Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Grunf

Recommended Posts

Ima ljudi koji ne mogu da podnesu zatvoren prostor a jos manje bolnicu i da u njoj borave . Na zalost kod nas je puno psihicki bolesnih ljudi skloni suicidu okruzenje i zajednica na njih djeluje najvise kontraproduktivno i produbljuje njihovu agoniju i bolest ,kod nas je mnogo nesavjesnih ljudi bez empatije uslijed vlastite narcisoidnosti njima je vrhunac ismijavanje sa nekim bolesnim poput Akija i slicnih njemu . Pogledajte onog Hudu lik se ismijavao i sprdao sa tudjom mukom i ocito psihicki bolesnom osobom njemu je vaznije da sebe dize u nebesa kad ovaj prica koji je glavni grad i da zec ima tri noge i slicno a ljudima je to smijesno najveca tragedija ovog drustva je nedostatak empatije . Kod nas je neka osoba sa ostecenjem tijela ili nekim drugim invalidetom psihickim ili fizickim odmah otpisana niko je ne gleda kao ravnopravnog clana drustva vec uvijek kao nekog manje vrijednog . 

• Like 2

1 hour ago, Barba said:

Ima ljudi koji ne mogu da podnesu zatvoren prostor a jos manje bolnicu i da u njoj borave . Na zalost kod nas je puno psihicki bolesnih ljudi skloni suicidu okruzenje i zajednica na njih djeluje najvise kontraproduktivno i produbljuje njihovu agoniju i bolest ,kod nas je mnogo nesavjesnih ljudi bez empatije uslijed vlastite narcisoidnosti njima je vrhunac ismijavanje sa nekim bolesnim poput Akija i slicnih njemu . Pogledajte onog Hudu lik se ismijavao i sprdao sa tudjom mukom i ocito psihicki bolesnom osobom njemu je vaznije da sebe dize u nebesa kad ovaj prica koji je glavni grad i da zec ima tri noge i slicno a ljudima je to smijesno najveca tragedija ovog drustva je nedostatak empatije . Kod nas je neka osoba sa ostecenjem tijela ili nekim drugim invalidetom psihickim ili fizickim odmah otpisana niko je ne gleda kao ravnopravnog clana drustva vec uvijek kao nekog manje vrijednog . 

Licno sam na svojoj kozi  prije ca mjesec dana osjetio kako izgleda kad te osoba koju nikad u zivotu vidio nisi ostavi ljagu koju cijeli zivot nositi moras sto je grozno,

Na razgovorima sa doktorima, suicid je na zalost u velikom porastu upravo zbog situacije u svijetu sve vise ljudi se na zalost odluci na suicid, Normalno je da se u medijima o tome ne pise inace bi slicnih bilo jos vise,

Ali kazem moram se nositi sa slikama koje su grozne i koje nikad pobrisati ne mozes na zalost uzas,

28 minutes ago, saco said:

Licno sam na svojoj kozi  prije ca mjesec dana osjetio kako izgleda kad te osoba koju nikad u zivotu vidio nisi ostavi ljagu koju cijeli zivot nositi moras sto je grozno,

Na razgovorima sa doktorima, suicid je na zalost u velikom porastu upravo zbog situacije u svijetu sve vise ljudi se na zalost odluci na suicid, Normalno je da se u medijima o tome ne pise inace bi slicnih bilo jos vise,

Ali kazem moram se nositi sa slikama koje su grozne i koje nikad pobrisati ne mozes na zalost uzas,

Saco na zalost posljednjih 10 godina svi smo se mi udaljili jedni od drugih brat od brata komsija od komsije rodjak od rodjaka nije to kao prije da si mogao nekog nazvati ili sastati se ispricati pouzdati se u nekog . Vecina nas je slijepa pored ociju vidimo ali ne akceptiramo prvenstveno svoje greske uvijek one tudje su gore i losije. Sve postalo materijalno vazno gusimo se u vlastitom egoizmu i potrebama . 

