Jump to content
FORUM
  • 11

Pitam te, Kaži mi?=

Question

• Answers 887
  • Created
  • Last Reply

Top Posters For This Question

Top Posters For This Question

Popular Posts

Ova mora sa nama na novi forum, Pitanje; koji od forumasa ce pokrenuti prvi neku  od politickih tema, haha

Nama to ne smeta, jer to smeta samo malogradjanskim destruktivcima. Ja sam vozac koji skoro svaki dan saobraca tim putem i ni jednom nisam svjedocio zastoju. Nek se gradi, ja se ne bih bunio ni da mor

Posted Images

Recommended Posts

• 0

Dobio sam obavijest da me uslikao radar i da javim MUP-u podatke o vozaču  ukoliko je neko drugi upravljao vozilom, a ako sam ja vozio nije potrebno. Pošto sam ja vozio, nakon određenog vremena dobio sam prekršajni nalog i uplatnicu da platim kaznu. Kazniu sam platio, međutim zanima me da li sam u obavezi da dostavim potpisan nalog o priznavanju krivice u MUP?

• 0

Dobio sam obavijest da me uslikao radar i da javim MUP-u podatke o vozaču  ukoliko je neko drugi upravljao vozilom, a ako sam ja vozio nije potrebno. Pošto sam ja vozio, nakon određenog vremena dobio sam prekršajni nalog i uplatnicu da platim kaznu. Kazniu sam platio, međutim zanima me da li sam u obavezi da dostavim potpisan nalog o priznavanju krivice u MUP?

Nije potrebno, tako su meni rekli prije kad me isto uslikao radar. Samo uplatis i sacuvas uplatnicu za sebe.

• 0

Pitanje za komp strucnjake;

instalirao sam Windows 10 i od tad tesko radim sa laptopom na tach sa misem  stalno blokira i nakon par sekundi opet ide,

Zna li neko o cemu se radi sta da ucinim,prije nego sam 10 instalirao sve je normalno funkcionisalo!

Hvala

• Like 2
  • Dislike 1
  • 0

Pitanje za komp strucnjake;

instalirao sam Windows 10 i od tad tesko radim sa laptopom na tach sa misem  stalno blokira i nakon par sekundi opet ide,

Zna li neko o cemu se radi sta da ucinim,prije nego sam 10 instalirao sve je normalno funkcionisalo!

Hvala

Ja ti htjedoh odgovoriti pa stisnem like :D.Prvo provjeri driver za grafičku karticu.

• 0

Start/ desni klik na COMPUTER/manage/device manager/display adapter/desni klik/properties/driver

tu vidis koliko su stari driveri

kad si vec tu na display adapteru ti pise tacan naziv graficke i potrazi na internetu nove drivere za nju

Hvala puno pregeldao, intslirao nove drivere ali opet isto nista se ne mijenja i dalje steka mis!

• 0

Pozz ima li neko iskustva u vezi prekoracenja dana dozvoljenih u Sengenu ? Sta raditi u slucaju prekoracenja i jel broje dane " rucno " ili se prikaze sve na kompjuteru tamo ?

Rucno broje, mozes imati srecu a ako te uhvate znaju biti nezgodni,

Puno srece!

• Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...