Jump to content
FORUM
  • 11

Pitam te, Kaži mi?=

saco

Question

Recommended Posts

• 0

Koji je telefon bolji ?

Iphone 6 ili Samsung galaxy s6 Edge ?

kamera im je slicna, podjednak kvalitet fotografija, brzina i performanse takodjer, samsung ima zivlji display, iphone po meni cvrscu konstrukciju i to je to. Kao prosjecan ili zahtjevan korisnik, neces uopce osjetiti razliku. Radi se o vrhunskim uredjajima, i moras bas biti subjektivan da kazes - ovaj je bolji 100x, ovaj dere u odnosu na ovog, i tako te price. Ne slazem se sa spoštovanim kolegom @noelom :P Neces pogrijesiti koji god da izaberes, to je najbitnije :) ostalo je stvar ukusa, navike... 

Edited by Perovich
  • Like 1

• 0

Ne znam na osnovu cega dolazite do tako jednostavnog zakljucka izmedju dvije vrhunske stvari, kako je neko vec dole napisao.

Imam jedan od istih a drugi ima kcerka tako da se susrecem sa oba i iskreno to su nijanse ma da po meni iPhone za muskarca ima vece prednosti (bolje stoi u ruci, cvrsci je)

Ali bilo koi od ta dva da kupi nece se sigurno pokajati!

• Like 1
  • Dislike 1

• 0

Ne znam na osnovu cega dolazite do tako jednostavnog zakljucka izmedju dvije vrhunske stvari, kako je neko vec dole napisao.

Imam jedan od istih a drugi ima kcerka tako da se susrecem sa oba i iskreno to su nijanse ma da po meni iPhone za muskarca ima vece prednosti (bolje stoi u ruci, cvrsci je)

Ali bilo koi od ta dva da kupi nece se sigurno pokajati!

iskreno prije sam uvijek bio Fan Samsunga dok nisam dobio IPhone od tada  ni jedan drugi telefon ne bi uzeo IPhone mi je najbolji po svemu.

• 0

Zasto svaki put moram listati dok nadjem zadnje postove na forumu? Moze li iko to napraviti?? Tacno mi mrsko dolaziti na forum zbog toga.

Ovaj problem se vuce od pocetka ovog novog foruma i pored konstantnih upozorenja administracija ignorise, jer ocito misle da cemo dolaziti na forum bez obzira na sve nedostatke na koje su upozoreni. Bas bih volio da narod pocne polako ignorisati forum kao sto administracija ignorise zahtjeve za sitne, "kozmeticke promjene", koje se mogu odraditi za minimum vremenan i truda.

• Like 2
  • Dislike 1

• 0

Zasto svaki put moram listati dok nadjem zadnje postove na forumu? Moze li iko to napraviti?? Tacno mi mrsko dolaziti na forum zbog toga.

Napravi bookmark za New content foruma. Onda koristiš onaj simbol (kružić, zvjezdica, ...) ispred naslova teme da te vodi na prvi nepročitani post, ili u desnoj strani klik na vrijeme kada je napravljen posljednji post u toj temi pa će te odvesti baš na njega. Ne razumijem zašto insistirate na tome da vas sa portala vodi na nepročitani post na forumu kada to i nije lako izvesti. Da jeste, već bi to uradili.

Najzad, sumnjam da na portalu ima toliko novog i dobrog sadržaja da bi visio stalno tamo. Ionako je to sve copy-paste s drugih portala koje vjerovatno ionako posjećuješ.

Edited by java10
  • Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...