Jump to content
FORUM
Prijavi se da biste "zapratili" ovo  
Grunf

Teorije zavjera

Recommended Posts

25 minutes ago, Pushiga said:

becky-from-facebook-5g-radiation-is-iii-gonna-kill-us-all-sarah-also-becky-from-facebook-CJutz.jpg

Jesi ti svjestan da si upravo potvrdio stetnost 5G mreze? A evo ti zvjezdacha care 🙌🏼

pa da pa da...

zvjezdica i Tedu Gundersonu (do your homework ppl):

prije 31 minuta, Fugaziii said:

Jesi ti svjestan da si upravo potvrdio stetnost 5G mreze? A evo ti zvjezdacha care 🙌🏼

pa da pa da...

zvjezdica i Tedu Gundersonu (do your homework ppl):

Sta to znaci? Da se mozemo suncati uz pomoc 5G-a? Uopce nisu iste frekvencije. Ono sto hocu reci je da pored svakodnevnih sranja kojima se izlazemo, glupo je govoriti da jedna 5g mreza je najgore do sada... Ako te stvarno peru te takve stvari, odrekni se civilacije i haj u sumu.

Screenshot_20200517-210727.jpg

Ahahahahahhahahahahahahha

sorry al fkt 

hahahahahahahahhaha

znaciiii.....

hahahahahhaa

istrijebljenje civilizacije pocinje na Balkanu definitivno

hahaha

Malo je skrtipta poludjela kad sam video nakačio (ili bar kod mene samo) pa sam u gif pretvorio. 

E, sjeća li se ko partija Countra kod Asima, kod Harmani 1 škole, ili tamo prekoputa Mene u Prekounju, oko Tasuna tamo. Sjećate li se mIrca, 3 keca 2 sata samo piskaras. U Centru (kafiću) bila vrh hajka.

biscani.forum.raja_1.gif

• Haha 1

6 hours ago, Hysteria said:

Bolchat, Biscani.net, hej cao moze asl

OMG, ja sam na ovo zaboravio!!! Šta više, odem sad čisto da vidim i domena radi,konektujem se i vidim da ima još uvijek korisnika i još ih ima online. Nostaligičari? Prošle godine bio jedan moj frend kod mene i tražio da mu nabacim "mIRC". Nisam mogao vjerovati ali mu kao prijatelju morao ispuniti želju

@Bosanac hvala za video, budem pogledao. Ali svojim postom si i postavio odlicno pitanje: "Zašto ljudi vjeruju u teorije zavjere " Iskreno mislim da danasnje Teorije zavjera/urota imaju istu funkciju kao "Bog" kroz historiju covjecanstva iz prostog razloga jer su ljudi bogu i bozanstvima pripisivali sve dogadjaje koji se dogadjaju oko njih a koje nisu mogli sebi objasniti.

• Like 1

Ako nas je ova Corona ista naucila, onda je to da ima puno glupih ljudi koji ne bi nikako trebali imati pristup internetu.

• Like 2

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Prijavi se da biste "zapratili" ovo  

• Create New...