Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Recommended Posts

• Replies 2,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ma brojke oko korone su većinom netačne, prvenstveno iz nekoliko razloga: 1. Metoda kojom se testira osoba na koronu datira iz 80-ih godina i može pokazati lažno pozitivne rezultate, naročito kod va

Mofo dzaba im objasnjavas ti sljedbenici korona bozanstva su toliko ubijedjeni u svoja religijska uvjerenja da je uzalud sa njima raspravljati. Kako se ono mole Tako mi Bila Gejtsa  djeda sorosa 

Posted Images

5 hours ago, Grunf said:

Ja hocu samo Modernu. Čuo sam da se od Pfizera toliko ukruti da ostaje takav u grču do kraja života. Neće taj otrov u mene

Kolegica prije dvadesetak dana primila Pficerovu vakcinu.Na osnovu nje vakcinisali su joj se zet i kcerka.Termin u Stuttgardu nisu u skoro vrijeme mogli dobiti al su to u Alenu uspjeli. Zet takodjer Pficerovu. Kao sto joj je doktor sve objasnio imala je 4 dana nus pojave poslije toga nikakvih problema nema.Zet joj je prva dva dana imao glavobolju i nemoc poslije sve normalno.Kcer joj je drugu vrstu primila ( nesjecam se koju) nije nikakve nus pojave imala. Druga kcer takodjer pokusala na osnovu matere. U  Stuttgartu dobila termin ali joj tamo trazili jos neku dodtnu potvrdu koju joj mamam nije mogla izbaviti (jer nije nepokretan slucaj) tako da su je odbili. Kazu da su tamo za vakcinisanje redovi bili. Toliko o tome kako ljude ganjaju i nasilu vakcinisu.Ovo je samo jedan primjer iz uzeg kruga. 

On 30. 03. 2021. at 21:06, Grunf said:

Ti nisi svjestan sto se događa oko tebe. Nije problem što mene "malo boli" nego šta i zašto i šta to može uzrokovati. U Bihaću je u zadnjih mjesec dana umrlo 10-tak ljudi koje sam lično poznavao starih 30-50 godina od POSLJEDICA uzrokovanih virusom. To su prilično mladi ljudi. Među tim ljudima je i moj vršnjak i ratni drug koji je bio i zdrav prije mjesec-dva. Probudi se konačno. Uostalom nisam se tebi ni obratio nego sam se obratio potencijalnim forumašima koji su možda isto preboljeli ovaj virus i imaju isti ili neki drugi problem.

E jesi plačipička Grunfe...pa pomjerio ti se geler u nozi nakon 26 godina. Sad mu treba vremena da se učahuri.

Iz kruga "mojih ljudi" koji su prelezali koronu, niko se nije žalio da ga kasnije bole kosti. Bio je samo jedan švabo ovdje na TVu. Imao čovjek problema s plućima godinu dana nakon zaraze. Ali sa plućima. I taj je bio u bolnici u "šok sobi" (otkad ovo nisam čuo 😁). On je popušio još onda u startu. Ali Zudox će reći "fake news" 🤪.

Jebi ti to dostu, odi ti drug doktoru.

Edited by NDB

@rucica1 ma ja sam se šalio. 

@NDB idem doktoru, ali kod njih procedura. Zakazivanje termina, RTG, ortoped, porodicni doktor, uputnice...oni naše bosansko "hodanje po doktorima" . Dok sve izganjas i obiđeš prođe te sve...U međuvremenu našao fb grupu domaćih  ljudi koji su preboljeli ovo sranje ili neko njihov ali i oni kojima je zaraza u toku. Strašno puno ima ljudi sa istim ili sličnim problemima.

prije 3 minuta, Grunf said:

@NDB idem doktoru, ali kod njih procedura. Zakazivanje termina, RTG, ortoped, porodicni doktor, uputnice...oni naše bosansko "hodanje po doktorima" . Dok sve izganjas i obiđeš prođe te sve...U međuvremenu našao fb grupu domaćih  ljudi koji su preboljeli ovo sranje ili neko njihov ali i oni kojima je zaraza u toku. Strašno puno ima ljudi sa istim ili sličnim problemima.

A jbg onda. Mojih 7 bližih/poznatih osoba je prelezalo i nisu se žalili kasnije.

Doduše tvrde ovi zavjerenici i pedofili da zbog pluća i respiratora niko ne obraća pažnju na to šta sve virus napada i oštećuje. Od kostiju, bubrega, mozga pa nadalje.

https://odysee.com/@festv:2/DRUGI-DEO:7

20210402_193133.jpg

VESTI BOMBA:

Bivši potpredsjednik PFIZER-a otkriva planiranu depopulaciju STANOVNIŠTVA vakcinisanjem!

