Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Grunf

Recommended Posts

1 hour ago, zudox said:

Čekaj malo grunf to oni kazu hoces reci da su i oni budale.Ja sam samo prenio sto javno kazu i pišu a ti tako bezobrazno uzvracas.

Tvoje ponašanje je krajnje idiotsko. O tom govorim. Nije valjda da nemaš nikakve potrebe u životu. Kako živiš cijelu ovu godinu? Ideš li na posao? Ideš li u prodavnicu? Jer nigdje te neće pustiti bez maske, nemoj reći da je.ne nosiš jer znam da moraš...dakle i ti je nosiš!!! Zato nemoj lagati i nazivati druge koji je nose idiotima. Nije valjda da nisi izišao od marta prošle godine?

• Like 1

7 minutes ago, Grunf said:

Tvoje ponašanje je krajnje idiotsko. O tom govorim. Nije valjda da nemaš nikakve potrebe u životu. Kako živiš cijelu ovu godinu? Ideš li na posao? Ideš li u prodavnicu? Jer nigdje te neće pustiti bez maske, nemoj reći da je.ne nosiš jer znam da moraš...dakle i ti je nosiš!!! Zato nemoj lagati i nazivati druge koji je nose idiotima. Nije valjda da nisi izišao od marta prošle godine?

Imas li ti mogucnost da das BAN? Ako imas oslobodi nas ovih, ne znam kako da ih nazovem... ne znam otkud se svi pojavise u istom danu. Moguce da su svi jedna osoba

• Like 1

Naravno da je moram staviti ponekad tu masku ne zato sto se bojim virusa vec zato sto zivim u ovom teroru.Znam da 99% ljudi tako mora i  trpi teror 1% ovih covididiota jer su cionisti preko medicinske mafije kupili politicare i policiju.Sta je banovali bi sve koji ne dijele vasu ludost.Nie vidim sa vase strane nikakve argumente.

12 minutes ago, zudox said:

Naravno da je moram staviti ponekad tu masku ne zato sto se bojim virusa vec zato sto zivim u ovom teroru.Znam da 99% ljudi tako mora i  trpi teror 1% ovih covididiota jer su cionisti preko medicinske mafije kupili politicare i policiju.Sta je banovali bi sve koji ne dijele vasu ludost.Nie vidim sa vase strane nikakve argumente.

Pa tu je problem. Ja da sam na tvom mjestu ja je ne bih nosio. Al nemas ti petlje. Eto zakljucili smo ovaj dio razgovora. 

32 minutes ago, zudox said:

Pa ne želim da me policija upuca nisam kamikaza ali ne napadam druge i ne veselim se tudjoj nesreci kao vi.Mislim ja da si i ti dobio koji euro za covid propagandu .

Kakav koji euro...meni kapne svaki mjesec 1000 eura za to. Ja bar to radim za novce a ti za badava. Ko je onda tu lud? :D

al iskreno karakter ti je nula..ja se bar drzim svojih principa a ti podvies rep zbog par stoji eura kazne. 

Ma ne pogadja me to provociranje.Nesto drugo ima.Maloprije razgovarao sa nekim svabom pocinje od ponedjeljka testiranje djece u skolama i najavljuju cijepljenje .On ce svoje ispisati iz skole i skolovati onlajn ali ne da dijete da mu sotonisti ubijaju.Sta ono rekose u pocetku djeca su imuna na coronu pa pomalo karanten u skole pa brnjice pa testiranje i sad malo po malo vakcina.Ja kad sam rekao da su glavni cilj djeca na samom pocetku vi ste se meni smijali. 

1000 eura pa hajd bar se nisi prodao dzabe.

• Dislike 1

Da li vi ostali osjetite ponekad neko cudno zujanje u usima? Ja mislim da je to 5G SVE, mislim da ce se Zudox sloziti sa mnom

prije 3 sati, zudox said:

Po prirodi firus je najaci na pocetku i slabi ne trabunjaj gluposti.Kad tad ova laz ce se raspasti kako cete pogledati sebi u oči.

Ista laz kao i AIDS i sve ostalo

• Like 1

6 minutes ago, zudox said:

Hajde reci mi intelektualac sta je to smijesno nasmij i nas svojom pronicljivošću.Takva velicina kao Vi vjerovatno je radila velika istrazivanja i zna da je sve ovo napisano laž.

Sad ocekujemo raskrinkavanje ovog teksta od strane Grunfa.

Ja nemam šta raskrinkavati, ja sam to prebolio. Tim je sve raskrinkano. Tvoj je red. Odaberi cjepivo kojim ce te cjepiti ;). Volio bih da nam napišeš i zašto baš to odabrano. Ne treba biti genijalac da bi se ti razotkrio, pišeš jedno a radiš drugo. Kladim se da masku ne skidaš ni u stanu od silnog straha. Pozzić

• Like 1

1 hour ago, zudox said:

Prebolio si obicnu gripu nisam te pitao za zdravlje dobro si ti samo si se raspekmezio kao kakva curica.De kakve demante ovog gore teksta.

Ja ti zelim da dobijes ovakvu gripu kao sto sam ja imao. Od srca ti to zelim debilko jedan. A jos kad ti zaprde u guzicu i kad te pelcuju...mojoj sreći neće biti kraja. Ja taj tekst nisam ni pročitao. Zapravo nisam ni otvorio link. Davno sam rekao, ja imam standarde koji portali moraju imati da bih ja uopšte kliknuo na link. To si do sad morao primjetiti, bez obzira o kojoj temi da je riječ.

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...