Jump to content
FORUM

Uhapšen Fikret Abdić, načelnik Velike Kladuše

Recommended Posts

Mene iskreno najviše boli i smeta sto se taj narod autonomasi nisu nikad opametili i kao sto sam rekao sad bi opet sve isto ponovili .

Fikret od 2016 po Kladuši  radi šta hoće a tek ga sad Hapse da se pažnja okrene sa SDA mafije Fadila Bakira prvo su počeli sa koronazatmrazenim povećanu broju lažnim informacijama pa sad i ovo. Sto ga prošle godine nisu hapsili?

• Like 1
  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Postavljas glupa pitanja.  Cuj zasto su ga sad hapsili. Ljudi grade slucaj i za to vremena. Na predmetu rade ozbiljni i profesionalni tuzioci, a ne podanici koji rade po necijem diktatu, sto im t

Gledam one snimke iz sudnice i laprdanje onog ratnog zlocinca. On o narodu i njegovoj brizi za istim prica. Na njegovo laprdanje da covjek povrati. Lazovcina, izdajnik, prevarant i kradljivac, on i ko

A šta sad ne trebaju nikog hapsiti ako su Fadila pustili da se brani sa slobode. Neće se babini nikad opametiti, slijepo ga prate džaba dokazi džaba sve. Kad zločinac odapne papke kćerka će nastaviti

Posted Images

A šta sad ne trebaju nikog hapsiti ako su Fadila pustili da se brani sa slobode. Neće se babini nikad opametiti, slijepo ga prate džaba dokazi džaba sve. Kad zločinac odapne papke kćerka će nastaviti gdje je stao još će napraviti od njega mučenika. Mlađe generacije su isto zaluđene likom i djelom Fikreta Abdića. 

Kakav cirkus na ovom ročištu, totalno nepoštivanje suda

Edited by Hysteria
  • Like 4
1 minute ago, Grunf said:

@1260 našao si ovu pjesmu...hahahah... ja tražio cijeli dan i nisam uspio.

Zna li ko od kladuščana ko je ova?

Jadna ona i ostali mladići i djevojke koje su sinoć i danas bili tamo. Zakoga i zašto troše svoju mladost-. Ostali đturumi , isti kao i njihov vođa

4 minutes ago, Grunf said:

@1260 našao si ovu pjesmu...hahahah... ja tražio cijeli dan i nisam uspio.

Zna li ko od kladuščana ko je ova?

Elma Đogić, zastupnica Laburističke stranke u Parlamentu. 

• Like 1
  • Thanks 1
4 minutes ago, 1260 said:

Jadna ona i ostali mladići i djevojke koje su sinoć i danas bili tamo. Zakoga i zašto troše svoju mladost-. Ostali đturumi , isti kao i njihov vođa

Sve se radi za novce !

Kako je lako izazvati sukobe,tako je bilo i u ratu pa nam je u bratoubilačkom sukobu izginulo par hiljada ljudi.i ostala trajna mržnja.dok su drugi bišćani baš na autonomiji zaradili i pokupili činove (dok su moji školski drugari sa obe strane su ginuli).da postoji prava vlast kod nas u bosni fikret abdić bi od rata trebao biti doživotno na robiji.to je u bihaću u modi da rulja iziđe i  da podršku pravom lopovu kad ga vlasti sude.dok se za borca iz bužima koji je zatvoren za par metara drva nije znalo dok gotovo nije izišao.

• Like 1
6 minutes ago, Fap mašina said:

Kako je lako izazvati sukobe,tako je bilo i u ratu pa nam je u bratoubilačkom sukobu izginulo par hiljada ljudi.i ostala trajna mržnja.dok su drugi bišćani baš na autonomiji zaradili i pokupili činove (dok su moji školski drugari sa obe strane su ginuli).da postoji prava vlast kod nas u bosni fikret abdić bi od rata trebao biti doživotno na robiji.to je u bihaću u modi da rulja iziđe i  da podršku pravom lopovu kad ga vlasti sude.dok se za borca iz bužima koji je zatvoren za par metara drva nije znalo dok gotovo nije izišao.

