Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Grunf

Recommended Posts

Nevjerovatna situacija. Čitava jedna šira porodica se vakcinisala. I sve bi bilo OK i normalno da imamo te vakcine i da je vakcinacija masovna. Dobili smo na USK par stotina vakcina kao donacije za medicinske radnike ali je bilo bitnije da familija nekog tamo tajkuna ide na more ove godine nego da 6 medicinskih radnika zaštiti svoje zdravlje i svoje živote. Šta nas tek čeka kad dodju (ako dodju) redovne vakcine, koje će tek onda biti muljaže...

Da dodam: ne, nisu se cijepili u Srbiji nego ovdje...

• Like 1

Zanimljivo kako ove emisije uvijeg dolaze sa govornjih podrucja koje vecina ne razumije uz prijevod koji nema veze sa onim sta govori neki od sudionika. Kao ona emisija sa nekim doktorom koji je pricao Njemacki znaci lik prica jedno a ovi titluju drugo jer njima je u cilju da sto vise srednje obrazovanih ili neobrazovanih ljudi budu protiv vakcine jer sa njima je uvijek najlakse manipulisati. 

Jeftino kao i onaj video kad je Sjeverna Korea pobjedila brazil na SP u nogometu ili kad su njihovi astronauti sletili na Sunce . 

• Like 1
  • Haha 1

Ako se neko poslije ove slike ovog narcisoidnog kleptomana i dalje neko boji vakcinu primiti onda je budala.

Ovaj Kleptomam se nece vruc vode napiti a jos manje uraditi nesto na svoju stetu osim na tudju. 

Klepo voli vidjeti 4 cccc vise nego mater rodjenu. 

• Like 1
  • Haha 1

16 minutes ago, Alen11 said:

https://www.biscani.net/pacijent-se-bacio-sa-prvog-sprata-covid-odjela-bihacke-bolnice/

Evo Zudox sta se radi gore. Iz povjerljivih informacija sam cuo da imaju red room gore, gdje je na podu iscrtan pentagram i gdje se odrzavaju zrtveni rituali s zivotinjama i ljudima...

Meni je samo zao dijece.

A životinja nije više?

3 minutes ago, zudox said:

Bolje grunf se zapitaj zasto ljudi skacu u smrt kroz prozor u bolnicama.Bolnice i staracki domovi su buduci koncentracijski logori za selekciju naroda.

To je pitanje koje ce istraga dati odgovor kada govorimo o jutrosnjem slucaju. Navodno je bio tezak bolesnik. Na Covid odjelu imam nekoliko starijih rođaka koji su teski pacijenti. Nema problema sa osobljem ali uslovi u nasoj bolnici su kakvi-takvi.

Ironija je isto u svemu tome ako ti sutra rikneš, pisat će te da si umro od korone, tako da se bezze opireš.

27 minutes ago, zudox said:

Slazem se sa tobom za ovu zadnju recenicu u potpunosti.Ovdje roditelji masovno odbijaju testirati djecu u skoli i ne salju ih.Takodje ni moje ne ide nisam dao pristanak nek ide onlajn. 

Sve ok, ali iz ovog tvog zadnjeg posta ispada da se ti bojiš korone i zaraze koronom a negiraš je...zasto po bogu ne saljes dijete u školu? Šta se loše može desiti ako testiraš dijete? Kod nas se to ne radi pa mi to malo nepoznato, ali čisto sumnjam da je to masovno, pošto su škole relativno pune...

Ne dam da mi nad djetetom  eksperimentisu ovi ciomanijaci.Ne bojim se ja corone vec da mi necim ne otruju dijete.Poslije ce biti i vakcina neka idu oni u lijepe 3 pm ovo je granica ne dam da mi ubijaju dijete.Mislim da sam jasan.Mogu da trpim dosta ali sad su dirnuli u nesto sto mi vrijedi vise od zivota.To ce moci samo preko mene mrtva.

2 hours ago, zudox said:

Bolje grunf se zapitaj zasto ljudi skacu u smrt kroz prozor u bolnicama.Bolnice i staracki domovi su buduci koncentracijski logori za selekciju naroda.

Nije u redu to porediti, covjek je vjerovatno bio bolestan takve stvari se i u EU zemljama dogadjaju i to jako puno svake godine statistike pokazuju sve veci broj na zalost vecinom psihicki bolesnih koi sebi zivot uzmu.

Normalno je da se ovdje o takvima javno ne pise

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...