB

@rucica1 ma ja sam se šalio. 

@NDB idem doktoru, ali kod njih procedura. Zakazivanje termina, RTG, ortoped, porodicni doktor, uputnice...oni naše bosansko "hodanje po doktorima" . Dok sve izganjas i obiđeš prođe te sve...U međuvremenu našao fb grupu domaćih  ljudi koji su preboljeli ovo sranje ili neko njihov ali i oni kojima je zaraza u toku. Strašno puno ima ljudi sa istim ili sličnim problemima.

prije 3 minuta, Grunf said:

@NDB idem doktoru, ali kod njih procedura. Zakazivanje termina, RTG, ortoped, porodicni doktor, uputnice...oni naše bosansko "hodanje po doktorima" . Dok sve izganjas i obiđeš prođe te sve...U međuvremenu našao fb grupu domaćih  ljudi koji su preboljeli ovo sranje ili neko njihov ali i oni kojima je zaraza u toku. Strašno puno ima ljudi sa istim ili sličnim problemima.

A jbg onda. Mojih 7 bližih/poznatih osoba je prelezalo i nisu se žalili kasnije.

Doduše tvrde ovi zavjerenici i pedofili da zbog pluća i respiratora niko ne obraća pažnju na to šta sve virus napada i oštećuje. Od kostiju, bubrega, mozga pa nadalje.

https://odysee.com/@festv:2/DRUGI-DEO:7

20210402_193133.jpg

VESTI BOMBA:

Bivši potpredsjednik PFIZER-a otkriva planiranu depopulaciju STANOVNIŠTVA vakcinisanjem!

Svatko tko još uvijek smatra da su cijepljenja zdrava i neškodljiva, najkasnije SADA treba preispitati svoj svjetonazor; pogotovo što je Dr. Mike Yeadon, bivši potpredsjednik i glavni naučni direktor kontroverznog proizvođača vakcina Pfizer, potvrdio je u eksplozivnom intervjuu za američke Frontline Doctors (AFLDS) 25. marta da trenutna politika stvara sistem koji će dovesti do masovne depopulacije.

> Još jedna poruka o kojoj nećete čuti u vašim državnim vijestima ...

https://www.legitim.ch/post/newsbombe-ex-vize-präsident-von-pfizer-enthüllt-geplante-entvölkerung-durch-impfagenda

20210402_193508.jpg

• Thanks 1

Jedan od vodećih svjetskih virusologa i snažni zagovornik cjepiva alarmira. Geert Vanden Bossche, koji je radio na polju istraživanja infekcija i razvoja vakcina za farmaceutske kompanije Novartis i GlaxoSmithKline, kao i za organizaciju GAVI i Bill & Melinda Gates Foundation, upozorava da kampanje masovnog cijepljenja protiv virusa korone, pokrenuće se globalna katastrofa "epskih razmjera". Stručnjak se u otvorenom pismu direktno obratio Svjetskoj zdravstvenoj organizaciji (WHO). Bossche je toliko zabrinut zbog trenutnih mjera cijepljenja da poziva Ujedinjene nacije da "odmah" zaustave sve kampanje cijepljenja protiv virusa korone u svijetu. Ako se to ne dogodi, "mnogo zaraznije" varijante virusa samo bi se pojačale i na kraju uzrokovale masovnu smrt ljudi.

U pismu piše: „Ja sam sve samo ne protivnik vakcine. Kao naučnik, obično se ne oslanjam na takvu platformu da bih zauzeo stav o pitanjima vezanim za vakcine. Kao posvećeni virolog i stručnjak za cijepljenje, jedinu iznimku radim kada zdravstvene vlasti dozvole davanje cjepiva na načine koji ugrožavaju javno zdravlje. I posebno kada se zanemaruju naučni nalazi. Trenutna, izuzetno kritična situacija prisiljava me da širim ovaj poziv u pomoć. Budući da neviđeni opseg ljudskog učešća u pandemiji Covid-19 prijeti da dovede do globalne katastrofe bez premca, ovaj poziv ne može biti dovoljno glasan i jasan i dovoljno jak. "

https://www.geertvandenbossche.org/

Srbija protesti pred parlamentom! Vučić povukao nazad policijski sat!

Bomba: Glavni liječnik Moderne priznaje da MRNA mijenja trajno DNK.

https://thewashingtonstandard.com/bombshell-moderna-chief-medical-officer-admits-mrna-alters-dna/

U Bukureštu su hiljade građana marširale gradom uz glasne proteste demonstrirajući protiv zaključavanja i diktature Corone. Lažljiva štampa, napuhana GEZ milijardama, skriva takve slike od građana drugih država.

1 hour ago, Grunf said:

Brat mi pricao - mi na liniji imali neke universalen tablete onako ko pola palca goleme. Borca zaboli, das mu tu jednu i sve ga prodje. Ovo danas, kaze, zaboli te, doktor ti sto- je kakvi razni tableta prepise a ni od jedne haira nema. :D  

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...