Nekad je dovoljno da te neko saslusa i da te potapse po ramenu da ti pruzi podrsku da bi se bolje osjecao.

Pa nisu nasi stari bili budale kad su drzali do obicaja i tradicije i znao se red i za svadbe i sahrane i odlazak u vojsku za radjanje djeteta i pomaganja kod poslova ili ispracaja nekog . Danas komsija komsiji ne udje nikad na vrata samo zdravo za zdravo mada i tog nema vise nama je danas otici tesko covjeku na dzenazu rodjaku komsiji kolegi tesko i vecini se ne da. 

• Like 1

10 hours ago, Barba said:

Saco na zalost posljednjih 10 godina svi smo se mi udaljili jedni od drugih brat od brata komsija od komsije rodjak od rodjaka nije to kao prije da si mogao nekog nazvati ili sastati se ispricati pouzdati se u nekog . Vecina nas je slijepa pored ociju vidimo ali ne akceptiramo prvenstveno svoje greske uvijek one tudje su gore i losije. Sve postalo materijalno vazno gusimo se u vlastitom egoizmu i potrebama . 

Nekad je dovoljno da te neko saslusa i da te potapse po ramenu da ti pruzi podrsku da bi se bolje osjecao.

Pa nisu nasi stari bili budale kad su drzali do obicaja i tradicije i znao se red i za svadbe i sahrane i odlazak u vojsku za radjanje djeteta i pomaganja kod poslova ili ispracaja nekog . Danas komsija komsiji ne udje nikad na vrata samo zdravo za zdravo mada i tog nema vise nama je danas otici tesko covjeku na dzenazu rodjaku komsiji kolegi tesko i vecini se ne da. 

Upravo to hocu reci, niko ni za kog vremena nema i zbog tog se i desavaju toliki slucajevi

Kad spomenes kako je nekad bilo ispadnes smijesan haha

Ovo sad je moderno doba, sve imas a nista nemas u biti

• Like 1

On 15. 04. 2021. at 11:30, Alen11 said:

https://www.biscani.net/pacijent-se-bacio-sa-prvog-sprata-covid-odjela-bihacke-bolnice/

Evo Zudox sta se radi gore. Iz povjerljivih informacija sam cuo da imaju red room gore, gdje je na podu iscrtan pentagram i gdje se odrzavaju zrtveni rituali s zivotinjama i ljudima...

Meni je samo zao dijece.

Kad smo kod djece:

U njemačkoj otimaju djecu iz porodica i trpaju ih u domove za nezbrinutu djecu iz razloga koji je paradoks: Djeca i roditelji su previše emocionalno vezani!

Ludilo totalno,kaže u jednom velikom njemačkom magazinu i jedan psiholog koji je napravio studije!

https://m.focus.de/familie/eltern/eltern-berichten/zu-enge-bindung-jugendamt-trennt-grundlos-muetter-und-kinder-erschreckende-fallstudie-offenbart_id_11388092.html?fbc=fb-shares%3FSThisFB

• Dislike 1

prije 42 minuta, zudox said:

Zudox,vjerovatno nije ni ovaj naučnik dovoljno dobar za avantgardu i inteligenciju ovog foruma.

Mi jednostavni, smo pokušali probuditi svijest,ali ako ljudi neće da se probude ili se plaše probuditi i vidjeti istinu onda im mi ne možemo pomoći.

Bilo bi mi drago da se mi varamo,ali sve više i više izvire na van i više svjetski priznatih naučnika govori otvoreno ne o vakcini,već o koktelu otrova koji mjenja DNK i RNK trajno i brzo.

Sve više se vidi da cijela histetija nema veze sa zdravljem već je izgovor za novi svjetski poredak i koristi se za strašenje , samo da bi se ljudi obmanuli.

