Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Grunf

Recommended Posts

2 hours ago, zudox said:

Grunf skini brnjicu kad si u kuci ugusi se ispod nje ona je obavezna samo u zatvorenim JAVNIM prostorijama.

Smirimo malo dozivljaj ovo je samo razmjena misljenja na forumu koji je totalno nebitan i koji prati  mizeran broj posjetitelja 

To se kod nas ne nosi, to samo Merkelica oznacava balknace po Njemackoj sa brnjicama dok vas ne chipuju vakcinom

2 hours ago, zudox said:

Samo se ti sprdaj ali ovdje su masovna umiranja i to mladih osoba nakon ove eksperimentalne terapije svakodnevna pojava.Iako je cenzura ogromna ne moze se prikriti ovaj genocid.

Jesu ti to u indiji

18 hours ago, zudox said:

Vidim da farmakomafija  ima odgovir na svako pitanje.Ispada da su djeca stakori koji šire bolest pa ih treba iskorijeniti.Koji ste vi bolesnici to je prosto nevjerovatno.Iz tebe grunf tacno isijava provaksersko farmakomafijska agenda.

Ti si fakat nepopravljiv slucaj sam prezentiras teorije i dajes odgovore sam sebi koji nemaju veze sa onim sto je neko zelio reci . De nadji gdje je neko rekao da su djeca stakori i da ih treba iskorjeniti de covjece vodi normalnu raspravu a ne ovakve stvari nekom stavljati da je rekao. 

• Like 2
  • Dislike 1

12 minutes ago, zudox said:

Halo coronasi nije valjda da vas ne placaju preko vikenda gdje ste

Da vas nije nevidljivi odnio

Za razliku od tebe, izgleda da ostatak foruma ima život ! Znaš ono: porodica, vikend, pa k tomu još 1. Maj. Provodimo ovo vrijeme sa porodicom i prijateljima uz Unu, roštilj priče uz vatricu. Život u Bosni još nije zamr'o, ne damo se

• Like 1

18 minutes ago, Grunf said:

Za razliku od tebe, izgleda da ostatak foruma ima život ! Znaš ono: porodica, vikend, pa k tomu još 1. Maj. Provodimo ovo vrijeme sa porodicom i prijateljima uz Unu, roštilj priče uz vatricu. Život u Bosni još nije zamr'o, ne damo se

E jbga sad si me izbedirao 😄 i u pravu si, život u Bosni nije zamro i neće nikada. Jest da su teška vremena naišla ali poslije kiše dodje sunce, mora tako biti. 

On 09. 04. 2021. at 15:07, Alen11 said:

Koji okrsaj titana 🤣

A ti si pokrenuo i rat "na mom otoku". Bacaš kosku. Ložiš Zudoxa počesto.

On 09. 04. 2021. at 15:41, Alen11 said:

Pa da hahaahahha

Pa šta je tako histerično smiješno. barbA = ženA = memA = guzA = ...

barbA je trandža koja bi se bockala fiiiizerom, u Holandiji na dokovima istovara gandžu, subotom prekovremeno pakuje nano-čipove koji se ubacuju u fajzer vakcine, a sa grunfom je dobar jer muljaju sa hakovanim cipovima. Krekovali su ih već i dilaju čipove sa lažnim identitetom, sjećate se Playstation I i II i čipa za 80KM. Grunf je već plasirao Barbine čipove u Hatinac kod Četića.

Navodno će se ti čipovi moći "deblokirati" kod Fileka pa kad predješ neku granicu onim špijunima na ekranima ima da blica "Marlon Brando".

barbA je u stvari trebao imati Nick Barbika, ali se pribojavala naše konzervativne sredine.

Sa mnom radi jedan, mora da je zudoxov brat, stričević u najmanju ruku.

barbA, priznaj da si trandža...provalili smo te.

prije 1 sat, Grunf said:

@NDB Pa znam ja da se Alen sprda...cuj bacio kosku hehehe..mene nerviraju budale. I onda kazu svako ima pravo na svoje misljenje. Jeste, tacno ali budala svoje misljenje MORA zadrzati samo za sebe

Tacno tako a pored misljenja mogu zadrzati i svoje strahove i psihicke poremecaje.Vise nemam strpljenja za ove covidfanatike mada mi ih je u neku ruku zao.Imamo vec i pozive od pojedini  politicara u njemackoj kad pocne vakcinacija djece a roditelji to ne dozvoljavaju da se djeca otmu za njihovu dobrobit i smjeste na sigurno.Sve ono cemu smo se smijali polako dolazi.

@zudoxme podsjeca na extremne Askenaze jevreje prije par godina sam gledao jedan program gdje ljudima dijete umire od leukemije (ne daj boze nikom da se ovo desi)a oni ne dozvoljavaju da im se izvrsi presadjivanje kostane srzi sto bi ga spasilo 100 % ali to je suprotno njihovim vjerovanjima. 

Ja mogu svatiti da se ljudi boje igle ne zele vakcinisati ovo ono ok ali mozes to zadrzati za sebe kad ta jebena vakcina ce nas sviju spasiti i vratiti u normalu i to je jedini nacin.

Svi ljudi koji se protive vakcinisanju su obicni sotonisti i ne zele dobro covjecanstvu .

9 minutes ago, Barba said:

Ja mogu svatiti da se ljudi boje igle ne zele vakcinisati...

Tačno, sad si me podsjetio. Inače se to zove tripanofobija, totalno sam zaboravio na to

8 minutes ago, Grunf said:

Nemoj barba na borca za ljuCka prava

Ne mogu vise brisati koliko cojk moze gluposti postaviti od sad restrikcije odobrenje na sve sta postavi dok se ne popravi.

Hvala bogu jutros je dosao novi kontient vakcina za nase ljude polako ali sigurno tece vakcinacija .

27 minutes ago, Barba said:

Ne mogu vise brisati koliko cojk moze gluposti postaviti od sad restrikcije odobrenje na sve sta postavi dok se ne popravi.

Hvala bogu jutros je dosao novi kontient vakcina za nase ljude polako ali sigurno tece vakcinacija .

Da, baš sad čitam ali ni ovo nisu vakcine koje smo navodno kupili tj. platili kako se govorilo još u januaru. I ovo je sadaka

16 hours ago, zudox said:

Stavi bolje banovan 

Evo čitam da tvoj veliki šef je otvorio dodatak na svojoj vlastitoj stranici, nešto poput twittera, pa objavljuje postove prosvjetljenima i podanicima. Mislim na Trumpa

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...