Jump to content
FORUM
  • 11

Pitam te, Kaži mi?=

saco

Question

Recommended Posts

• 0

Dobio sam obavijest da me uslikao radar i da javim MUP-u podatke o vozaču  ukoliko je neko drugi upravljao vozilom, a ako sam ja vozio nije potrebno. Pošto sam ja vozio, nakon određenog vremena dobio sam prekršajni nalog i uplatnicu da platim kaznu. Kazniu sam platio, međutim zanima me da li sam u obavezi da dostavim potpisan nalog o priznavanju krivice u MUP?

• 0

Dobio sam obavijest da me uslikao radar i da javim MUP-u podatke o vozaču  ukoliko je neko drugi upravljao vozilom, a ako sam ja vozio nije potrebno. Pošto sam ja vozio, nakon određenog vremena dobio sam prekršajni nalog i uplatnicu da platim kaznu. Kazniu sam platio, međutim zanima me da li sam u obavezi da dostavim potpisan nalog o priznavanju krivice u MUP?

Nije potrebno, tako su meni rekli prije kad me isto uslikao radar. Samo uplatis i sacuvas uplatnicu za sebe.

• 0

Pitanje za komp strucnjake;

instalirao sam Windows 10 i od tad tesko radim sa laptopom na tach sa misem  stalno blokira i nakon par sekundi opet ide,

Zna li neko o cemu se radi sta da ucinim,prije nego sam 10 instalirao sve je normalno funkcionisalo!

Hvala

Ja ti htjedoh odgovoriti pa stisnem like :D.Prvo provjeri driver za grafičku karticu.

• 0

Start/ desni klik na COMPUTER/manage/device manager/display adapter/desni klik/properties/driver

tu vidis koliko su stari driveri

kad si vec tu na display adapteru ti pise tacan naziv graficke i potrazi na internetu nove drivere za nju

Hvala puno pregeldao, intslirao nove drivere ali opet isto nista se ne mijenja i dalje steka mis!

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...