Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Grunf

Recommended Posts

Nemam pojma o cem pricas al mislim da je Barba nesto srezao. S pravom vjerovatno...

Cuj, pozivas se na ovog Indiana Joansa, bosanskog šarlatana i prodavača magle... Kako uzeti za ozbiljno čovjeka koji je dao učešća u djecijom serijalu "Ancient Aliens"? 

prije 4 minuta, Grunf said:

Al fakat sam bio šokiran kad sam ga vidio u jednoj epizodi i znao sam da je neozbiljan i do tad al tog momenta sam bio šokiran

Ne vjeruje u vakcine i virus ali vjeruje u ljekovitu energiju koju piramide odašilju.

Evo ovdje ga na 29:46 presprdali kao i čitav History Channel pogotovo Ancient Aliens

• Haha 1

Da, da...ne znam ko je luđi: on ili likovi koji mu vjeruju i plaćaju hahaha...zudox na aparatima! Respiratorima! Hahaha

7 minutes ago, zudox said:

Koji strucnjaci su na ovom forumu treba vas nominirati za mobelovu nagradu🙃🙃🙃🙃

Ne moraš biti stručnjak da skontaš lažova, luđaka ili budalu...

• Haha 1

A jeste li primjetili kako ovi covidioti su se ućutkali povodom 5G i čipovanja putem vakcine? Sad više nije to u pitanju nego isti idioti tvrde da nas zaprašuju sarinom iz aviona. Mislim da je istina mnogo gora ali nadam se i da griješim. Svijet je na koljenima, ekonomski slomljen. Vidjet ćemo to ako i kada Rusi krenu na zapad a Kinezi na istok. Tad upamtite ove moje riječi.

• Dislike 1
  • Haha 1

@zudox imam pitanje za tebe lične prirode. Nemoj misliti da te provociram, nego me zanima tvoj stav kao antivaxera i kao osobu koja je u Njemačkoj na radu, ako se ne varam. Šta bi ti uradio kada bi njemačka vlada naložila tebi da biraš: ili vakcina ili nazad u Bosnu? Šta bi odabrao? Mislim, taj scenario je vrlo vjerojatan u skorijoj budućnosti, možda još do kraja ove godine i ja lično mislim da će se veliki broj antivaksera iz trećih zemalja pomiriti sa sudbinom i vakcinisati se, jedan manji broj neće i u tom slučaju bi se vratio. Ne samo u Njemačkoj nego u cijeloj EU je taj scenario vrlo moguć...

11 hours ago, Grunf said:

Al fakat sam bio šokiran kad sam ga vidio u jednoj epizodi i znao sam da je neozbiljan i do tad al tog momenta sam bio šokiran

Zaboravio sam u kojoj knjizi je pisao o jednoj pećini u sred pustinje u centralnoj Americi gdje samo rijetki dobiju dozvolu da je posjete, a oni koji ne žele ići službenim putem da dobiju dozvolu moraju kontaktirati nekog lika koji te onda ilegalno prebaci do te pećine kako bi je mogao istraživati. Čarobna pećina, ima nekakve energetske izboje, smatra se da je sagrađena od strane prastarih civilizacija uz svesrdnu pomoć alienskih vrsta.

I ok, super priča koja nakon uvodne riječi počinje ovako, parafraziram: ... i taman pred ulaskom u pećinu shvatam da sam ostavio svoju kameru koja je imala punu bateriju u autu, a da sam greškom ponio ovu koja je gotovo prazna pa sam samo jednu sliku uspio napraviti s vana ali me to ne sprječava da vam opišem kakva je iznutra... i onda on počinje opisivati svodove u pećini i blaga

Šta hoću da kažem, ideš na tako važno putovanje kao jedan ekspert, podmitiš 10 ljudi da te tu dobace ali zaboravis glavni alat, glavno sredstvo kojim želiš nešto dokazati i onda kažeš: ali mogu vam opisati... i tu počinje tvoja mašta...

Tada sam skužio da je običan petljaroš i lažovčina i prestao sam mu davati na značaju. Ima tome 10ak godina... 

• Like 1

prije 4 sati, Grunf said:

@zudox imam pitanje za tebe lične prirode. Nemoj misliti da te provociram, nego me zanima tvoj stav kao antivaxera i kao osobu koja je u Njemačkoj na radu, ako se ne varam. Šta bi ti uradio kada bi njemačka vlada naložila tebi da biraš: ili vakcina ili nazad u Bosnu? Šta bi odabrao? Mislim, taj scenario j    e vrlo vjerojatan u skorijoj budućnosti, možda još do kraja ove godine i ja lično mislim da će se veliki broj antivaksera iz trećih zemalja pomiriti sa sudbinom i vakcinisati se, jedan manji broj neće i u tom slučaju bi se vratio. Ne samo u Njemačkoj nego u cijeloj EU je taj scenario vrlo moguć...

