Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Recommended Posts

Vidi joj njuške bolje da stavi što veću masku. Smiješno joj što se ljudi boje za svoje zdravlje i zdravlje roditelja i rodbine

Čuj ovog 350 000 hiljada hahaha

Edited by Hysteria
  • Like 1
  • Replies 2,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ma brojke oko korone su većinom netačne, prvenstveno iz nekoliko razloga: 1. Metoda kojom se testira osoba na koronu datira iz 80-ih godina i može pokazati lažno pozitivne rezultate, naročito kod va

Mofo dzaba im objasnjavas ti sljedbenici korona bozanstva su toliko ubijedjeni u svoja religijska uvjerenja da je uzalud sa njima raspravljati. Kako se ono mole Tako mi Bila Gejtsa  djeda sorosa 

Posted Images

Džaba, vas dvojica trubite ovdje, vama će obojici Merkelica zaprditi AstraZenecu neće vas ni pitati. Ili pelcovanje ili Bosna. Morat cete birati. Što se manje budete opirali, manje će vas boljeti

• Like 1
1 hour ago, zudox said:

Dokazano da maska ne stiti od virusa cak i pise na pakovanju ali ovcoidima je to uzaludno govoriti.Cak i SZO kaze da ne stiti od virusa

Štiti od budala poput tebe. 

prije 18 minuta, Grunf said:

Štiti od budala poput tebe. 

Čekaj malo grunf to oni kazu hoces reci da su i oni budale.Ja sam samo prenio sto javno kazu i pišu a ti tako bezobrazno uzvracas.

1 hour ago, zudox said:

Čekaj malo grunf to oni kazu hoces reci da su i oni budale.Ja sam samo prenio sto javno kazu i pišu a ti tako bezobrazno uzvracas.

Tvoje ponašanje je krajnje idiotsko. O tom govorim. Nije valjda da nemaš nikakve potrebe u životu. Kako živiš cijelu ovu godinu? Ideš li na posao? Ideš li u prodavnicu? Jer nigdje te neće pustiti bez maske, nemoj reći da je.ne nosiš jer znam da moraš...dakle i ti je nosiš!!! Zato nemoj lagati i nazivati druge koji je nose idiotima. Nije valjda da nisi izišao od marta prošle godine?

• Like 1
7 minutes ago, Grunf said:

Tvoje ponašanje je krajnje idiotsko. O tom govorim. Nije valjda da nemaš nikakve potrebe u životu. Kako živiš cijelu ovu godinu? Ideš li na posao? Ideš li u prodavnicu? Jer nigdje te neće pustiti bez maske, nemoj reći da je.ne nosiš jer znam da moraš...dakle i ti je nosiš!!! Zato nemoj lagati i nazivati druge koji je nose idiotima. Nije valjda da nisi izišao od marta prošle godine?

Imas li ti mogucnost da das BAN? Ako imas oslobodi nas ovih, ne znam kako da ih nazovem... ne znam otkud se svi pojavise u istom danu. Moguce da su svi jedna osoba

• Like 1

Naravno da je moram staviti ponekad tu masku ne zato sto se bojim virusa vec zato sto zivim u ovom teroru.Znam da 99% ljudi tako mora i  trpi teror 1% ovih covididiota jer su cionisti preko medicinske mafije kupili politicare i policiju.Sta je banovali bi sve koji ne dijele vasu ludost.Nie vidim sa vase strane nikakve argumente.

12 minutes ago, zudox said:

Naravno da je moram staviti ponekad tu masku ne zato sto se bojim virusa vec zato sto zivim u ovom teroru.Znam da 99% ljudi tako mora i  trpi teror 1% ovih covididiota jer su cionisti preko medicinske mafije kupili politicare i policiju.Sta je banovali bi sve koji ne dijele vasu ludost.Nie vidim sa vase strane nikakve argumente.

Pa tu je problem. Ja da sam na tvom mjestu ja je ne bih nosio. Al nemas ti petlje. Eto zakljucili smo ovaj dio razgovora. 

32 minutes ago, zudox said:

Pa ne želim da me policija upuca nisam kamikaza ali ne napadam druge i ne veselim se tudjoj nesreci kao vi.Mislim ja da si i ti dobio koji euro za covid propagandu .

Kakav koji euro...meni kapne svaki mjesec 1000 eura za to. Ja bar to radim za novce a ti za badava. Ko je onda tu lud? :D

al iskreno karakter ti je nula..ja se bar drzim svojih principa a ti podvies rep zbog par stoji eura kazne. 

Ma ne pogadja me to provociranje.Nesto drugo ima.Maloprije razgovarao sa nekim svabom pocinje od ponedjeljka testiranje djece u skolama i najavljuju cijepljenje .On ce svoje ispisati iz skole i skolovati onlajn ali ne da dijete da mu sotonisti ubijaju.Sta ono rekose u pocetku djeca su imuna na coronu pa pomalo karanten u skole pa brnjice pa testiranje i sad malo po malo vakcina.Ja kad sam rekao da su glavni cilj djeca na samom pocetku vi ste se meni smijali. 

1000 eura pa hajd bar se nisi prodao dzabe.

• Dislike 1
prije 30 minuta, Alen11 said:

Da je barem vise ljudi poput tebe Zudox, davno bismo pobjedili ove sotoniste pedofile

Ne brini sotonini ili dedzalovi sljedbenici ce izgubiti ovo je samo vrijeme kusnje da se vidi tko je tko.

Da li vi ostali osjetite ponekad neko cudno zujanje u usima? Ja mislim da je to 5G SVE, mislim da ce se Zudox sloziti sa mnom

prije 3 sati, zudox said:

Po prirodi firus je najaci na pocetku i slabi ne trabunjaj gluposti.Kad tad ova laz ce se raspasti kako cete pogledati sebi u oči.

Ista laz kao i AIDS i sve ostalo

• Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...