Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Recommended Posts

• Replies 2,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mofo dzaba im objasnjavas ti sljedbenici korona bozanstva su toliko ubijedjeni u svoja religijska uvjerenja da je uzalud sa njima raspravljati. Kako se ono mole Tako mi Bila Gejtsa  djeda sorosa 

Ma brojke oko korone su većinom netačne, prvenstveno iz nekoliko razloga: 1. Metoda kojom se testira osoba na koronu datira iz 80-ih godina i može pokazati lažno pozitivne rezultate, naročito kod va

Posted Images

Cijepio sam se Pfizer cjepivom.  Po retardiranim antivakserima kita mi je trebala počet rast na čelu.  Ko god ima mogućnost da se cijepi, a to ne uradi teški je idiot.  

• Like 2
  • Dislike 1
  • Haha 2
On 21. 05. 2021. at 11:25, Grunf said:

Nažalost zbog covida izgubio sam člana obitelji sa suprugine strane, moj prijatelj, moj vjerni drug, moja sestra koju nemam. Taman kad se kod nas situacija počela smirivati. Neka joj je vječni rahmet

Molim Boga dragog da joj Dzenet podari, Vama sabur

• Like 2

Ovi što se boje ovog chipa što dođe u vakcini da ga uklone (hakirano): treba unutar 48 sati da uzmu jači magnet i da ga stave na nadlakticu na mjesto gdje je rupica od vakcine. Zatim laganim pokretima vući magnet po tijelu (jako bitno nemojte magnet podizati sa kože). Lagano vući magnet do anusa i tu je onda lako prstom iščeprkati...pa jbte još nisu prestali.

• Like 1
  • Dislike 1
  • Haha 1
10 hours ago, Grunf said:

Ovi što se boje ovog chipa što dođe u vakcini da ga uklone (hakirano): treba unutar 48 sati da uzmu jači magnet i da ga stave na nadlakticu na mjesto gdje je rupica od vakcine. Zatim laganim pokretima vući magnet po tijelu (jako bitno nemojte magnet podizati sa kože). Lagano vući magnet do anusa i tu je onda lako prstom iščeprkati...pa jbte još nisu prestali.

😁😁😁 Kaze da je ovu metodu licno izmislio ZLODUX dok je gledao strumfove

• Like 1
  • Dislike 1
11 minutes ago, Barba said:

On se je medju prvima vakcinisao sad prica pricu 

A šta da kažem, otac mi je vakcinisan prošli mjesec, evo baš za dan-dva revakcinacija. Skeniram ga mjesec dana detektorom metala, gajgerovim brojačem- nigdje chipa. Jedino bar kod skener čudno zapištao, morat ću provjeriti ima li kakvih podataka na izlazu

17 minutes ago, Grunf said:

A šta da kažem, otac mi je vakcinisan prošli mjesec, evo baš za dan-dva revakcinacija. Skeniram ga mjesec dana detektorom metala, gajgerovim brojačem- nigdje chipa. Jedino bar kod skener čudno zapištao, morat ću provjeriti ima li kakvih podataka na izlazu

Treba vremena da se cip aktivira evolvuira u tijelu nakon sto skupi sve zeljezo u krvi. 

• 3 weeks later...

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...