Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Recommended Posts

• Replies 2,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ma brojke oko korone su većinom netačne, prvenstveno iz nekoliko razloga: 1. Metoda kojom se testira osoba na koronu datira iz 80-ih godina i može pokazati lažno pozitivne rezultate, naročito kod va

Mofo dzaba im objasnjavas ti sljedbenici korona bozanstva su toliko ubijedjeni u svoja religijska uvjerenja da je uzalud sa njima raspravljati. Kako se ono mole Tako mi Bila Gejtsa  djeda sorosa 

Posted Images

Hajde reci mi intelektualac sta je to smijesno nasmij i nas svojom pronicljivošću.Takva velicina kao Vi vjerovatno je radila velika istrazivanja i zna da je sve ovo napisano laž.

Sad ocekujemo raskrinkavanje ovog teksta od strane Grunfa.

6 minutes ago, zudox said:

Hajde reci mi intelektualac sta je to smijesno nasmij i nas svojom pronicljivošću.Takva velicina kao Vi vjerovatno je radila velika istrazivanja i zna da je sve ovo napisano laž.

Sad ocekujemo raskrinkavanje ovog teksta od strane Grunfa.

Ja nemam šta raskrinkavati, ja sam to prebolio. Tim je sve raskrinkano. Tvoj je red. Odaberi cjepivo kojim ce te cjepiti ;). Volio bih da nam napišeš i zašto baš to odabrano. Ne treba biti genijalac da bi se ti razotkrio, pišeš jedno a radiš drugo. Kladim se da masku ne skidaš ni u stanu od silnog straha. Pozzić

• Like 1
1 hour ago, zudox said:

Prebolio si obicnu gripu nisam te pitao za zdravlje dobro si ti samo si se raspekmezio kao kakva curica.De kakve demante ovog gore teksta.

Ja ti zelim da dobijes ovakvu gripu kao sto sam ja imao. Od srca ti to zelim debilko jedan. A jos kad ti zaprde u guzicu i kad te pelcuju...mojoj sreći neće biti kraja. Ja taj tekst nisam ni pročitao. Zapravo nisam ni otvorio link. Davno sam rekao, ja imam standarde koji portali moraju imati da bih ja uopšte kliknuo na link. To si do sad morao primjetiti, bez obzira o kojoj temi da je riječ.

Ali stvarno covijek mnogo zna

Ja sam procitao da hlor u vodi ima veze s homoseksualnoscu sto je u tolikom porastu

Zato ja fino svaki treci dan po tri kanistera ponesem i tamo prije ostrozca sebi nasem, nece taj pederizam u mene 

Edited by Alen11
  • Aferim! 1
  • Haha 1

Hlor ima ulogu da ljude ucini bezvoljnim.Pa i Putin je sam rekao u intervju da su nacisti i sovjetske vlasti koristile velike kolicine klora u prehrani zatvorenika jer kako bi 50 tak ljudi cuvalo 100000 ljudi.

Novi proizvod masonske filmske industrije.Prikazuje stvaranje novog svijeta genetski modificiranih osoba gdje se pokusava oponasati bozansko stvaranje.Jos jedan iz niza filmova gdje pokusavaju programirati gledatelje na novu buducnost koju plamiraju.

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...