Jump to content
FORUM
  • 11

Question

Ova mora sa nama na novi forum,

Pitanje; koji od forumasa ce pokrenuti prvi neku  od politickih tema, haha

• Like 4
  • Dislike 1

Recommended Posts

• 0

Hvala ti na odgovoru.

Jos samo ako nije problem da mi kazes je li moguce u svakoj radnji to uraditi ili samo u nekim i koju bi radnju preporucio?

• 0

Hvala ti na odgovoru.

Jos samo ako nije problem da mi kazes je li moguce u svakoj radnji to uraditi ili samo u nekim i koju bi radnju preporucio?

Doktori ce ti reci da moze samo u nekima tj. samo neki njihovi ;) znas vec kako to ide

Meni je prije par godina jedan poznati doktor rekao da nikako ne idem tamo u aleju :) nego samo kod dervisevica u centru. I ja odem pravac u aleju i kazem da sam dosao zato sto su mi rekli da ne dolazim (Isao sam preko zavoda i uzimao lece). Ljudi su mi zbog toga dali popust od nekih 20% :D  i kaze e bas ti hvala sto si nam rekao :)

I dobro ispitaj koliko imas pravo da uzems odnosno koju vrijednost. Jer kad sam ja uzimao prvi put bilo je 50 KM a ostalo sam placas a onaj brko jedan me htio smuljati i rekao da ako hocu da kupim skuplje onda nemam pravo na ovih 50KM.

A prije par godina sam dobio placen cijeli iznos tj nekih 150 KM ja mislim. To je ja mislim bio ovaj fazon do 26god student, biro bla bla bla.

Al koliko znam da svi imaju pravo na pocetnih 50KM. Bar je tako bilo prije

Edited by t0rcar

• 0

Hvala ti na odgovoru.

Odi na stranicu ZZO USK i tamo ćeš naći i pravilnik o ortopedskim i drugim pomagalima, a negdje bi trebao biti i spisak ustanova i firmi koje imaju potpisan ugovor sa ZZO i mogu vršiti usluge koje te zanimaju. To se mijenja jer isto se raspisuju nekakvi tenderi i tako to.

• 0

Ima li neko iz Bosanskog petrovca ovdje a da zna dobro raditi u SolidWorksu ili bar Autocadu? (ili da poznaje nekog?)

Edited by Grunf

• 0

Zna li neko kako se zove organizacija koja prikuplja za Siriju potrepštine, jučer su na dnevniku objavili da traže donacije u Bihaću, Mostaru i Sarajevu. Nije nijedna od ovih inače organizacija, pa me zanima zna li neko gdje se može donirati? Ako ne znate baš tu specifičnu, može bilo koja.

• 0

Zna li neko kako se zove organizacija koja prikuplja za Siriju potrepštine, jučer su na dnevniku objavili da traže donacije u Bihaću, Mostaru i Sarajevu. Nije nijedna od ovih inače organizacija, pa me zanima zna li neko gdje se može donirati? Ako ne znate baš tu specifičnu, može bilo koja.

Koliko da znam da to radi organizacija Pomozi.ba iz Sarajeva.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=708681492597453&id=222427534556187&substory_index=0

Jedna od najjačih organizacija na području BiH... U toku poplava su pružili najviše pomoći našim građanima u poplavljenim područjima..

P.S. Ovo je za izbjeglice u Srbiji.. ALi svejedno može se pomoći

Edited by BlackHawk

• 0

Koliko da znam da to radi organizacija Pomozi.ba iz Sarajeva.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=708681492597453&id=222427534556187&substory_index=0

Jedna od najjačih organizacija na području BiH... U toku poplava su pružili najviše pomoći našim građanima u poplavljenim područjima..

P.S. Ovo je za izbjeglice u Srbiji.. ALi svejedno može se pomoći

Hvala ti puno!

• 0

Preporuke za neko dobro prenociste u Bihacu? I ako znate cijene nocenja ili neki kontakt. HVala unaprijed.

• 0

Molio bi jedno pitanje zna li iko sta je dobro protiv hemeroida  neki prirodni narodni lik!

punac mi se razbolio tačno mu ispalo nešto kao lješnjak jadan ne može sjediti ni hodati

kad sam vidio nisam mogao vjerovati znaci ... 

Edited by Barba

• 0

Preporuke za PVC stolariju? Omjer cijene i kvalitete a ujedno me zanima zna li neko da li su u Cazinu povoljniji i ako da gdje?

• 0

Preporuke za PVC stolariju? Omjer cijene i kvalitete a ujedno me zanima zna li neko da li su u Cazinu povoljniji i ako da gdje?

Ima u cazinu, evo broj Top Plast coralici +387 61532017

• Like 1

• 0

Molio bi jedno pitanje zna li iko sta je dobro protiv hemeroida  neki prirodni narodni lik!

punac mi se razbolio tačno mu ispalo nešto kao lješnjak jadan ne može sjediti ni hodati

kad sam vidio nisam mogao vjerovati znaci ... 

Vidi kod čelikovića

https://www.facebook.com/ljekovitobilje.celikovic?fref=ts

A mislim da u Adna marketu imaš kupiti njihove proizvode,čini mi se da se mast zove Linaria

Edited by Grunf
  • Like 1

• 0

Za svaku preporuku iz licnog iskustva Horozovic u Sanskom Mostu, i cijena i kvalitet kao i servis iste!

http://www.horozovic.ba/bs/

• Like 2
  • Dislike 1

• 0

Zna li neko moze li se npr sa djevojackim prezimenom otici u Njemacku iskoristiti preostale dane i nazad u Bosnu, izvaditi pasos na novo prezime i opet nazad ili to nije moguce, hvala na odg :)

• 0

Gdje inace se nalazi pumpa za vodu u ves masini...

Inače se nalazi na mjestu gdje je ispust. Znači, gdje imaš ona "vrata" za ručno ispuštanje vode u slučaju da se začepilo.

• 0

Imam eronet obicnu staru sim card. Koliko kosta da naprave od nje micro sim card?

3 - 5 KM

• Like 1
  • Dislike 1

• 0

Da li neko ima problema sa ovom najezdom gusjenica koje jedu određenu sortu živice? U mom komšiluku nekoliko kuća ostalo bez živice, samo grančice ostale. 

Šta uraditi, prskati nečim? 

• 0

Koji k sa facebookom. Udjem nakon 3 dana kad ono nekih 20 prihvacenih prijateljstava koje ja nisam poslao nikome. Za neke ljude prvi put cujem. o.O

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...