Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Grunf

Recommended Posts

Koji ste vi corona manijaci progonili bi nas normalne e nece moci nasilu pelcovsnje je ko napad oruzjem A najbolje ce biti kad pocnete krepavati od ovog otrova ne treba vas zaliti.Koliko para dobijate za skrivanje istine o ovom genocidu.Grunf pokvaren si koliko si tezak ne das da iznosimo dokaze od naucnika iz struke .

• Haha 1

11 hours ago, zudox said:

Pusti tu foru vi ste jedno te isto

Budi normalan o postedi ljude gluposti. Neces da se vakcinises ok tvoj osobni izbor i nema ti niko pravo da to uskrati ili da te prisiljava! Zasto se mora pricati na sav glas i spamovati gluposti koje su totalno neutemeljene isto to rade i pederski gey lobiji sa cirkusom zvani pride i ostalo . Ja sam se vakcinisao ima godinu dana i sretan sam zbog toga nista mi ne fali hvala bogu zastitio sam i sebe i doprinjeo covjecanstvu u suzbijanju virusa . 

• Thanks 1

3 hours ago, Barba said:

Budi normalan o postedi ljude gluposti. Neces da se vakcinises ok tvoj osobni izbor i nema ti niko pravo da to uskrati ili da te prisiljava! Zasto se mora pricati na sav glas i spamovati gluposti koje su totalno neutemeljene isto to rade i pederski gey lobiji sa cirkusom zvani pride i ostalo . Ja sam se vakcinisao ima godinu dana i sretan sam zbog toga nista mi ne fali hvala bogu zastitio sam i sebe i doprinjeo covjecanstvu u suzbijanju virusa . 

kako si se mogo vakcinisati prije godinu dana kad vakcine imaju tek od decembra prosle godine? Kakvu si ti vakcinu primio?

• Dislike 1
  • Aferim! 1
  • Haha 1

Super zivi sretno i dugo.Ali isto tako treba dopustiti i drugo misljenje.Sve se moze kritikovati cak i vjerske knjige i druge svetinje alo corona religiju koja ima sve odlike satanisticje sekte ne smijes dovoditi u pitanje.Sveto mi nevidljivog gospodara covid 19 I njihovih poslanika Gejtsa i Faucija

18 hours ago, Zijo_prvi said:

Kad je bila Variola Vera u ex Yu... kazu mi stariji da nije bilo nikakve evidencije.. vakcinisalo se i staro i mlado.

Dakle, za ove teske bolesne debilcine sto vode kampanju protiv vakcinacije .. nije bilo mjesta.

Kuga je izlijeciva, kovid, .. jednog dana ako bog da i rak, .. ali jarane primitivizam nikad. Zakonom zabraniti i zatvorska kazna za debilne.

I daj banuj ovu gamad!!

Moj jedini i zadnji kometar na ovu kvazimodo temu, ovo je za doba inkvizicije.. ili vise tema 'de ljudi vidjajte kakvijeh majumna imamo'

ja postujem tvoje misljene i nisam nigdje reko da sam protiv niti da sam za. Podijelio sam svoja iskustva i moje misljenje.

Tvoj jedini argument je da smo debili, da se prije vakcinisalo nije se pitalo. Jel to argument? 

to su sasvim druga cijepiva, sasvim druge i puno smrtonosnije bolesti! A i nije bas da nije bilo posljedica, samo se o tome ne govori. 

Kad doktor koji je u zivotu vakciniso vise od 100.000 ljudi sa raznoraznim cijepivima kaze da nijedno cijepo do sad nije imalo toliko nuspojava kao ovaj covid, jel to trebamo zanemariti?

Opet kazem, aj sam zato da se svako raspita i donese odkluku za sebe, ne smije biti posljedica za one koji se ne vakcinisu. Ovdje gdje zivim restorani su poceli da govore da ce samo usluzivati nevakcinisane! (mada se postavlja pitanje kako namjeravaju da to provjere 😉 ).

• Dislike 1
  • Aferim! 1
  • Haha 1

3 hours ago, Lidjo said:

kako si se mogo vakcinisati prije godinu dana kad vakcine imaju tek od decembra prosle godine? Kakvu si ti vakcinu primio?

Pa primio sam u decembru vakcinu proslo je dovoljno vremena za nuspojave.

