Jump to content
FORUM
  • 11

Pitam te, Kaži mi?=

Question

• Answers 887
  • Created
  • Last Reply

Top Posters For This Question

Top Posters For This Question

Popular Posts

Ova mora sa nama na novi forum, Pitanje; koji od forumasa ce pokrenuti prvi neku  od politickih tema, haha

Nama to ne smeta, jer to smeta samo malogradjanskim destruktivcima. Ja sam vozac koji skoro svaki dan saobraca tim putem i ni jednom nisam svjedocio zastoju. Nek se gradi, ja se ne bih bunio ni da mor

Posted Images

Recommended Posts

• 0

Napravio sam jedan video koji se sastoji od slider show slika sa muzikom , medjutim ne mogu da ga upload ni na YouTube ni na FaceBook kako najbolje da ga konvertujem i sa kojim programom može li to odmah sa windowsovim programom video editorom sa kojim sam i napravio ovaj video.

video je nekih 10 minuta slike svadbe i tako .

moze mala pomoć kako da ovo riješim imam vlastiti kanal na Youtube do sada sam uvijek radio preko mobitela nije bilo problema samo sada preko compa i nesto steka?

molio bi pomoć da mi objasni u postupcima i koji program

• 0

Napravio sam jedan video koji se sastoji od slider show slika sa muzikom , medjutim ne mogu da ga upload ni na YouTube ni na FaceBook kako najbolje da ga konvertujem i sa kojim programom može li to odmah sa windowsovim programom video editorom sa kojim sam i napravio ovaj video.

video je nekih 10 minuta slike svadbe i tako .

moze mala pomoć kako da ovo riješim imam vlastiti kanal na Youtube do sada sam uvijek radio preko mobitela nije bilo problema samo sada preko compa i nesto steka?

molio bi pomoć da mi objasni u postupcima i koji program

Možda je do formata?Provjeri ovdje

• Like 1
  • 0

Zna li mozda neko gdje se u Bihacu moze nabaviti certifikat o osposobljenosti rada na racunaru, hvala.

Di si kolega, da neces konkurisat'? :P 

"SIMKO" - blizu Hard Rocka, iza Okusa, pored parfimerije "Eskada". 

Gotovo u roku par sati. 

EDA (150 KM), SIMKO (100 KM)... SKONADINO ne izdaje takvu vrstu certifikata. Sretno. 

Edited by Perovich
  • Like 1
  • 0

Da li se na  ovim paketima Moja TV full ili full + , smanjiivala brzina   sa 1 mbs na 512 kbs
Nekako kad skidam sa torrenta prije je bilo uvijek 1mbs, a sad jedva dodje do 600kbs iako nadjem torrent sa dosta seedera

Brzina je već odavno 5 mbit - što znači da pri download-u će ti biti negdje blizu 500 kb/s, na torrentima i doseže negdje 560 pa eto možda i 600 ali to garant nije realno mjerenje već zbog peer-to-peer načina rada skače tako. Upload je tradicionalno loš kod Telecoma - kod MojaTV Full on je svega 50 kb/s maksimalno (i to teoretski).

• 0

Brzina je već odavno 5 mbit - što znači da pri download-u će ti biti negdje blizu 500 kb/s, na torrentima i doseže negdje 560 pa eto možda i 600 ali to garant nije realno mjerenje već zbog peer-to-peer načina rada skače tako. Upload je tradicionalno loš kod Telecoma - kod MojaTV Full on je svega 50 kb/s maksimalno (i to teoretski).

oke oke
ali cudno mi je jer  uvijek mi je bilo 1Mb/s prije pa mi sad cudno.. tj variralo izmedju 800-1000kb/s

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...