Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Recommended Posts

Poruka Dr. Mike Yeadon, bivši izvršni direktor i suosnivač Pfizera: "Suočeni smo s predstojećom medicinskom tiranijom."
uncut-news.ch
7. aprila 2021
Za sve zbunjene onim što se događa:

Suočeni smo sa predstojećom medicinskom tiranijom.

Vjerujem da bi kombinaciju vakcinalnih karata i suvišnih "dopunskih cjepiva" trebalo koristiti u zlonamjerne svrhe.

Ne znam detalje jer to nije moj zločin. Ali zločini protiv čovječnosti se sigurno čine u mojoj zemlji i drugdje.

20210407_085937.jpg

• Like 1
  • Replies 2,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ma brojke oko korone su većinom netačne, prvenstveno iz nekoliko razloga: 1. Metoda kojom se testira osoba na koronu datira iz 80-ih godina i može pokazati lažno pozitivne rezultate, naročito kod va

Mofo dzaba im objasnjavas ti sljedbenici korona bozanstva su toliko ubijedjeni u svoja religijska uvjerenja da je uzalud sa njima raspravljati. Kako se ono mole Tako mi Bila Gejtsa  djeda sorosa 

Posted Images

5 minutes ago, Pavarotti said:

Zali boze zraka kojeg udisu zudox i real. Jebem ti zeno majku i internet kad ga svaki coban koristi. 

Ja i puno prije ovog sam smatrao a i dalje smatram da sve ISP kompanije i drugi pruzatelji ovih usluga trebaju prije svakog sklapanja ugovora sa korisnikom sprovesti psihotest a onda i test inteligencije za sve prijavljene na datoj adresi. Nema druge...

• Like 2
  • Haha 1

Ne razumijem zasto se ponasate tako prostački real je samo prenio gornji tekst.Niste se udostojili ni da ga komentarisete jel to ovaj doktor mozda čobanin.Ovo je mjesto gdje mozemo stavljati  razne informacije  i razmjeniti misljenja ali koliko vidim cim nema argumenata pojedinci bi zatvarali i tukli.

prije 4 sati, Haldir said:

Ne razumijem. Da bi taj plan iza sjene uspio, potrebna je pomoć države da ubija svoje stanovnike. Zašto bi država onda upozoravala na štetnost tih maski? Ne kažem da to nije istina, da su te maske loše po zdravlje, samo me zanima ta logika? 

Pa nije im uspjelo u potpunosti poklopiti sve segmente drzave ovim sotonistima da jest vec bi vojska pod naoruzanjem upadala u kuce i nasilz  davala ovu tzv vakcinu

2 hours ago, zudox said:

Ne razumijem zasto se ponasate tako prostački real je samo prenio gornji tekst.Niste se udostojili ni da ga komentarisete jel to ovaj doktor mozda čobanin.Ovo je mjesto gdje mozemo stavljati  razne informacije  i razmjeniti misljenja ali koliko vidim cim nema argumenata pojedinci bi zatvarali i tukli.

Pa nije im uspjelo u potpunosti poklopiti sve segmente drzave ovim sotonistima da jest vec bi vojska pod naoruzanjem upadala u kuce i nasilz  davala ovu tzv vakcinu

Informacije DA ali NE i dezinformacije. Problem današnjice je dostupnost interneta i "slobode govora" svakoj budali i luđaku. Ne govorim konkretno samo o ovoj temi ili jednoj strani na ovoj temi nego mislim uopšteno, da me neshvatiš pogrešno.

prije 2 sati, Grunf said:

Informacije DA ali NE i dezinformacije. Problem današnjice je dostupnost interneta i "slobode govora" svakoj budali i luđaku. Ne govorim konkretno samo o ovoj temi ili jednoj strani na ovoj temi nego mislim uopšteno, da me neshvatiš pogrešno.

Da utvrdimo kazes da je ova informacija lazna tj dezinformacija za ovog dr Mike sto je gosp. Real postavio.

