Jump to content
FORUM

Nova stranica za filmove u 1080p HD rezoluciji s prijevodom

Recommended Posts

Sto se mene tice mozes ubaciti i koju reklamu samo nastavi sa ovom kvalitetom jer ipak se mora nesto zaraditi. Ja cu prvi dolaziti uvijek i da budu 3-4 reklame jer ne trazis od nas nista a dajes kvalitetne snimke. Svaka cast i sretno sa radom.

To je lijepo za cuti druze, hvala ti. Naravno da cu nastaviti s dobrim radom, lijep pozdrav ^^.

• Like 1
  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zdravo. Prije par dana sam otvorio novu web stranicu za filmove, te odlucio da je podijelim. Filmovi se dodaju vecinom u 1080p rezoluciji, sto je kao i sto sami znate, vrhunski kvalitet. Svi filmovi i

Sopranos!?!

• 2 weeks later...

Primijetim da se film ne downloaduje u pozadini dok je stavljen na pauzu. Bilo bi dobro da se film nastavi skidati jer nekda zasteka ili meni internet ili serveri pa zakoci film i ne moze se gledati. Popcorn Time donwloaduje citav film dok gledam sto meni vise odgovara.

Znam da si tako namjestio radi manjeg opterecenja servera ali nekad zna nervirati, npr. gledam film u 1080p normalno i onda pocne kociti ali kad bih mogao pauzirati ga na nekih 15ak minuta dok se malo downlaoduje onda ne bi bilo tako. Lp

Primijetim da se film ne downloaduje u pozadini dok je stavljen na pauzu. Bilo bi dobro da se film nastavi skidati jer nekda zasteka ili meni internet ili serveri pa zakoci film i ne moze se gledati. Popcorn Time donwloaduje citav film dok gledam sto meni vise odgovara.

Znam da si tako namjestio radi manjeg opterecenja servera ali nekad zna nervirati, npr. gledam film u 1080p normalno i onda pocne kociti ali kad bih mogao pauzirati ga na nekih 15ak minuta dok se malo downlaoduje onda ne bi bilo tako. Lp

Popcorn su ugasili koliko znam (malo je off, znam).

NeoKino je stranica za brzo gledanje i korisnike koji ne vole cekati da im se skida 2 minute film prije gledanja.
Meni licno vise odgovara online streaming. Jos mi nije ni jednom zaštopao film.
Lijep pozdrav. :)

Ma najbolje je ovako online meni isto bolje odgovara.

Imam smart TV i film ide bez problema ali nema previda kako da se ovo riješi ima li neka ideja ?

Ma najbolje je ovako online meni isto bolje odgovara.

Imam smart TV i film ide bez problema ali nema previda kako da se ovo riješi ima li neka ideja ?

Testirano je na par smart tv-ova i vecina kaze da im radi. Probaj resetirati fabricki, vecina kaze da im je to pomoglo. Lijep pozdrav.

Odlično je.

Hvala na komplimentu :) Lijep pozdrav.

• Like 1

Popcorn je opet aktivan 

http://popcorn-time.se/

samo druze, ja sam gledao preko moba i streamo na chromecast i nije bilo prevoda.. sve sam pokusao da namjestim i onda sam odustao.. cisto nako za info 

Taj Popcorn sa domenom .se nikad nije ni bio neaktivan, samo onaj sa domenom .io.

• 1 month later...

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...