Ja bih se danas vratio nije ovo njemacka od prije dvadesetak godina mada sam ja tu oko godinu i pol.Sto se  tice demokratije u njemackoj ali i u vecini evrope to je cista  glupost nasilu se ovdje goni narod na vakcinisanje.Ja cu se vratiti dole prije nego se vakcinisati ako sam mogao prezivjeti dole tolike godine mogu i opet imam kucu zemlju i mehanizaciju prehraniti se mogu i dole.Dosta ljudi se vraca u hrvatsku ali i bugari poljaci rumuni i dr odlaze u svoje zemlje.Oed pocetka ove urote napustilo ih je oko milion njemacku.

• Thanks 1

prije 4 sati, Vywegh said:

Zaboravio sam u kojoj knjizi je pisao o jednoj pećini u sred pustinje u centralnoj Americi gdje samo rijetki dobiju dozvolu da je posjete, a oni koji ne žele ići službenim putem da dobiju dozvolu moraju kontaktirati nekog lika koji te onda ilegalno prebaci do te pećine kako bi je mogao istraživati. Čarobna pećina, ima nekakve energetske izboje, smatra se da je sagrađena od strane prastarih civilizacija uz svesrdnu pomoć alienskih vrsta.

I ok, super priča koja nakon uvodne riječi počinje ovako, parafraziram: ... i taman pred ulaskom u pećinu shvatam da sam ostavio svoju kameru koja je imala punu bateriju u autu, a da sam greškom ponio ovu koja je gotovo prazna pa sam samo jednu sliku uspio napraviti s vana ali me to ne sprječava da vam opišem kakva je iznutra... i onda on počinje opisivati svodove u pećini i blaga

Šta hoću da kažem, ideš na tako važno putovanje kao jedan ekspert, podmitiš 10 ljudi da te tu dobace ali zaboravis glavni alat, glavno sredstvo kojim želiš nešto dokazati i onda kažeš: ali mogu vam opisati... i tu počinje tvoja mašta...

Tada sam skužio da je običan petljaroš i lažovčina i prestao sam mu davati na značaju. Ima tome 10ak godina... 

Poznata Bađunova tehnika

• Haha 1

3 hours ago, zudox said:

Ja bih se danas vratio nije ovo njemacka od prije dvadesetak godina mada sam ja tu oko godinu i pol.Sto se  tice demokratije u njemackoj ali i u vecini evrope to je cista  glupost nasilu se ovdje goni narod na vakcinisanje.Ja cu se vratiti dole prije nego se vakcinisati ako sam mogao prezivjeti dole tolike godine mogu i opet imam kucu zemlju i mehanizaciju prehraniti se mogu i dole.Dosta ljudi se vraca u hrvatsku ali i bugari poljaci rumuni i dr odlaze u svoje zemlje.Oed pocetka ove urote napustilo ih je oko milion njemacku.

Uživaš sve moguće slobode u njemačkoj, koristiš svu moguću infrastrukturu koju su "kapitalistička kopilad" napravila, osiguran si od svih vrsta modernih zala koja postoje, i ti po svemu tome pljuješ jer si kao "otvorio oči " pfff. Licemjerno i jadno do bola.

• Dislike 1

prije 2 sati, Vywegh said:

Uživaš sve moguće slobode u njemačkoj, koristiš svu moguću infrastrukturu koju su "kapitalistička kopilad" napravila, osiguran si od svih vrsta modernih zala koja postoje, i ti po svemu tome pljuješ jer si kao "otvorio oči " pfff. Licemjerno i jadno do bola.

Koje slobode o cemu ti pricas ovdje je samo prednost lova tj bogatstvo.Najzad oni imaju ovo sto imaju ne samo zbog toga sto su radisni vec  su i opljackali pola evrope.Ja nemam kompleks nize vrijednosti da pljucam po svojima a hvalim tudje.Recimo sto ne vrate libijske pare nekoliko desetina milijardi zadrzali su te pare a i oni su ucestvovali u agresiji na libiju.I ovdje je isto teski kriminal samo ga zovu donacije interes i drugacije lopovluk u bikelim rukavicama.

Protiv Semira osobno nemam ništa čak što više smatram ga izrazito inteligentnim i sposobnim čovjekom ako ništa proputovao je čitav svijet te dobro je uradio za Visoko ako ništa ljudi zarađuju a do jučer nisu ništa imali.

Ali lik se pogubio ozbiljno ali danas te priče donose novac. Ne možeš o svemu pričati i napuštati realnost .
Kad sam bio dijete tad nije bilo interneta YouTube novine romani i knjige su bili vrhunac mada ni do knjiga nije lako bilo doći posebno SF tematike većinom se sve posuđivalo tad ljudi nisu toliko pričali o teorijama zavjera i slično čim je počeo internet od jednom svi sve znaju i o svemu mogu pričati . 

Ovi što su protiv vakcina su nesvjesni realnosti u kojoj živimo ni jebeni paracetamol nije zdrav pa ga svi piju na svoju ruku a ima više neželjenih efekata nego vakcina protiv korone .

• Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...