Ne znam ko su doktori i ne znam da li uopće postoje kao niti ako zaista postoje da li su stvarno pokrenuli peticiju iz prostog razloga što su se obrušili na samo jednog proizvođača a sve vakcine osim kineske se baziraju na istom principu: mRNA. Dakle- plaćeni oglas konkurenta na koji si ti nasjeo. Lično smatram da bi po toj logici kineska vakcina trebala biti najpouzdanija. Zašto još mislim da je ovaj članak totalna glupost? Čoban od autora teksta napominje da je PCR test nepouzdan (slazem se da jeste) i da zbog toga vakcina ne treba biti primjenjena što je čista glupost jer vakcine (inače) nisu lijek nego prevencija, bolesni ne dobijaju vakcine da bi ozdravili nego zdravi da se ne bi razbolili i širili dalje bolesti. Naravno da uvijek postoji mogućnost neželjenih dejstava pa možda i smrti ali jesi li se ikad zapitao koliko ljudi umire godišnje od penicilina zbog alergija? Dakle, nisu ovi doktori glupi (ako uopste postoje i ako su uopste ovo trazili - ja ne znam) nego su glupi ljudi koji ovo pišu i  prenose ali to je vec druga tema. Eto trazio si moje misljenje i ja sam ga iznio iako nemam obicaj citati svakakve portale kao sto sam ti vec i rekao pa ni ovaj. Ovakve senzaciološke gluposti se pišu zbog plaćenih klikova a ne zbog informiranja javnosti. Ozbiljan portal bi postavio i njihovo originalno pismo ili email ili u kojoj se vec formi nalazi taj njihov zahtjev. Dalje, nisam "izgooglao" doktore ali budem to uradio za vikend ako ne zaboravim . Da li ih ti lično poznaješ? Hajd' živio, do kasnije...

Detaljan odgovor zadovoljan sam.Ipak jedno mislim a to je da ovaj tekst niste Vi pisali vec ste se obratili za pomoc nekom ko je zaduzen za sirenje vakserske ideologije.Ovoliki tekst lijepo napisan bez gramaticki gresaka hmmmmmm.

30 minutes ago, zudox said:

Detaljan odgovor zadovoljan sam.Ipak jedno mislim a to je da ovaj tekst niste Vi pisali vec ste se obratili za pomoc nekom ko je zaduzen za sirenje vakserske ideologije.Ovoliki tekst lijepo napisan bez gramaticki gresaka hmmmmmm.

Tražio si odgovor i recimo moje mišljenje. Ipak, to je samo moje mišljenje i ne mora nužno biti naučno tačno jer ja sam neke druge struke. Dalje, ja sam obrazovana osoba koja zbog prirode posla mora da uči čitav život. Moj posao je vezan u neku ruku za pisanje. Pisanje koda, samo jedan pogrešan znak može dovesti do rušenja čitavog jednog sistema, ovisno o čemu je riječ,ne nužno. 20 godina u tom poslu je rezultat pisanja bez grešaka čak i u kucanju. Što se tiče samih tekstova, ja sam puno čitao. Recimo u trećem osnovne sam pročitao lektiru za cijelu osnovnu školu, u petom već cijeli izbor lektire za srednju školu, pa čak i "Anu Karenjinu " i "Rat i mir" Lava Tolstoja ili Stendalovu "Crveno i crno", noćne more svakog srednjoškolca. I danas puno čitam ali iz zabave ono što čitam je literatura ili na engleskom ili na njemačkom jeziku. U osnovnoj školi me na sve to "tjerala" nastavnica tad srpsko-hrvatskog jezika Hatka, mnogima ovdje poznata a u Gimnaziji profesorica iz stare garde profesora pokojna Irena Mažar iako kod nje nikad nisam briljirao,naprotiv i  možeš zamisliti koliko je onda bila zahtjevna, tad me to ljutilo a danas mi izrazito drago jer mnogi moji sugovornici ili učesnici u komunikaciji mogu se jednostavno zastidjeti svog neznanja u izražavanju. Dosta samohvaljenja :D , nadalje kada je riječ o mom postu za koji kazes da je neko drugi napisao ali da si zadovoljan jer sam ti detaljno replicirao iako se neslažeš sa "ideologijom", ja moram reći da ja lično nisam zadovoljan sa tim odgovorom jer je nastao jutros oko 06:00 (pogledaj vrijeme) kada sam ustao da se pripremam za posao i nastao je na brzinu dok sam u wc-u obavljao veliku nuždu (da proste svi koji ovo čitaju), dakle nastao u trenutku naleta inspiracije :D

Pozz od grunfa

• Like 1

WHo da hoce moze pandemiju da rijesi za tri mjeseca odnosno do sad su mogli to rijesiti.

Znaci imaju vakcine ali je ocito problem u proizvodnji tolikog broja vakcina za cijelu populaciju kao i distribucija.

