Jump to content
FORUM
  • 11

Pitam te, Kaži mi?=

saco

Question

Recommended Posts

• 0

Gdje se vadi Uvjerenje o nekažnjavanju? Čuo sam da se može dobiti u zgradi suda, ali gdje tačno?

Prvo na kiosku u zgradi općine kupi obrazac - zahtjev  za to Uvjerenje a onda u prizemlju Suda (lijevo) predaš popunjen taj zahtjev , ne mogu se sjetiti treba li uplatiti i 10 KM sudske takse i za to Uvjerenje, mada će ti tamo sve objasniti

• Like 1

• 0

Gjde ima uzeti mat screen protector za lg g2 ? gledao sam po centru one male kioske mobitela,bingo,onaj kod mupa,unimatric i imtec.

Ne treba ti zastita za displej. Ja imam G2 vise od godinu dana i nosim ga uvijek po dzepovima s kovanicama i kljucevima i nista mu, osim par tragova koji se vide usljed refleksije svjetla, al bas moras pogoditi ugao da vidis tu sitnu, rekli bi "packu".

• Dislike 1

• 0

Ne treba ti zastita za displej. Ja imam G2 vise od godinu dana i nosim ga uvijek po dzepovima s kovanicama i kljucevima i nista mu, osim par tragova koji se vide usljed refleksije svjetla, al bas moras pogoditi ugao da vidis tu sitnu, rekli bi "packu".

nije mi zbog toga.. trazim MAT foliju a zbog cega? zato sto ne ostaju otisci prstiju, ne masti se i bolje se vidi na suncu ..

• 0

Meze li mi neko objasniti zasto Tehnicki fakultet organizuje naucnu konferenciju u Dubrovniku, a ne u Bihacu ili barem Sarajevu. Jel se radi o drskom kriminalu, gdje su u opticaju velike svote novca ili je ipak nesto drugo posrijedi? Moze li me neko prosvijetliti?

Ni me nije jasno. I prijašnjih godina bile su ekskluzivne lokacije

• 0

Gdje se vadi Uvjerenje o nekažnjavanju? Čuo sam da se može dobiti u zgradi suda, ali gdje tačno?

Uvjerenje o nekažnjavanju izdaje nadležni MUP a Uvjerenje da se ne vodi krivični postupak izdaje nadležni Sud. MUP ti je nadležan po mjestu prebivališta a Sud prema mjestu rođenja.

Edited by hawkeye

• 0

Meze li mi neko objasniti zasto Tehnicki fakultet organizuje naucnu konferenciju u Dubrovniku, a ne u Bihacu ili barem Sarajevu. Jel se radi o drskom kriminalu, gdje su u opticaju velike svote novca ili je ipak nesto drugo posrijedi? Moze li me neko prosvijetliti?

Mislim da se svake godine organizuje tamo, samo se mijenjaju organizatori, ove godine je red na Tehnicki fakultet...

• 0

Mislim da se svake godine organizuje tamo, samo se mijenjaju organizatori, ove godine je red na Tehnicki fakultet...

Nisi upravu. Teehnički fakultet je uvjek organizator i on je pokrenuo tu konferenciju. Počeli su u Sedri, pa je bilo na Starom gradu Velika kladuša, pa Ohrid .... pa evo sad Dubrovnik

• Like 1

• 0

Sto sta fali ? pa bolnica je puna  takvi medicinara bez medicinske, gimnazijalaca medicinara

Po meni se nije zaj.....ti sa medicinom. Tu svaki dan tvoje neznanje može nekog ubiti, pa čak i tebe samog. Upiši u Medicinskoj u Bihaću obrazovanje odraslih pa završi školu. Naučićeš puno, ili bar dovoljno da to možeš raditi.

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...