Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Grunf

Recommended Posts

Ali stvarno covijek mnogo zna

Ja sam procitao da hlor u vodi ima veze s homoseksualnoscu sto je u tolikom porastu

Zato ja fino svaki treci dan po tri kanistera ponesem i tamo prije ostrozca sebi nasem, nece taj pederizam u mene 

Edited by Alen11
  • Aferim! 1
  • Haha 1

Novi proizvod masonske filmske industrije.Prikazuje stvaranje novog svijeta genetski modificiranih osoba gdje se pokusava oponasati bozansko stvaranje.Jos jedan iz niza filmova gdje pokusavaju programirati gledatelje na novu buducnost koju plamiraju.

On 03. 04. 2021. at 21:40, zudox said:

Ma ne pogadja me to provociranje.Nesto drugo ima.Maloprije razgovarao sa nekim svabom pocinje od ponedjeljka testiranje djece u skolama i najavljuju cijepljenje .On ce svoje ispisati iz skole i skolovati onlajn ali ne da dijete da mu sotonisti ubijaju.Sta ono rekose u pocetku djeca su imuna na coronu pa pomalo karanten u skole pa brnjice pa testiranje i sad malo po malo vakcina.Ja kad sam rekao da su glavni cilj djeca na samom pocetku vi ste se meni smijali. 

1000 eura pa hajd bar se nisi prodao dzabe.

On će svoje ispisati iz škole i školovati ga online!? U Njemačkoj!? Sotonisticko-pedofilska mafija je davno usvojila zakon da ako ispišeš svoje dijete, onda si ga ispiso. Online zdravo, Švedska zdravo, pingvini...

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...