Jump to content
FORUM
  • 0

Wireless

Nađa Mehić

Question

Pozdrav narode, treba mi pomoć oko laptopa, naime, ne mogu se nikako "nakačiti" na wi fi, izbrisala sam one koji su bili automatski spremljeni, pokušala preko troubleshooting, ništa. Ukucam tačnu lozinnku i nakon par sekundi pokušaja konektovanja, pojavi se prozorčić "Windows is unable to connect..". Pokušala sam da spremim mrežu i da se automatski prijavi na mrežu, međutim, isto je. Pokušala sam sve što sam našla na yt u vezi ovog problema, međutim ništa. Bila bih vrloooo zahvalna da mi neko pomogne jer mi je zaista potrebno. Hvala unaprijed.

15 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Objasniš malo koji je sistem na laptopu, da li si na tu mrežu se ikako mogla kačiti ili ne...

Jel ne može samo na tu jednu mrežu ili ne može ni na jednu drugu?

Radi se o lt-u marke toshiba satelite e205-s1904, windows 7, 64-bit. Otkako sam prvi put pokušala spojiti(od petka), nije htio; prikazuje mi koje su ostale wi-fi mreže dostupne, ali nemam šifre :/ . Fazon je što se telefon odmah spojio, bez ikakvih problema. 

• 0

Da nisi pritisla dugme za wifi mrežu na tastaturi laptopa i sa tim ga isključila?

meni se ovo jednom desilo  mali propust obični klik a mislis da je nesto strašno čak sam bio i sistem srušio pa ponovno instalirao.

cak mislim da Toshiba ima sa strane dugme za wifi pogledaj da ti ne gori crvena lampica!

• Like 1

• 0

Da nisi pritisla dugme za wifi mrežu na tastaturi laptopa i sa tim ga isključila?

meni se ovo jednom desilo  mali propust obični klik a mislis da je nesto strašno čak sam bio i sistem srušio pa ponovno instalirao.

cak mislim da Toshiba ima sa strane dugme za wifi pogledaj da ti ne gori crvena lampica!

I to sam gledala , upaljeno je sve, baš mi je to prvo palo na pamet xD

• Like 1

• 0

pokusaj sa pomovo instaliras drivere za wi-fi ,naka budu za 64 bitni

Skinula sam sa neta na tuđem kompu za te drivere, instalirala i sve, ostalo je isto. 

Meni problem bio sa frekventnim opsegom, pokušaj povećati opseg (u postavkama promijeniti)

Možeš li mi, molim te, samo u koracima objasniti kako ide?

Provjeri u device manageru da li je sve ok sa driverom.

Nije pokazivao nikakve probleme, izvršila sam i troubleshooting, pisalo je kako je problem jer nije postavljena kao automatska mreža pa sam to uradila i na kraju opet isti problem.

• 0

Ne znam možeš li biti sigurna da je password ostao isti? Da ti se nije desilo kao i nekima od nas da je BH Telecom (ako je taj provider?) resetovao podešavanja na routeru pa ti je sada šifra za wireless neka njihova defaultna. Najbolje da zoveš 1444 i objasniš problem i tražiš da ti "na daljinu" pomognu da podesiš na routeru sve što treba jer nemaš vremena da čekaš kada će se neko sjetiti doći.

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...