Svatko tko još uvijek smatra da su cijepljenja zdrava i neškodljiva, najkasnije SADA treba preispitati svoj svjetonazor; pogotovo što je Dr. Mike Yeadon, bivši potpredsjednik i glavni naučni direktor kontroverznog proizvođača vakcina Pfizer, potvrdio je u eksplozivnom intervjuu za američke Frontline Doctors (AFLDS) 25. marta da trenutna politika stvara sistem koji će dovesti do masovne depopulacije.

> Još jedna poruka o kojoj nećete čuti u vašim državnim vijestima ...

https://www.legitim.ch/post/newsbombe-ex-vize-präsident-von-pfizer-enthüllt-geplante-entvölkerung-durch-impfagenda

20210402_193508.jpg

• Thanks 1

Jedan od vodećih svjetskih virusologa i snažni zagovornik cjepiva alarmira. Geert Vanden Bossche, koji je radio na polju istraživanja infekcija i razvoja vakcina za farmaceutske kompanije Novartis i GlaxoSmithKline, kao i za organizaciju GAVI i Bill & Melinda Gates Foundation, upozorava da kampanje masovnog cijepljenja protiv virusa korone, pokrenuće se globalna katastrofa "epskih razmjera". Stručnjak se u otvorenom pismu direktno obratio Svjetskoj zdravstvenoj organizaciji (WHO). Bossche je toliko zabrinut zbog trenutnih mjera cijepljenja da poziva Ujedinjene nacije da "odmah" zaustave sve kampanje cijepljenja protiv virusa korone u svijetu. Ako se to ne dogodi, "mnogo zaraznije" varijante virusa samo bi se pojačale i na kraju uzrokovale masovnu smrt ljudi.

U pismu piše: „Ja sam sve samo ne protivnik vakcine. Kao naučnik, obično se ne oslanjam na takvu platformu da bih zauzeo stav o pitanjima vezanim za vakcine. Kao posvećeni virolog i stručnjak za cijepljenje, jedinu iznimku radim kada zdravstvene vlasti dozvole davanje cjepiva na načine koji ugrožavaju javno zdravlje. I posebno kada se zanemaruju naučni nalazi. Trenutna, izuzetno kritična situacija prisiljava me da širim ovaj poziv u pomoć. Budući da neviđeni opseg ljudskog učešća u pandemiji Covid-19 prijeti da dovede do globalne katastrofe bez premca, ovaj poziv ne može biti dovoljno glasan i jasan i dovoljno jak. "

https://www.geertvandenbossche.org/

Srbija protesti pred parlamentom! Vučić povukao nazad policijski sat!

Bomba: Glavni liječnik Moderne priznaje da MRNA mijenja trajno DNK.

https://thewashingtonstandard.com/bombshell-moderna-chief-medical-officer-admits-mrna-alters-dna/

U Bukureštu su hiljade građana marširale gradom uz glasne proteste demonstrirajući protiv zaključavanja i diktature Corone. Lažljiva štampa, napuhana GEZ milijardama, skriva takve slike od građana drugih država.

1 hour ago, Grunf said:

Brat mi pricao - mi na liniji imali neke universalen tablete onako ko pola palca goleme. Borca zaboli, das mu tu jednu i sve ga prodje. Ovo danas, kaze, zaboli te, doktor ti sto- je kakvi razni tableta prepise a ni od jedne haira nema. :D  

Einstein Foundation Berlin: »Profesor medicine Dr. John P. A. Ioannidis sa Univerziteta Stanford ... jedan je od najcitiranijih svjetskih naučnika u ovoj oblasti. «(Screenshot / www.einsteinfoundation.de)

U ovu meta-studiju Ioannidis je uključio šest sistematskih evaluacija, od kojih je svaka kombinirala podatke od 10 do 338 studija (iz 9 do 50 zemalja).

Infektivni mortalitet oko 0,15% ili svakih 667
Zaključak Ioannidisove procjene je da je globalna stopa smrtnosti od zaraze od Corone oko 0,15%. Ako se ovaj broj prenese u Njemačku, što se čini mogućim ukoliko Ioannidisov materijal podataka uglavnom dolazi iz Evrope i Amerike, slijede rezultati: U Njemačkoj umire svaka 667. osoba zaražena SARS-CoV-2 Ako se, pak, ne uzima zarazna smrtnost, već smrtnost slučajeva (od RKI 30. marta 2021.), slika iz državnih medija je potpuno drugačija:po njima u Njemačkoj umire svaka 37. osoba zaražena SARS-CoV-2.