Jedino rješenje za takve probleme je da se osuđenici po bilo kom osnovu zakonski ne mogu biti kandidati ni za kakve javne funkcije od politike do zaposlenja u javnim poduzećima. To je jedina pravda u svim ovakvim slučajevima. Pa bilo ko od nas da se hoće zaposliti u javnom preduzeću pa makar i kao čistač mora vaditi uvjerenje o nekažnjavanju i nevođenju krivičnog postupka. Bar je tako bilo ne znam da li je još uvijek takva praksa

Edited by Grunf
  • Like 4
1 hour ago, Grunf said:

To je to sto sam isto mislio reci gdje su silna boračka udruženja gdje su bivši borci? Znači ovo je sve trebalo gonjavom motkom tući .

Čuj policija dozvoljava snimanje novinarima,dok pristalice fikretove nakaradne politike ne daju da snima kao da su u njihovoj kancelariji,a na javnom su prostoru.naravno policiji ne pada na kraj pameti da sankcionišu ove koji brane rad novinarima.

Barba možda borci čekaju potporu iz dijaspore.

18 minutes ago, Fap mašina said:

Čuj policija dozvoljava snimanje novinarima,dok pristalice fikretove nakaradne politike ne daju da snima kao da su u njihovoj kancelariji,a na javnom su prostoru.naravno policiji ne pada na kraj pameti da sankcionišu ove koji brane rad novinarima.

Barba možda borci čekaju potporu iz dijaspore.

To je novinarski posao. Ovi se bune vjerovatno da njihova lica ne bi dospjela u javnost. Ne vidim nikakav drugi razlog

Da se utvrdi gradivo:

Drago mi je kad procitsm ds starije zene ovako nesto nspisu i sve je vise onih koji su progledsli i prihvatili istinu i spremni su je iznijeti u javnost!

Vjerujem da ce ovaj komentar mnogima otvoriti oci i da ce mnogi napokon progledati i shvatiti da sa bili zavedeni i zivjeli u zabludi:

Ja kao majka ciji sin lezi na dubravama placem i pisem. Imam pravo da kazem tebi Ljiljo da si ti najveci otrov svih Nas. Tebi Ljiljo Sve sam pratila ove dane i citala kako nas zavadjas. Opet nas zavadjas sa bracom sa sestrama sa komsijama. Sram te bilo . Srami se ovog naroda srami se svog oca ti si gs strpala u zatvor. Ti si mu sve ovo servirala zajedno silicem sve si pokrala. Pokrala si nase pare da bi svoje dugove po Hrvatskoj vratila. Nije tebi zao babe kao ni nase djece sto nikad nije samo ti je zao para. Dijasporu su ogulila koga si sve mogla i prevarala. Nas si lagala godinama. Nismo ti vise valjali kad smo otvorili oci. Jel ti ikad dosta. Gledala sam one ljude koji su vodili babu onaj dan niko ga nije pipnuo svi su bili kulturni i fini. A par tvoji pristalica su prvi zavikali zivio babo pa su tek onda ovi vikali tekbir. Da nisu ovi babini zavikali prvi nebi ni ovi tekbirali. Opet trazis mrznju. Neces Ljiljo vise. Moj komso Zlatko i Alija ce samnom piti kafu jer smo komsije a ti zavadjaj koga hoces. Ja sam davno vidjela sta sve radi. Moja suza je ista i one majke gore nase su tuge velike. Jedne idu na dubrave druge majke idu na druge mezarluke. Tebi i babi mogu pleskati samo oni koji nisu zakopali djecu. Za tebe su sva pametna djeca izdajnici samo nisu oni keje si mogla vodati za uzicu. Nije Anel izdajnik nije ni Basic nije ni Aladin oni samo progledali sta ti radis i kojim kriminalom se bavis. Ne mogu oni slusati tebe jer bi danas bili u zatvoru kao i tvoj babo. Ti da si dobro zeljela babi nebi mu ovo sve smjestila. Nemoze moj unuk sa fakultetom raditi ovdje kad je on izdajnik jer tebe ne slusa. A nemoze te slusati kad je on pametniji od tebe. Sad ti je kriv i jasmin husic koji nije slusa tebe i potpisiva tvoju kradju pa da dsnas bude u zatvoru. Slusala sam te i kad kazes da ces nas pikositi neces Ljiljo. Pokosila si nasu djecu ti i tvoj babo sad unuke bi da kosis sram te bilo. A gledala sam kako nas zavadjas pa diaspora pise samo vi gledajte svoju djecu tamo gdje jeste i molite boga da niste ovdje jer da ste ovdje vi dobro vidjeli kako nasa djeca rastu i kako odlaze samo oni sto nju slusaju ti mogu ostati. Sve lazes da ste zaposlili djecu nasu samo ste sebe zaposlili i samo gulite pare od diaspore i hajkas ih da se mi svadjamo i korpusovci. Mi se vise ne svadjamo nase muke su sve iste iste suze te djece ista tuga ti majki i one imaju iste kradljivce kao sto ste vi. A vi dragi moji u diaspori samo saljite da kupi ona jos kojeg dzipa i koju vilu. Ti ljiljo saljes svoje djete da snima po kladusi snimke pa sto nisi kucu obnovila davno si dobila pare za nju nisi htjela jer po tvoje Rijeke i Opatije. Neces ti da ukazes u Kladusi imas kucu u maljevcu sta ce ti ovdje jos koju paru da opljackas i ides. Tvoj sin ne zivi u kladusi sta je sad dosao snimiti dosao zavadjati narod huskati da se tucu. Ja ne komentarisem tamo nista necu da se svadjam snikim ali sam ovo napisala da svak cita jer ja nelazem ovo je sve istina.[\quote]

