Jump to content
FORUM
  • 11

Pitam te, Kaži mi?=

Question

• Answers 887
  • Created
  • Last Reply

Top Posters For This Question

Top Posters For This Question

Popular Posts

Ova mora sa nama na novi forum, Pitanje; koji od forumasa ce pokrenuti prvi neku  od politickih tema, haha

Nama to ne smeta, jer to smeta samo malogradjanskim destruktivcima. Ja sam vozac koji skoro svaki dan saobraca tim putem i ni jednom nisam svjedocio zastoju. Nek se gradi, ja se ne bih bunio ni da mor

Posted Images

Recommended Posts

• 0

Sta uraditi, siste mi sam otvara neke glupe stranice, ne mogu kliknuti sa misom kad kliknem otvori mi neku bez veze stranicu dalje ide do sljedeceg,

Na mozzili otvaram prozor otvori mi mozzilu i jos neke bez veze.

Sta uraditi

Edited by saco
  • 0

Sta uraditi, siste mi sam otvara neke glupe stranice, ne mogu kliknuti sa misom kad kliknem otvori mi neku bez veze stranicu dalje ide do sljedeceg,

Sta uraditi

restartuj pc, mozda pomogne

Edited by Perovich
  • 0

Sta uraditi

Imao isti problem i riješio ga sa https://www.malwarebytes.org/ ,instaliraj ga kao free verziju,nadogradi,skeniraj i otkloni sve što pronađe,zatim napravi restart 

• 0

pitanje: - mogu li se sad obratiti u općini za one poticaje za biznis ili moram cekati neki konkurs ili nešto tako

Koje tačno poticaje? Ako misliš na one za samozapošljavanje, to ide preko Službe za zapošljavanje, a na stranici Zavoda za zapošljavanje stoji koji su projekti trenutno aktivni.

• 0

Potrebna radnica:

U skladu sa trenutnim stanjem i obimom posla potrebna nam je osoba koja bi svakodnevno, po potrebi i pozivu bila u mogucnosti obavljati poslove ciscenja u nasem objektu i to u periodu novembar 2015. - maj 2016. godine. Taj posao se obavlja izmedju 16:00 i 19:00 sati ali po potrebi i dogovoru moguce je ranije. Naravno isplata je odmah na licu mjesta. Ako ste zainteresovani i za sve druge informacije mozete se javiti putem privatnih poruka ili na tel. 061693484 poslije 15:00 sati. Guest house Centar

• 0

zanima me mogu li pored tih aktuelnih projekata dobiti poticaj neki mali, ko što dobiju oni za plastenik npr...

kad izađe javni poziv u novinama onda predaješ molbu i potrebnu dokumentacija. To ide na neku komisiju pa ako ti odobre dobiješ neki poticaj. 

http://www.mojusk.ba/usk/27683/javni-poziv-za-podnosenje-zahtjeva-za-sufinansiranje-promocije-starih-tradicionalnih-zanata-i-obrta-za-2015-godinu/

Edited by Una
  • 0

Može li se gdje ovo gdje kupiti kod nas i ako da gdje? 

https://www.conrad.at/de/usb-11-seriell-anschlusskabel-1x-usb-11-stecker-a-1x-d-sub-stecker-9pol-045-m-silber-schwarz-manhattan-1284586.html

Ili da li neko ima za prodati polovan,posuditi za testiranje?

Ako ne nedjes, i u koliko imas nekog u Gracu javi kupit cu Ti u conradu i poslati!

• Like 1
  • 0

Zna li neko varioca u Bihacu koji ima zeljezo i moze mi napraviti/zavariti neku dodatnu zastitu za vanjska vrata protiv provale/obijanja (npr. vidim na nekim javnim zgradama koje imaju resetke preko obicnih vrata)?

Sejo,teska industrija kod unatransa ona kuca stari varioc :)

• Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...