Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Grunf

Recommended Posts

9 minutes ago, Grunf said:

Nego, haj'mo malo o vakcinaciji. To nam je tema o kojoj se treba raspravljati jer je Bake najavio 1 000 000 vakcina u naredna dva-tri mjeseca :D

Kojoj vakcini dajete prednost, sa kojom bi ste se rado vakcinisali (prisilno ili dobrovoljno nije bitno) i zašto?

Ma Ruska za mene je najbolja a na zalost necu je primiti .

Sta mislite od cega u pocetku onoliki mrtvi po starackim domovima vjerovatno su dobili tretman ovom tzv vakcinom bili  pokusni štakori. Ali ima nesto zanimljivo na ovom forumu pokazuju ovi provaxeri pravo lice to bi zatvaralo i mucilo sve koji ne misle kao oni.

55 minutes ago, zudox said:

Sta mislite od cega u pocetku onoliki mrtvi po starackim domovima vjerovatno su dobili tretman ovom tzv vakcinom bili  pokusni štakori. Ali ima nesto zanimljivo na ovom forumu pokazuju ovi provaxeri pravo lice to bi zatvaralo i mucilo sve koji ne misle kao oni.

Pa ubicama je mjesto u kavezu.

• Like 1

10 minutes ago, Real said:

This rumor comes from an unnamed source quoted in a gossip magazine that has published inaccurate information on more than one occasion. As of this writing, there's no evidence that COVID-19 or a COVID-19 vaccine played any part in DMX's death.

• Haha 1

prije 10 minuta, Grunf said:

Pa ubicama je mjesto u kavezu.

Najzad se nadjosmo na istoj strani.Svi doktori koji su ucestvovali u ovom genocidnom experimentu treba izvesi na Nirnberg 2  i strpati dozivotno u kaveze.

10 hours ago, zudox said:

Najzad se nadjosmo na istoj strani.Svi doktori koji su ucestvovali u ovom genocidnom experimentu treba izvesi na Nirnberg 2  i strpati dozivotno u kaveze.

Ja smatram tebe i druge maloumnike masovnim ubicama. Tebe treba dozivotno zatvoriti. 

• Angry 1

Oko testiranja u BiH ogroman je broj namjerno lazno pozitivni rezultata da bi se narod pokrenuo na ovaj eksperiment.Imam cetvero poznanika testirali se i pozitivni a oni u autriju nazad testirali se sljedeci dan i svi negativni.

Grunf ja mislio da si napustio tu covid sektu i presao na stranu istine razocarao si me😒

• Aferim! 1

Juce sam licno sa dvije starije osobe bio prisutan (vozio ih) primile vakcinu Pfizer vakcine apsolutno nikakvih problema i sl ni juce niti danas

Sto se prije vakcinisemo prije cemo se vratiti normalnom zivotu

prije 25 minuta, saco said:

Juce sam licno sa dvije starije osobe bio prisutan (vozio ih) primile vakcinu Pfizer vakcine apsolutno nikakvih problema i sl ni juce niti danas

Sto se prije vakcinisemo prije cemo se vratiti normalnom zivotu

Da mediji i doktori placeni od farmakomafije prestanu stvarati ovu histeriju sve bi odavno zavrsilo ili jos bolje ne bi ni znali da je bila kakva tzv pandemija 

• Aferim! 1
  • Haha 1

prije 15 minuta, Hysteria said:

Zuhdija najbolje da se ti direktno obratiš tj. suprostaviš svom doktoru u Minkenu po pitanju sotonizma, pedofilije i ove lažne pandemije

Ne idem doktoru nisam lud  samo ako treba operaciju ne daj boze ono zadnje.I ako budem isao ima ih par stotina koji su potpisali peticiju da se ovaj cirkus prekine ici cu kod njih.Ne brini za mene ovdje ima dosta doktora koji nisu prodali obraz za pare.

Evo nesto za dušu ovim covidvjernicima.Ovo dodje nesto poput socijalnih kredita u Kini.Nema brnjice nema putovanja bez odobrenja .Ko jos vjeruje da je ovolika frka u svijetu zbog nesto mrtvih zbog virusa ima so u glavi umjesto mozga.

• Thanks 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...