Isečak iz članka o studiji Johna P. A. Ioannidisa od 26. marta 2021. godine s naslovom: "Usklađivanje procjena globalnog širenja i stope smrtnosti od infekcije COVID-19: pregled sistematskih procjena" (European Journal of Clinical Investigation / Screenshot)

Nije samo velika razlika u brojkama, već u konačnici i u osjećajima. Jedna vrijednost pokreće strah i paniku. Druga vrijednost je realnija vrijednost koja bi trebala biti dovoljna da zaštiti sebe i druge.

Bildschirmfoto-2021-03-31-um-23.40.42.png

Jebeš sve ove svjetske naučnike,Sebija kaže jedina istinu,ona bi to kao ginekolog morala bolje znati od ovih jadnika gore!

Ironija off!

Belgija, Brisel: Nakon što je presuda suda 31. marta 21. presudila da su ograničenja Corone u suprotnosti s ljudskim pravima i moraju se povući u roku od 30 dana, policija je u četvrtak suzavcem, konjima, dronovima i vodenim topovima deložirala hiljade mladih ljudi koji su se okupili na zabavi u briselskom parku da bi prkosili belgijskoj blokadi COVID-19.

• Like 1
1 hour ago, zudox said:

Halo covidfanatici gdje ste ne placaju vas da radite vikendom ili ste se otisli moliti nevidljivom gospodaru.😁

Vikendom trošimo lako zarađenu lovu, dok vama covididiotima ne daju izici van jer nemate maske i niste vakcinisani. Navikni se, tako ćeš provesti ostatak života, zatvoren u svoj boks, ako te korona ne ubije do tad.

• Haha 1
11 minutes ago, zudox said:

Hajde malo medju normalan narod grunf ne boj se 

Hahahah...ovo su psihopate ovo nije normalan narod kako ti kazes, ali sreca ovi nece duze pozivjeti od dva mjeseca, kad se uhvati guzva na respiratorima.... Ove treba u Guantanamo pod hitno...bio-teroristi. Hahahaha... Sve intelektualac do intelektualca...Cirkus zivi...

Dr. Thomas Voshaar: "Rana umjetna ventilacija najveća je greška u borbi protiv Corone"

U intervjuu za FOCUS Online, pulmolog Thomas Voshaar, glavni liječnik u plućnoj klinici u bolnici Bethanien u Moersu, kritizira da upravo ta mjera u mnogim slučajevima nije čak ni potrebna, pa čak i kontraproduktivna. Liječnik, koji je ujedno i predsjednik Udruženja pneumoloških klinika u Njemačkoj, prvi je val proljetos napravio neinvazivnom ventilacijom koronarnih pacijenata i svojim konceptom višefaznog liječenja, poznatim kao „Moersov model“, koji je prošao kroz medije , razgovarali o tome. Čak su i federalni ministar zdravlja Jens Spahn i premijer NRW-a Armin Laschet svratili da im objasne model terapije

https://m.focus.de/gesundheit/news/bis-zu-50-prozent-sterben-daran-lungenarzt-fruehe-kuenstliche-beatmung-ist-groesster- Fehler-im-kampf-gegen-corona_id_12787476 .html

Daj još jedan dim duhana.( Nisu znali da ih krišom snimaju)

Ovi kontejneri su preparirani sa statistima upakovanim u Body-bags da bi prikazali "ubitačnost" korone. Ovako se narod obmanjuje i vara.

• Thanks 1

U St. Gallen / Švicarska došlo je do ozbiljnih sukoba između demonstranata i policije juče navečer i noću. Prema medijskim izvještajima, do 1.000 mladih ljudi okupilo se u centru grada kako bi demonstrirali protiv ograničenja korone. "Nedamo se više zaklučavati" - Corona i vlada konačno nas mogu ....", vikala je mlada žena. Policija je okupila veliki broj snaga iz različitih kantona, jer su se neredi unaprijed očekivali. U početku mirni protest brzo je eskalirao. Policiju su zasuli vatrometom i ovi su uzvratili vatru gumenim mecima i suzavcem. Prema policiji grada St. Gallen, bacani su i molotovljevi kokteli. Uhapšeno je ukupno 19 osoba. Više o RT German

Hysterična žena napada djevojku koja ne nosi masku,i viče maska,maska,maska...

https://thetruedefender.com/shocking-scottish-woman-experiences-face-arms-chest-back-and-legs-eruption-as-a-reaction-of-the-astrazenecas-covid-vaccine/

https://nypost.com/2021/03/30/mans-skin-peeled-off-in-reaction-to-johnson-johnson-covid-vax/

Prva kompletna kompilacija sekvenci vakcinacije:
2.500 mrtvih nakon vakcinacije BNT162b2 / Comirnaty: nuspojave ispunjavaju 124 stranice!