• Like 1

Ljudi jednostavno nisu spremni prihvatiti da postoje osobe sposobne da ucine takvo zlo.Gledaju ih onako lijepe sa slatkim govorima na tv a nevide da su mnogi od njih psihopate ili bolje zvijeri u ljudskom obliku.

prije 6 sati, Alen11 said:

Genijalni klipovi i ovi protestanti stvarno, vidi se na njima da su se duhovno izdignuli za razliku od ovih zombija

Opisi su još genijalniji, ono brutalna njemačka policija u službi režima terorizira civile a ono u videu 3-4 policajca se naguravaju sa stotinjak nadrogiranih skinjara. Invalid brutalno uhapšen a u videu 3 policajca ga nose k'o faraona. Ali sve je to predstava za mase kako bi doktori i apotekari mogli u miru žrtvovati ćuke Sotoni

• Sad 1

1 hour ago, Hysteria said:

Opisi su još genijalniji, ono brutalna njemačka policija u službi režima terorizira civile a ono u videu 3-4 policajca se naguravaju sa stotinjak nadrogiranih skinjara. Invalid brutalno uhapšen a u videu 3 policajca ga nose k'o faraona. Ali sve je to predstava za mase kako bi doktori i apotekari mogli u miru žrtvovati ćuke Sotoni

Ja zbilja ne znam nacin na koji su ovoj dvojici isprali mozak ali posao je odrađen fenomenalno...

• Like 1
  • Haha 1

https://cazin.ba/stanje-u-kb-bihac-64-pacijenta-na-lijecenju-2-smrtna-slucaja-u-protekla-24-sata/

Medicinsko osoblje se ubi radeci a jos plate primili nisu.Glavno da ovim uhljebima u vladi redovno (za njihov nerad) na racun lijeze. Jos im od ratnog perioda oko 25 plata nisu isplatili. U moje komsinice nos i brada od maski nastradali. Kad prodje gradom pa vidi kako se narod bahato ponasa, bijes je uhvati .  

• Like 1
  • Angry 1

prije 2 minuta, rucica1 said:

https://cazin.ba/stanje-u-kb-bihac-64-pacijenta-na-lijecenju-2-smrtna-slucaja-u-protekla-24-sata/

Medicinsko osoblje se ubi radeci a jos plate primili nisu.Glavno da ovim uhljebima u vladi redovno (za njihov nerad) na racun lijeze. Jos im od ratnog perioda oko 25 plata nisu isplatili. U moje komsinice nos i brada od maski nastradali. Kad prodje gradom pa vidi kako se narod bahato ponasa, bijes je uhvati .  

Nek napusti posao mnogi bi rado sa biroa prihvatili to mjesto mislim na nezaposlite medicinare

2 hours ago, zudox said:

Nek napusti posao mnogi bi rado sa biroa prihvatili to mjesto mislim na nezaposlite medicinare

Njeno znanje,sposobnosti i dugogodisnje iskustvo u medicini - njemci ( a vjerujem i druge zemlje zapada) bi je objerucke primili. Mladu generaciju trebaju medicinari poput nje  poducavati kako bi iskustvo stekli - pogotovo na intenzivnoj njezi (nije teorija sve). Sreca pa nas ima  koji to znaju cijeniti (osim ovih nasih vladajuci foteljasa).Osimm toga i ti nezaposleni kad se zaposle ocekuju svoju zaradjenu platu. I oni od neceg moraju zivjeti. Po tvojim postovima slaba ti nama kontas. Umjesto zavjera pozabavi se malo i realnim stanjem u Evropi.

• Like 2
  • Dislike 1

Lijepo receno mada bi trebalo ovim gmo ljudima staviti kakav znak uzarenim željezom na čelo kao stoki da se mogu prepoznati dok ne pomru.Jasno sam dao do znanja tim zombijima da mi ne prilaze.A i kad djeca budu sklapala brakove  da znaju tko su te osobe jer mi ne treba defektno potomstvo.

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...