Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Recommended Posts

• Replies 2,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ma brojke oko korone su većinom netačne, prvenstveno iz nekoliko razloga: 1. Metoda kojom se testira osoba na koronu datira iz 80-ih godina i može pokazati lažno pozitivne rezultate, naročito kod va

Mofo dzaba im objasnjavas ti sljedbenici korona bozanstva su toliko ubijedjeni u svoja religijska uvjerenja da je uzalud sa njima raspravljati. Kako se ono mole Tako mi Bila Gejtsa  djeda sorosa 

Posted Images

https://www.klix.ba/vijesti/regija/policija-u-srbiji-pretresla-stan-poznate-antivakserice-zbog-izazivanja-straha-i-panike/210401037

Evo da malo dozivite orgazam poceli ste hapsiti ljude koji nisu podlegli ovoj histeriji.Licno naam se da cete pocrkati od vakcina.Imam bliznjeg rodjaka koji se vakcinisao isto covidmanijak reko nemoj vise da mi dolazis u goste ne treba mi da mi siris gmo viruse.Ne zelim vas u blizini mislim da bi trebali nositi neki tetovirani znak na celu da vas ljudi mogu radi sopstvene bezbjednosti izbjegavati. 

• Thanks 1
  • Haha 3
39 minutes ago, zudox said:

https://www.klix.ba/vijesti/regija/policija-u-srbiji-pretresla-stan-poznate-antivakserice-zbog-izazivanja-straha-i-panike/210401037

Evo da malo dozivite orgazam poceli ste hapsiti ljude koji nisu podlegli ovoj histeriji.Licno naam se da cete pocrkati od vakcina.Imam bliznjeg rodjaka koji se vakcinisao isto covidmanijak reko nemoj vise da mi dolazis u goste ne treba mi da mi siris gmo viruse.Ne zelim vas u blizini mislim da bi trebali nositi neki tetovirani znak na celu da vas ljudi mogu radi sopstvene bezbjednosti izbjegavati. 

Pa naravno...ovo ludilo koje izazivaju ovi nazovi aktivisti i antivakseri (teoretičari urota) to se više i ne zove sijanje straha i panike nego psihološki terorizam. Sve bih ja njih u Guantanamo zajedno sa ostalim teroristima pa neka se ne vakcinišu i ne nose maske tamo, samo neka ne ubijaju nedužne ljude u svijetu kao što to sada rade.

Mogu ti reći zudox da si mi nedostajao

• Like 1
prije 17 sati, zudox said:

Ima li ko na ovom forumu da je na mojoj strani da je protiv ovih corona vjernika.Grunf nisam  dugo bio jel ostao koji moj istomisljenik u zivotu ovdje. 

Slazem se ja druze, bilo je vrijeme da neko progovori pravu ISTINU

Samo nastavi sa svojim, pusti ovce što beču! :P Da li si možda razmišljao o otvaranju Yuotub kanala?

Edited by Alen11
  • Like 1
  • Dislike 1
  • Haha 1

Brzo me obrisu dobio sam trajan ban i na mnogim portalima.Jos jedan od razloga napada na ovu doktoricu je i njeno govorenje o institucinaliziranoj pedofiliji i otimanju djece u Srbiji pored ovog genocida gmo pokusom.U njemackoj se broj umrli krece oko 362 od ove gmo terapije i oko 12000 teskih nuspojava mada novine pisu da je ovo samo djelic stvarnih zrtava.Sljedeci tzv talas su u stvari zrtve ovog pokusa za koje ce okriviti mutaciju virusa ili ove nepelcovane.Kako vakcinisani mogu oboliti ako su dobili taj spas.Medutim mnogi imaju vakum u glavi da ovo razumiju.

• Dislike 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

U potpunosti se slazem, svasta sam cuo i vidio. To je strasno sta se ljudima radi, a tek ovoj jadnoj djecici

Moj rodjak je isto primio vakcinu, nesto kratko poslije toga odjednom mu se pas razbolio i uginuo je jadan neki dan. Ja se sad pitam, da li je to slucajnost??

• Like 1
  • Dislike 1
  • Haha 2

Globalista sotonista i pedofilčina produkt cionisticke kabale.Ocekujem da ce izazvati ogroman sukob.Ispunjavace ciljeve koristeci americku vojsku koje su postavili cioinstitucije who mmf i ostali.Unistitelj porodica postavio u vladu transgendera ministra zdravstva koji ce promicati rodnu ideologiju.Dolaze teska vremena s najvjerovatnijim ishodom sukob globalnih razmjera.Pogledaj  stav rusije bukvalno nema vise uljudne diplomacije promijenili retoriku.

• Aferim! 1
  • Haha 1

Samo da kod nas ti sotonisticki rituali ne uzmu maha, a bojim se da je vec prekasno :(

prije 43 minuta, zudox said:

De napisi onda kakav smislen odgovor prosvijetli nas malo.

Da. Sta vam nije jasno! Covijek vam je SVE objasnio!!

prije 8 minuta, Alen11 said:

Samo da kod nas ti sotonisticki rituali ne uzmu maha, a bojim se da je vec prekasno :(

Da. Sta vam nije jasno! Covijek vam je SVE objasnio!!

Kada nemaju izlaza ili argumenata onda idu na ovo ismihavanje.

• Aferim! 1
prije 18 minuta, zudox said:

Kada nemaju izlaza ili argumenata onda idu na ovo ismihavanje.

Vidijecemo ko ce se smijati kad puste 6G u funkciju! A vec se uveliko testira u tajnosti. Nek.nam je BOG u pomoci!!!

Ja cu radije umrijeti nego primiti ovu vakcinu, u mojoj kuci niko necee!! >:(

Zudox, ti si jedini hrabar da kazes ovdije pravu istinu i svaka ti cast, samo NAPRIJED protiv ovih sotonista i pedofila

Edited by Alen11
  • Like 1

Vec se uveliko pod velom tajnosti mala dijeca kidnipuju po skolama i niko nezna sta se desilo sa njima. Procitajte malo sta se RADI po Njemackoj!! >:(

prije 2 minuta, Hysteria said:

Ubrzo imam termin za drugu dozu Pfizerove vakcine i sad me malo strah nakon ovog vozaca limuzina iz Cikaga koji mnogo zna 

Ja sam sokiran onim sto sam cuo i nebih ti preporucio, doslovno smrt u sebe unosis!!!

• Dislike 1
  • Sad 1
12 minutes ago, Hysteria said:

Ubrzo imam termin za drugu dozu Pfizerove vakcine i sad me malo strah nakon ovog vozaca limuzina iz Cikaga koji mnogo zna 

Ja hocu samo Modernu. Čuo sam da se od Pfizera toliko ukruti da ostaje takav u grču do kraja života. Neće taj otrov u mene

• Haha 1
  • Sad 1
prije 4 minuta, Grunf said:

Ja hocu samo Modernu. Čuo sam da se od Pfizera toliko ukruti da ostaje takav u grču do kraja života. Neće taj otrov u mene

Pa to je namjerno napravljeno da tako djeluje i od.toga ti pomuti um, nebiras, zato ce i biti sve vise pedera i pedofila >:( nece se ljudi moci kontrolisati

• Aferim! 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...