Jump to content
FORUM
Prijavi se da biste "zapratili" ovo  
Reiner

Nova stranica za filmove u 1080p HD rezoluciji s prijevodom

Recommended Posts

Zdravo.
Prije par dana sam otvorio novu web stranicu za filmove, te odlucio da je podijelim.
Filmovi se dodaju vecinom u 1080p rezoluciji, sto je kao i sto sami znate, vrhunski kvalitet.
Svi filmovi imaju prijevod, rating sa imdb, listu glumaca, producera, opis ,1080p kvalitetu i ostale stvari.
U slucaju da imate bar momenata vremena, provjerite i recite mi svoje misljenje.
Hvala vam mnogo.

NeoKino
http://neokino.net

• Like 16

Svaka čast!!!!! Moram priznati da je ovo odlično.Filmovi se brzo očitavaju za razliku od već postojećih kao što su filmovizija ili filmovita a ono što me najviše zadivljuje je to da nisam primjetio glupe i dosadne banere koje moraš lupati po pola sata da dođeš do filma.Samo nastavi tako nadam se da ćeš ubrzo imati solidnu bazu filmova.Radi li ovo na androidu?

Svaka čast!!!!! Moram priznati da je ovo odlično.Filmovi se brzo očitavaju za razliku od već postojećih kao što su filmovizija ili filmovita a ono što me najviše zadivljuje je to da nisam primjetio glupe i dosadne banere koje moraš lupati po pola sata da dođeš do filma.Samo nastavi tako nadam se da ćeš ubrzo imati solidnu bazu filmova.Radi li ovo na androidu?

Pa trudim se koliko mogu. Lista filmova ce se povecati vremenom.
Stranica je u potpunosti
kompatibilna sa mobitelima, tabletima, racunarima pa cak i smart tv-ovima.
Velik pozz ^^.

• Like 2

Milina :) svaka cast

Hvala mnogo ^^.

Jean Reno ima dobrih filmova,

Leon, The Big Blue, Ronin...

S vremenom ce bit' svega, samo treba strpljenja malo imati haha :)

• Like 2

odlična stranica, svaka čast :) ubaci još na video frame css rule { cursor: none; } 

uglavnom sve najbolje, bez zapinjanja, odlična kvaliteta. sjedi 5 :)

Zdravo.
Prije par dana sam otvorio novu web stranicu za filmove, te odlucio da je podijelim.
Filmovi se dodaju vecinom u 1080p rezoluciji, sto je kao i sto sami znate, vrhunski kvalitet.
Svi filmovi imaju prijevod, rating sa imdb, listu glumaca, producera, opis ,1080p kvalitetu i ostale stvari.
U slucaju da imate bar momenata vremena, provjerite i recite mi svoje misljenje.
Hvala vam mnogo.

NeoKino
http://neokino.net

filmovi su super svaka cast.....

odlična stranica, svaka čast :) ubaci još na video frame css rule { cursor: none; } 

uglavnom sve najbolje, bez zapinjanja, odlična kvaliteta. sjedi 5 :)

Ma bezze mi je bez kursora, haha. Hvala na lijepom komentaru druze ^^.

Dobar posao, svaka ti čast!

Hvala druze, trudim se ^^.

Podržavam super stranica ????

To mi mnogo znaci, hvala druze (=

filmovi su super svaka cast.....

Drago mi je da ti se dopalo ^^.

• Like 1

Drago mi je da mogu da gledam preko ps4 kvalitet je odličan !

Drago mi je da ti sve okei radi prijatelju. Lijep pozdrav i hvala na komplimentu ^^.

• Like 1

Hoće li biti uskoro "The Martian" ? Kažu da je dobar :D

Dok izadje bar u 720p rezoluciji bit ce dodan na website. Ne dodajemo cam rips. Lijep pozdrav ^^.

• Like 1

Svaka cast ekstra stranica , na smartphonu (android) pici ko ludo bez ikakvih sjeckanja,raklama i tih neugodnosti. svaka cast

Super stvar nema sta :) ubilo se za tv-a! pece bureke :P

Drago mi je da ti se svidja ^^.

Svaka cast ekstra stranica , na smartphonu (android) pici ko ludo bez ikakvih sjeckanja,raklama i tih neugodnosti. svaka cast

Stranica je napravljena da bude kompatibilna sa svim uredjajima :P Hvala na komplimentu ^^.

Inače nisam ljubitelj gledanja filmova premo stranica, uvijek sam preferirao torent i na miru da gledam bez reklami i sa dobri snimkom, ali na ovoj stranici je odlično za gledati..

Stvarno svaka čast.... Samo, molim vas, nemojte da ubrljate to sa reklamama i ostalim... Ono da bude na početku sve sjajno bajno i kad privučete malo raje da onda turite reklame kao i na svim drugim sajtovima.

• Like 2

Svaka čast, pogledao sam već par filmova... i vjeruj da sad prvo odem na tvoj sajt pa tek ostale. Aferim !

Inače nisam ljubitelj gledanja filmova premo stranica, uvijek sam preferirao torent i na miru da gledam bez reklami i sa dobri snimkom, ali na ovoj stranici je odlično za gledati..

Stvarno svaka čast.... Samo, molim vas, nemojte da ubrljate to sa reklamama i ostalim... Ono da bude na početku sve sjajno bajno i kad privučete malo raje da onda turite reklame kao i na svim drugim sajtovima.

Hvala na lijepom komentaru druze.
Sto se tice reklama, bit ce samo jedan popup na playeru i nigdje vise. Moras razumjeti da je prosto ne moguce nemati reklama nikako i odrzavati kvalitetan site, no voljeli bi da to minimiziramo i opravdamo dobrom kvalitetom i s tim jednim popup-om na playeru. Lijep pozdrav ^^.

Svaka čast, pogledao sam već par filmova... i vjeruj da sad prvo odem na tvoj sajt pa tek ostale. Aferim !

Hvala ti druže. Drago mi je da ti se dopada i što nisi označio post kao spam. Mnogo mi znači ^^.

Edited by Reiner

Sto se mene tice mozes ubaciti i koju reklamu samo nastavi sa ovom kvalitetom jer ipak se mora nesto zaraditi. Ja cu prvi dolaziti uvijek i da budu 3-4 reklame jer ne trazis od nas nista a dajes kvalitetne snimke. Svaka cast i sretno sa radom.

• Dislike 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Prijavi se da biste "zapratili" ovo  

• Create New...