Univerzitet u Uppsali održava bazu podataka o SVIM neželjenim neželjenim efektima koji se javljaju kao odgovor na određene lijekove.

Sastavili smo LANGE, vrlo dugu listu nuspojava od cijepljenja BNT162b2 / Cominarty, cjepivo od Pfizer / Biontech, i doveli naš preglednik do krajnjih mogućnosti.

Ali uvjerite se sami.

Prvo, neke sažete informacije.

Do sada je zabilježeno 333.818 izvještaja o neželjenim nuspojavama BNT162b2 / Comirnaty;
uključujući:
274.417 (82%) iz Evrope
46.892 iz Sjeverne i Južne Amerike (14%)

Nuspojave koje su zabilježene u Uppsali i koje će u svakom slučaju pronaći osobu koja pati od njih uključuju:

2.435 umrlih
254 iznenada preminuo
16 je iznenada umrlo od srčanog zastoja
9 mozgova mrtvih
kao i 9 drugih preminulih

https://sciencefiles.org/2021/03/27/erste-vollstandige-impffolgen-zombination-2-500-tote-nach-imbeispiel-mit-bnt162b2-comirnaty-nebenektiven-fullen-124-seiten/

• Thanks 1

Covid-19 razotkrivena kao sezonska gripa!

Proffesor Dr. Dolores Cahil:

U oktobru 2020 su 1500 positivnih korona PCR-Testova sekvencirani u labaratoriju.

Nijedan od tih positivnih na testovima nije imao koronu već influenzu tj normalnu sezonsku grippu tipa A i tipa B.

Dolores Cahill, profesorica na Univerzitetskom koledžu u Dublinu
Dolores Cahill,Profesor Cahill je diplomirao na molekularnoj genetici na Trinity Collegeu u Dublinu (1989) i doktorirao na imunologiji na Univerzitetu u Dublinu 1994. Bila je vođa grupe Protein Technology Group na Institutu za molekularnu genetiku Max Planck u Berlinu. Njemačka (1996-2003) Suosnivala je biotehnološku kompaniju Protagen AG (www.protagen.de) u Dortmundu kako bi plasirala ovu tehnologiju. Od 2005. godine profesor je translacionih nauka na Medicinskom fakultetu UCD.
Njezino istraživanje, objavljivanje i zapisi o patentima odnose se na nizove s visokim sadržajem proteina / antitijela i njihove biomedicinske primjene. Aplikacija uključuje karakterizaciju specifičnosti antitijela (uključujući terapijska antitijela), validaciju otkrića biomarkera, dijagnostiku, razvoj eseja, studije interakcije proteina, proteomiku i istraživanje biologije velikog obima / sistema.
Član je niza uredničkih i naučnih savjetodavnih odbora i ispitnih odbora. Posljednjih 10 godina bila je uključena u razvoj politika u znanosti, tehnologiji i inovacijama, uključujući EU, zdravlje, inovacije i infrastrukturu. Od 2003. članica je Savjetodavnog vijeća za nauku Irske (ASC) (www.sciencecouncil.ie), koju je imenovao ministar za industriju, trgovinu i zapošljavanje. U posljednjih deset godina bila je član niza naučnih savjetodavnih odbora i ispitnih odbora, uključujući BMBF / DLR u Njemačkoj; BBSRC u Velikoj Britaniji; Vinnova u Švedskoj. Za svoja istraživanja primila je nagrade, uključujući i čuvenu nagradu BMBF "BioFuture" od njemačkog ministra nauke. Za svoja istraživanja i svoj značaj nagrađena je nagradom Saveza evropskih biohemijskih društava (FEBS) 2009. godine.

Jebiga ko je Dolores Cahill,Sebija zna bolje ona je sveznajuća!

IMG_20210403_150158_021.jpg

Edited by Real
  • Like 1

@zudox ma trebala ju je izlemati a ne samo vikati: maska, maska, maska... Ja bih sve te bez maske pendrekom preko leđa...to su teroristi. ;)

Al gledaj, jako velik je broj onih koji ne vežu pojas u autu a isti im spašava glavu. Doduše ne noseći masku ugrožavaš tuđi život a ne samo svoj jer jebeni teoretičari urota i zaraženi hodaju po prodavnicama kod nas. To sam se ja uvjerio lično

Vidiš covididiote treba držat pod kontrolom baš poput ovog magarca

2190061_whatsapp-image-20200403-at-17.48.20_ff.jpg

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...