Skoro svaka zemlja ima svoju farmaceutsku industriju i prema patentu moze da proizvodi sve vrste medicine zasto WHo ne prisili pfizer modernu sputnik i ostale da prodaju patent domicilnim farmaceutskim tvrtkama a nek naplata dodje kasnije u svakom slucaju ce oni zaraditi ili barem veci dio da mogu proizvesti da bi se sprijecila pandemija odnosno njeno sirenje .  I pencilin se proizvodi world wide prema patentu kao i milion drugih ljekova.

Ja znam da je tesko i tezak je proces djeljenja patenta i intelektualnog vlasnistva ali ja osobno vjerujem da je ovo jedini model da bi se pandemija adekvatno suzbila.

Ako budemo cekali na orginalnu distribuciju virus ce mutirati i sadasnje vakcine nece biti adekvatne a najgore sto ce se izgubiti veliki broj populacije i ekonomija ce u velikom broju zemalja regija da dodje do kolapsa. 

Ali iza svega postoji teska zavjera u to sam ubjedjen .

• Confused 1

Koji moral,koji kanibalizam,koje sotone!!!Papa najveći sotonaš!

"Moralno je prihvatljivo primati Covid-19 cjepiva koja su razvijena ili proizvedena pomoću ćelijskih linija pobačenih fetusa," objavio je Vatikan u ponedjeljak. To je pokrenulo niz pitanja: Zašto se i za koje cijepljenje koriste takve ćelijske linije? Da li se crkva predomislila zbog pandemije korone? Kratak pregled.

20210408_160353.jpg

20210408_160956.jpg

Edited by Real
25 minutes ago, Real said:

It is easier to deceive someone than to convince them that they have been deceived.

Lakše je nekoga prevariti nego ga uvjeriti da je prevaren.

Mark Twain

TAČNO. Mi vas dvojicu cijelo vrijeme uvjeravamo da ste prevareni...

Tjedni prikaz Tjedni prikaz

Rekord smrti nakon vakcinacije - bilo je još toliko ...
6. aprila 2021
BRISANT CORONA NASLOV
NUSPOJAVE SU BROJNE I MASIVNE
Tužni podaci o smrtnim slučajevima nakon vakcinacije - nikada ih ranije nije bilo toliko!
Evropska medicinska agencija (EMA) postavila je tužan rekord ove godine. Nikada prije u istoriji EMA-e u njenoj bazi podataka nije zabilježeno toliko ozbiljnih nuspojava i smrtnih slučajeva nakon cijepljenja. U ožujku su brojke eksplodirale, kako je Peter F. Mayer objasnio na svom blogu. Navodni razlog za to su kampanje oko špriceva za gensku terapiju AstraZenece, Pfizera i Moderne.

Doprinos gosta Christoph Uhlmann

Eksplozija mrtvih brojeva
Od treće kalendarske sedmice 2021. godine, broj nuspojava i smrtnih slučajeva prijavljenih EMA-i nakon cijepljenja očito je naglo porastao u odnosu na sve druge odobrene lijekove. Od 13. marta do 3. aprila, broj umrlih u sigurnom vremenu u blizini cijepljenja eksplodirao je sa 3.964 na ukupno 5.993
.

Moguća veza s AstraZenecom uzrokuje 967 smrtnih slučajeva, s Modernom ih je 1.475, a BioNTech / Pfizer mogao bi biti odgovoran za nevjerojatnih 3.529 smrtnih slučajeva (zaključno sa 3.4.2021).

Screenshot_20210408-162646_Chrome.jpg

https://childrenshealthdefense.org/defender/246-michigan-vaccinated-diagnosed-covid

https://childrenshealthdefense.org/defender/246-michigan-vaccinated-diagnosed-covid

https://people.ucd.ie/dolores.cahill

https://elarconte.com/la-genetista-alexandra-henrion-caude-da-la-alarma-el-30-de-los-vacunados-moriran-en-pocos-meses/

7. aprila 2021.
Genetičarka Aleksandra Henrion Caude zvuči na uzbunu: "30% cijepljenih umrijet će za nekoliko mjeseci." Sljedeća jesen bit će sjajan test, necijepljeni će biti progonjeni i smatrat će nas stvarnom opasnošću. Ljudi će početi umirati od cjepiva, ali reći će da su odgovorni ljudi koji nisu prihvatili injekciju.

ALEXANDRA HENRION CAUDE. ALEXANDRA CAUDE is a geneticist, Director of Research at the French National Institute of Health (Inserm). She completed her post-doctorate at Harvard Medical School, was tenured ...