3 hours ago, zudox said:

Super zivi sretno i dugo.Ali isto tako treba dopustiti i drugo misljenje.Sve se moze kritikovati cak i vjerske knjige i druge svetinje alo corona religiju koja ima sve odlike satanisticje sekte ne smijes dovoditi u pitanje.Sveto mi nevidljivog gospodara covid 19 I njihovih poslanika Gejtsa i Faucija

Jedno je iznositi misljenje na normalan nacin a sasvim deseto je iznositi gluposti lazi obmane antivakseri su bio teroristi i nista vise. 

Ja iznosim misljenja i dokaze naucnika iz struke koji nisu prodali svoja načela za ciofarmakomafijske pare.Ponekad iznesem svoje misljenje pa hajd fa me blokiras to ok. A ovo o bioteroristima pripišite sebi ne pljujem ja spajk proteine i moj DNK je jos uvijek kakav je bogom dan a ne zombijevski izmijenjen.

• Confused 1

On 13. 08. 2021. at 15:51, zudox said:

Ja iznosim misljenja i dokaze naucnika iz struke koji nisu prodali svoja načela za ciofarmakomafijske pare.Ponekad iznesem svoje misljenje pa hajd fa me blokiras to ok. A ovo o bioteroristima pripišite sebi ne pljujem ja spajk proteine i moj DNK je jos uvijek kakav je bogom dan a ne zombijevski izmijenjen.

Grohotom me nasmija .

Jedan od najvecih svjetskih naucnika strucnjaka genetike bivsi ministar iz vlade Hrvatske Dragan Primorac inace rodjeni Bosanac je rekao da se ljudi trebaju vakcinisati a ti i slicni teroristi tebi spamate i glumite da ste popili svu pamet svijeta a ispadate samo glupi.

• Like 1
  • Dislike 1

prije sat vremena, Barba said:

Grohotom me nasmija .

Jedan od najvecih svjetskih naucnika strucnjaka genetike bivsi ministar iz vlade Hrvatske Dragan Primorac inace rodjeni Bosanac je rekao da se ljudi trebaju vakcinisati a ti i slicni teroristi tebi spamate i glumite da ste popili svu pamet svijeta a ispadate samo glupi.

E nazivas me po ko zna koji put bioteroristom zato sto necu da se pelcujem Ta agenda na koji macin se normalni ljudi sataniziraju je vec prije najavita.Sacekaj da dodje hladno vrijeme kad  krv u ljudi postaje gusca usljed zime i pocnu infarkti i plucne embolije u kapilarima bice to tzv lazni cetvrti val .Vidjecemo za koji mjesec ko je bio u pravu .Usput imate novo ime vi covidasi od nas gmo zombiji.Pozdrav.🤗🤗🤗🤗

@zudox pa naravno da ste bioteroristi. Dobro je to barba rekao...ja bih dodao i nacistoidni bioteroristi jer zastupate iste ideje kako su ih zastupali onomad i nacisti u nacistickoj Njemackoj tj da iz redova "arijevske rase" treba da izumru i svi bolesni i invalidi itd...imate iste ideje a ostvarujete ih šireći strah od cjepiva koji je bezrazlozan jer do sad niko nije umro od istog. 

• Haha 1

prije 2 sati, Grunf said:

@zudox pa naravno da ste bioteroristi. Dobro je to barba rekao...ja bih dodao i nacistoidni bioteroristi jer zastupate iste ideje kako su ih zastupali onomad i nacisti u nacistickoj Njemackoj tj da iz redova "arijevske rase" treba da izumru i svi bolesni i invalidi itd...imate iste ideje a ostvarujete ih šireći strah od cjepiva koji je bezrazlozan jer do sad niko nije umro od istog. 

Mogu ti sad poslati izjavu patologa sa univerziteta u heidelbergu koji kaze da ljudi umiru od vakcina masovno ali ti ces to blokirati jer ne odgovara vasoj religiji.Ili da ti posaljem link gdje drugi do u detalje objasnjava sta se dogadja sa tijelima pelcovani ono o nastajanju ugrusaka.Cak je jedeon potpredsjednik pfizera ovaj eksperiment nazvao holokaustom.Ovdje u diseldorfu psihopate angazovale glumce iz star warsa da mame djecu na pelc idu kroz grad i koje se djece pelcuje slika se sa njima gratis .Love djecu od 12 god i navise bez znanja roditelja.