• Like 2
1 hour ago, Fap mašina said:

Kost je bačena!

Bihaću ne treba aerodrom ni brza cesta,vraćamo se mi u srednji vijek.

Pa sta sam rekao Barbi...pored globalne migrantske krize, globalne pandemije korone sad smo dobili i lokalnu zabavu "hapsenje Fikreta Abdica" ja ne kazem da nije zasluzio ili da nije uradio ono za sto ga se i tereti, nego se sve to stihijski i planirano odradilo da se paznja odvuce za vaznijih stvari

6 minutes ago, Grunf said:

Pa sta sam rekao Barbi...pored globalne migrantske krize, globalne pandemije korone sad smo dobili i lokalnu zabavu "hapsenje Fikreta Abdica" ja ne kazem da nije zasluzio ili da nije uradio ono za sto ga se i tereti, nego se sve to stihijski i planirano odradilo da se paznja odvuce za vaznijih stvari

Kad pocne sudjenje Todoru u Bihacu tek ce onda biti komedija kad autonomasi pocnu paradirati .

Postavlja se pitanje zasto su sad uhvatili Abdica?! Vidim ovdje se naveliko prica o ratnim zlocinima, a uhapsen je po navodnim privrednim kriminalom. Niko da pisne u vezi mog pitanja za Asima Kambera? Veliki domoljub koji je prodavao nase pasose za vrjeme rata, unistio heroja generala i zajena na vlast nekih dvadesetak godina.Odkud njemu kuca u Dubroviku? Otkud njemu stan u Austriji? Gdje taj tuzilac iz Bihaca, nabijem ga..

Ikona babe je devalvirala i u KLadusi, i to je proces odumiranja, i ne vidim zasto dirati nesto sto se urusava, ovaj proces je karikaturalan. Njemu u Kladusi vjeruju zato jer on prodaje pricu da je jedini covjek koji je ikad ista uradio za zaboravljnju i zanemarenu krajsku sirotinju. SDA ili bilo koja druga stranka nisu ponudile nista, osim kriminala. Babo je poredao na funkcije svu familiju i tu je vec njegova neupitnost dobro poljuljana.On im je svasta obecao... Al SDA ga se boji da je vec neka vrsta agonije.. Ovaj proces ako nije monitiran ce propasti. To sto babo radi u krajini radi se masovno u cjeloj drzavi. Imamo Banovice i njihovu verziji majmuna Kambera koji je privatizovao cjeli kraj. Ne mogu mu nista. 

Da napomenem da je 29. februara 1988. godine Više javno tužilaštvo u Bihaću podiglo je optužnicu protiv Fikreta Abdića, Hakije Pozderca, Ibrahima Mujića, Alije Aleševića i drugih za kontrarevolucionarno delovanje.

Edited by hatinac|

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...