Centri za kontrolu i prevenciju bolesti (CDC) agencija je američkog Ministarstva zdravlja sa sjedištem u Druid Hillsu u državi Georgia.

Do 26 marta 2509 mrtvih poslije cijepljenha sa experimentalnim covid cjepivom.

Screenshot_20210408-165132_Telegram.jpg

• Aferim! 1
27 minutes ago, Alen11 said:

Vija ovoga glupka jes zaspammao, e moji imbecili, ne znate ni skuzit kolko vas ljudi sprdaju, a biva kontate nesto, lol

Umirit ce se kad im zaprde jednu Astru u guJcu...

prije 2 sati, Alen11 said:

Vija ovoga glupka jes zaspammao, e moji imbecili, ne znate ni skuzit kolko vas ljudi sprdaju, a biva kontate nesto, lol

Zar ti nije zao djece i zivotinja?

btw u subotu na protestima u Stuttgartu se skupilo 15 000 ljudi, ovaj Real lupio cifru da se radi o ni manje ni vise nego  350 000 ljudi i kako covjek da ga uzme za ozbiljno i njega i njegove "izvore". Isto tako ljetos u Berlinu skupilo se 20 000 ljudi on dodje sa info o 1,3 miliona ljudi

• Like 1
  • Sad 1
prije 2 sati, Hysteria said:

Zar ti nije zao djece i zivotinja?

btw u subotu na protestima u Stuttgartu se skupilo 15 000 ljudi, ovaj Real lupio cifru da se radi o ni manje ni vise nego  350 000 ljudi i kako covjek da ga uzme za ozbiljno i njega i njegove "izvore". Isto tako ljetos u Berlinu skupilo se 20 000 ljudi on dodje sa info o 1,3 miliona ljudi

Nije djece vec dijece. I jest mi zao, ta medicinska pedofilsko-sotonska-fasisticka-lgbt-masonska-zidovska-zombijska mafija, jebace nam dijecu i kucne ljubimce :(

Edited by Alen11

Decki zamolio bi vas da vise ne postavljate copy paste linkove videomaterijale slike i sve ostalo sto se protivi vakcinaciji sirenje neutemeljenog straha i dovodjenja ljudi u zabludu na osnovu propagande wannabe tvz. strucnjaka za koje nikad niko nije cuo i koji pandemiju koriste samo za licnu promociju i svojih pet minuta da bi izvrsili manipulaciju sa ljudima u ovim zaista teskim vremenima za sve nas. 

Svaki daljnji postav sa copy paste neutemeljinim vjestima ce rezultirati trajni ban bez upozorenja ! Mozes pisati tvoje misljenje i stavove ali nema vise copy paste !

Svi smo mi svjesni da ni jedna i najobicnija tableta ili bilo koji drugi farmaceutski proizvod nije zdrav za nas organizam jedno lijeci a drugo narusava ali sta mozemo da radimo ?

Da se prepustimo prirodnoj selekciji i da oni bolesni umiru u agoniji jer ih ne treba lijeciti farmaceutskim proizvodima jer tamo neko smatra da je to svjetska zavjera cipovanje zig zvjeri i ostala malogradjanske gluposti ljudi kojima je ocito dosadno u zivotu. 

Meni samo nije jasna jedna stvar protivis se vakcinisanju jer je kao stetno a sa druge strane pijes alkohol pusis cigare jedes nezdravu hranu vazda si umoran spavas pola dana imas 20 kg. viska slabo se kreces doslovno nista ne pridonosis drustvu ali zivis sa misljenjem da si najpametniji .

Ok ne zelis primiti vakcini ispravno tvoje licno pravo niko i ne smije da te prisiljava , ali isto tako onda budi realan prema drugim... nemoj mi pusiti u restoranu da mene trujes nemoj piti alkohol i sjesti u auto i ubiti nekog i milion drugi stvari koje radis pogresno prvenstveno na svoju stetu pa stetu sviju nas ostali . Kad ovo sve ispunis imas pravo da meni i drugima pricas da je vakcina pogresna. 

Ljudi pricaju o namjernom smanjivanju populacije i manipulacijama svjetskoj zavjeri pa do sada da se posljednjih 100 godina nismo vakcinisali na zemlji ne bi bilo ni tri milijarde ljudi danas razne pandemije bi ubile veliki broj ljudi a krize i rat bi na osnovu tog ubili jos toliko ljudi. 

• Dislike 1
  • Thanks 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...