• Haha 1

11 hours ago, zudox said:

Mogu ti sad poslati izjavu patologa sa univerziteta u heidelbergu koji kaze da ljudi umiru od vakcina masovno ali ti ces to blokirati jer ne odgovara vasoj religiji.Ili da ti posaljem link gdje drugi do u detalje objasnjava sta se dogadja sa tijelima pelcovani ono o nastajanju ugrusaka.Cak je jedeon potpredsjednik pfizera ovaj eksperiment nazvao holokaustom.Ovdje u diseldorfu psihopate angazovale glumce iz star warsa da mame djecu na pelc idu kroz grad i koje se djece pelcuje slika se sa njima gratis .Love djecu od 12 god i navise bez znanja roditelja.

Toliki čoJk a boji se injekcije...e moj zudox

prije 5 sati, Grunf said:

Toliki čoJk a boji se injekcije...e moj zudox

Ne boji se zudox ničega dva puta sam vec bio otpisan gotov  a ja se vratio sa onog svijeta.

https://dokumentarac.hr/covid-19/dr-ryan-cole-spike-protein-iz-covid-cjepiva-je-otrov-koji-uzrokuje-upalu-pluca/

Ovo potvrdjuju mnogobrojni naucnici al takvi kao vi smatrate da ste napametniji. 

• Like 1

5 minutes ago, Lidjo said:

U Izraelu je ovo preslo vec u politiku gdje se kovid koristi za rjesavaja drugih politickih pitanja a Izrael je najprometnija zemlja na cijelom svijetu posebno u letovima sa SAD -om .

Postoji veliki broj jevreja koji nikad nece popiti tabletu dati ili dobti krv a jos manje da ce primiti vakcinu jer se to kosi sa njihovim uvjerenjem. 

On 17. 08. 2021. at 14:57, zudox said:

Ne boji se zudox ničega dva puta sam vec bio otpisan gotov  a ja se vratio sa onog svijeta.

https://dokumentarac.hr/covid-19/dr-ryan-cole-spike-protein-iz-covid-cjepiva-je-otrov-koji-uzrokuje-upalu-pluca/

Ovo potvrdjuju mnogobrojni naucnici al takvi kao vi smatrate da ste napametniji. 

Halo bio-teroristo niti se smatram najpametnijim niti to jesam ? Imam potpuno pravo da budem za vakcinu i da se vakcinisem kao i ti sto imas pravo da budes protiv toga . Ja ovdje samo govorim o raznim spinovanjima i manipulacijama glupostima koji se desavaju da bi se ljudi odvratili od vakcinisanja . 

Barba nisam ja bio terorista vec ti .Vi zagovarate pelcovanhe ovog naroda sa ovim gmo smecem.Ako smo prezivili god dana bez pomora stanovnistva prije dolaska tzv pelca znaci u najmanju ruku ovo nije opasno toliko da se provodi ovoliki teror.Ukljuci malo logiku i to sto imas izmedju usiju.Ne sluzi glava samo za češljanje

• Like 1
  • Haha 1

2 hours ago, zudox said:

Barba nisam ja bio terorista vec ti .Vi zagovarate pelcovanhe ovog naroda sa ovim gmo smecem.Ako smo prezivili god dana bez pomora stanovnistva prije dolaska tzv pelca znaci u najmanju ruku ovo nije opasno toliko da se provodi ovoliki teror.Ukljuci malo logiku i to sto imas izmedju usiju.Ne sluzi glava samo za češljanje

Izvini mene je sa tobom sramota diskutovati o ovim stvarima nemam ni zelje ni volje to je isto kao sto je uzaludna diskusija sa ljudima koji vjeruju da je zemlja ravna ploca . 

• Like 2
  • Dislike 1

2 hours ago, Barba said:

U Izraelu je ovo preslo vec u politiku gdje se kovid koristi za rjesavaja drugih politickih pitanja a Izrael je najprometnija zemlja na cijelom svijetu posebno u letovima sa SAD -om .

Postoji veliki broj jevreja koji nikad nece popiti tabletu dati ili dobti krv a jos manje da ce primiti vakcinu jer se to kosi sa njihovim uvjerenjem. 

Halo bio-teroristo niti se smatram najpametnijim niti to jesam ? Imam potpuno pravo da budem za vakcinu i da se vakcinisem kao i ti sto imas pravo da budes protiv toga . Ja ovdje samo govorim o raznim spinovanjima i manipulacijama glupostima koji se desavaju da bi se ljudi odvratili od vakcinisanja . 

ali se radi o ljudima koji su se zarazili a vec primili obe vakcine. Cak ima preko milion ljudi koji su primili i trecu vakcinu!

• Dislike 1
  • Thanks 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...