Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Grunf

Recommended Posts

Meni je samo zao dijece i zivotinja

Imali neko web adresu za linux da skinem, da obrisem ovaj djubar od windousa od one ubice Bill Gaetsa?

Imali neko web adresu za linux da skinem, da obrisem ovaj zlo od Windowsa od one ubice Bill Gaetsa?

Ovo zlo*

9 hours ago, Alen11 said:

Meni je samo zao dijece i zivotinja

Imali neko web adresu za linux da skinem, da obrisem ovaj djubar od windousa od one ubice Bill Gaetsa?

Imali neko web adresu za linux da skinem, da obrisem ovaj zlo od Windowsa od one ubice Bill Gaetsa?

Ovo zlo*

Morat ces iskoristiti drugo "zlo" da nadjes Linux, a zove se Google 😄

2 hours ago, Alen11 said:

Hvala bogu pa postoji yahoo

A yahoo nije kao dio tog zavjerenickog tala i nije morao platiti 250.000$ kazne zbog špijunaže, i nije morao platiti 1.3 mil kazne zbog neovlaštenog ustupanja licnih podataka korisnika trećim licima itd? 

prije 14 minuta, yeap said:

Za tebe je duckduckgo

Brave +DuckDuckGo + VPN = Bill Gates na aparatima

prije 2 sati, Vywegh said:

A yahoo nije kao dio tog zavjerenickog tala i nije morao platiti 250.000$ kazne zbog špijunaže, i nije morao platiti 1.3 mil kazne zbog neovlaštenog ustupanja licnih podataka korisnika trećim licima itd? 

Odbij od mene smrade koronaski

25 minutes ago, zudox said:

I da stavim ovog nobelovca njih se ne smije  cenzurisati takav je stav po pitanju njih u svijetu mada ovi sotonisti ne daju da govore na njihovim cionistickim medijima.

Kako si ti opran čovječe. Znači, upao si u taj brainwashing protiv kojeg se navodno boriš. Neki modificirani Stockholmski sindrom. 

prije 16 minuta, Vywegh said:

Kako si ti opran čovječe. Znači, upao si u taj brainwashing protiv kojeg se navodno boriš. Neki modificirani Stockholmski sindrom. 

Oszavi se ti ovih zamjena teza ne komentarisi mene vec izjavu ovog nobelovca 

10 minutes ago, zudox said:

Oszavi se ti ovih zamjena teza ne komentarisi mene vec izjavu ovog nobelovca 

Ko sam ja da komentiram izjavu jednog nobelovca? Otkuda mi hrabrost da se usudim to uraditi?

Ali ono šta mogu jeste da citiram njegove izjave:

- Potaknut je MIT da koronavirus nije prirodnog podrijetla, jer je rečeno da je utvrđeno da su četiri umetanja u genom koronavirusa slični sekvencama HIV-1.  Istina je da su insercije vrsta genske mutacije kod koje se dodatni nukleotid (DNA segment) umetne u DNA sekvencu. 

- Nekoliko mojih znanstvenika jasno govori: u laboratoriju u koronavirus nisu umetnute sekvence HIV-a.

- Istraživači iz moga tima su jasno rekli: "Naša analiza jasno pokazuje da SARS-CoV-2 nije laboratorijski konstrukt ili namjerno manipuliran virus."

Znači zudox i alen11 na aparatima... 

Dečki,  alu kape na glavu i u ćumez, tu ste najsigurniji. 

15 minutes ago, zudox said:

Nema preko reda dobices svoj čipić od čike gejtsa.😁

Ja nisam dobio nikakav čip, nažalost, ali ću si rado ugraditi gadget od Elonovog Neuralinka u mozak ako budem imao priliku. Čisto da vidim šta je reći...

• Like 1
  • Sad 1

15 hours ago, Vywegh said:

Ja nisam dobio nikakav čip, nažalost, ali ću si rado ugraditi gadget od Elonovog Neuralinka u mozak ako budem imao priliku. Čisto da vidim šta je reći...

Uz nj dobijes teslu gratis

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...