Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Evo ja ću otvoriti novu temu koja je jako aktuelna posljednjih dana a tice se prvenstveno ubistva (jos jednog) afroamerikanca od strane policije ovaj put u Minneapolisu i nasilnih masovnih prosvjeda diljem SAD-a ali i svijeta.

Edited by Grunf
2 hours ago, Pushiga said:

Nista se to vise ne desava no prije, samo sto sad svako ima kameru da zabiljezi...

Naravno. Nije to ništa novo. Žalosno da ovakve situacije se zapravo pretvore u nasilje i u najobičniju pljačku te tim se baci u drugi plan stvarni problem. Ali to smo već gledali čak i kod nas gdje se zapravo prosvjednici bukvalno naprave najobičnijom huliganijom uz pomoć "ubačenih elemenata"

Meni je sve ovo glupost jer se priča samo o jednoj strani SAD je država kontradiktornosti . Ne kažem da policija treba ubijati bilo koga ili pretjerivati sa upotrebom sile ali ljudi ne kontaju stanje u Americi . U crnačkim mjestima ulicama ako nisi crnčuga ne smiješ prismrditi doslovno . 
Znaci 99% kriminala u SAD potječe od crnčuga . 
Obično spinovanje javnosti koje neće promjeniti apsolutno ništa . Kad vidim one pljačke butika prodavnica paljenje meni je to sve glupost i mentalitet pračovjeka od kojeg nikako da se odlučimo ma koliko se trudili .

• Like 2

BLM je cisto rasisticki slogan, slogan bi trebao glasitit all lives matter a ne samo crni, pogotovo sto policija u Usa svake godine ubije vise bijelaca nego crnaca. Kad izneses taj podatak, odamh ti poludjeli progresivci vriste kako je bijelaca ubijeno vise jer ih je vise u postotku, kad onda kazes da 20 posto crnaca napravi vise od 52 posto ukupnih krivicnih onda je spreha da se to nemoze tako gledati. Dakle crnci su od floyda napravili sveca, sahranjen u zlatnom kovcegu, murali s krilima a lik je bio krimos, odsjedio je 5 godina jer je trudnoj zeni upao u kucu pljackati i prislonio je pistolj na trbuh, za takvoga kreteni klece po svijetu i izigravaju neznam sto, najnovija ideja pomahnitalih progresivaca je ukinuti policiju !!!!,  a samo prosli vikend u Chicagu 17 ubijenih i 70 ranjenih.

• Like 3
3 minutes ago, Rijecanin said:

BLM je cisto rasisticki slogan, slogan bi trebao glasitit all lives matter a ne samo crni, pogotovo sto policija u Usa svake godine ubije vise bijelaca nego crnaca. Kad izneses taj podatak, odamh ti poludjeli progresivci vriste kako je bijelaca ubijeno vise jer ih je vise u postotku, kad onda kazes da 20 posto crnaca napravi vise od 52 posto ukupnih krivicnih onda je spreha da se to nemoze tako gledati. Dakle crnci su od floyda napravili sveca, sahranjen u zlatnom kovcegu, murali s krilima a lik je bio krimos, odsjedio je 5 godina jer je trudnoj zeni upao u kucu pljackati i prislonio je pistolj na trbuh, za takvoga kreteni klece po svijetu i izigravaju neznam sto, najnovija ideja pomahnitalih progresivaca je ukinuti policiju !!!!,  a samo prosli vikend u Chicagu 17 ubijenih i 70 ranjenih.

E to je to o cemu ja pricam . Pricamo o diskriminaciji na nacin da se potenciraju totalno pogresne stvari . 

Kad vidim crnca sa onom Luis Vitone maskom na licu i deset kila lancica oko vrata bude mi muka. 

Barba, mediji, samo mediji su glavni za opci kaos koji ce nastati na planeti, sve ovo skupa izgleda kao nasumice ali meni ovo sve vise djeluje kao jedan uzasan plan, kad pitam ljude cemu mogu sluziti ilegalci koji apsolutno nemaju nikakve edukacije niti bilo kakve volje nesto raditi a masovno ih se salje u Eu, ljudi svasta govore a stvarnost i logika je jedna, mogu posluziti samo za nerede i sukobe tj rat, ovi za nista drugo nisu upotrebljivi, stoga moje je osobno misljenje da sljiedi krvavi rat i to ne samo u eu, u Americi takoder, crnce su uvjerili da su svi bijelci krivi za bilo koji njihov problem u zivotu, uvjerili su ih da su oni zrtve i da su im svi nesto duzni,  ovo ide prema krvoprolicu i sukobima, ovo je totalno van razuma kad ti rulja u kameru kaze uzet cemo apple i google i silicijsku dolinu, ako ne drukcije, zapaliti cemo ih, to je sve naš  'slavery money', njihov trenutni izracun je da su im bijelci duzni 14 tisuca milijardi dolara, a ta cifra raste na dnevnoj bazi. Kad su usadili primitivnoj raji nesto takvo u glavu, nema vise nazad, oni ocekuju taj novac.

+

• 2 weeks later...

Nista ne recimo da ovo nije inscenirano. Ipak covjek 8 minuta drzi nogu na vratu od floyda. Niko okolo ne pomaze, za to vrijeme da policsjac ne skonta nista. To je dugo vremena.

Trump dobro se drzi u svim anketama! Ne vodi ratove i ne podrzava migracije. Moguce da sa ovim cinom hoce da mu naskode!

• Dislike 1
On 20. 06. 2020. at 16:32, Lidjo said:

Nista ne recimo da ovo nije inscenirano. Ipak covjek 8 minuta drzi nogu na vratu od floyda. Niko okolo ne pomaze, za to vrijeme da policsjac ne skonta nista. To je dugo vremena.

Trump dobro se drzi u svim anketama! Ne vodi ratove i ne podrzava migracije. Moguce da sa ovim cinom hoce da mu naskode!

Na Americkim izborima pobjedjuje onaj ko ima vise novca a hvala bogu Trampu toga ne fali u SAD je takav izborni proces gdje mozes imati vise glasova a da ne pobjedis bitni su Elektori po saveznim drzavama. Sam tramp je imao manje glasova od konkurencije ali je ipak pobjedio u utrci to ce se opet desiti kao sto sam rekao ima novac .

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...