Jump to content
FORUM
  • 11

Pitam te, Kaži mi?=

saco

Question

Recommended Posts

• 0

Razlog?

Traži se isplata regresa za 2014., zatim isplata naknada za odlazak u penziju, putnih troškova za 2015, depolitizacija školstva, prebacivanje finansiranja obrazovanja na federalni nivo, i još neki zahtjevi. Prosvjetni sam radnik ali nemam stav po ovom pitanju. Znam samo da para nema, znam i da je Premijer rekao šta je maksimum, tj. ono što Vlada može dati (je li to zaista tako, ne znam) - pa sad, vidjećemo hoće li štrajk polučiti kakve rezultate.

• 0

Moj slucaj,otisla na pregled,kaze zena sjedni na krevet i nije ni ustala nego s radnog stola uzela povecalo i ko fol pregledala i dala dijagnozu,ja mislila da se zena sprda,skrivena kamera .. xD 

privatno dermatolog u bihacu ?(izuzev klinika privatnih)

Nemojte gubiti vrijeme i resurse na nase ljekare ovdje, iz vlastitog iskustva preporucujem doktoricu Biljanu Deretic u Prijedoru. 

• 0

Pitanje:

Imam LG 3D SMART TV sa opcijom da povezem i satelitsku antenu, imam antenu spremnu i sad me zanimaju postavke i preporuka za satelit koji odabrati,

Trebaju mi programi na njemackom jeziku...sto vise to bolje.... Kod prijatelja sam gledao cini mi se da koristi neki od EUTELSAT-a ako se ne varam pa mi trebaju frekvencije , transponder..polarizacija...i sta vec sve treba podesiti...

Najvise kanala na Njemackom jeziku imas na Astri 19,2 stepeni

http://www.astra.de/16791786/senderpakete#!/channels

Evo i frekvencije:

http://astra-consumer.s3-eu-west-1.amazonaws.com/channel-pdfs/channel-pdf-8a517770ac09bb22bfec.pdf

• Like 2
  • Dislike 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...