Jump to content
FORUM
  • 11

Pitam te, Kaži mi?=

saco

Question

Recommended Posts

• 0

Napravio sam jedan video koji se sastoji od slider show slika sa muzikom , medjutim ne mogu da ga upload ni na YouTube ni na FaceBook kako najbolje da ga konvertujem i sa kojim programom može li to odmah sa windowsovim programom video editorom sa kojim sam i napravio ovaj video.

video je nekih 10 minuta slike svadbe i tako .

moze mala pomoć kako da ovo riješim imam vlastiti kanal na Youtube do sada sam uvijek radio preko mobitela nije bilo problema samo sada preko compa i nesto steka?

molio bi pomoć da mi objasni u postupcima i koji program

• 0

Napravio sam jedan video koji se sastoji od slider show slika sa muzikom , medjutim ne mogu da ga upload ni na YouTube ni na FaceBook kako najbolje da ga konvertujem i sa kojim programom može li to odmah sa windowsovim programom video editorom sa kojim sam i napravio ovaj video.

video je nekih 10 minuta slike svadbe i tako .

moze mala pomoć kako da ovo riješim imam vlastiti kanal na Youtube do sada sam uvijek radio preko mobitela nije bilo problema samo sada preko compa i nesto steka?

molio bi pomoć da mi objasni u postupcima i koji program

Možda je do formata?Provjeri ovdje

• Like 1

• 0

Zna li mozda neko gdje se u Bihacu moze nabaviti certifikat o osposobljenosti rada na racunaru, hvala.

Di si kolega, da neces konkurisat'? :P 

"SIMKO" - blizu Hard Rocka, iza Okusa, pored parfimerije "Eskada". 

Gotovo u roku par sati. 

EDA (150 KM), SIMKO (100 KM)... SKONADINO ne izdaje takvu vrstu certifikata. Sretno. 

Edited by Perovich
  • Like 1

• 0

Da li se na  ovim paketima Moja TV full ili full + , smanjiivala brzina   sa 1 mbs na 512 kbs
Nekako kad skidam sa torrenta prije je bilo uvijek 1mbs, a sad jedva dodje do 600kbs iako nadjem torrent sa dosta seedera

Brzina je već odavno 5 mbit - što znači da pri download-u će ti biti negdje blizu 500 kb/s, na torrentima i doseže negdje 560 pa eto možda i 600 ali to garant nije realno mjerenje već zbog peer-to-peer načina rada skače tako. Upload je tradicionalno loš kod Telecoma - kod MojaTV Full on je svega 50 kb/s maksimalno (i to teoretski).

• 0

Brzina je već odavno 5 mbit - što znači da pri download-u će ti biti negdje blizu 500 kb/s, na torrentima i doseže negdje 560 pa eto možda i 600 ali to garant nije realno mjerenje već zbog peer-to-peer načina rada skače tako. Upload je tradicionalno loš kod Telecoma - kod MojaTV Full on je svega 50 kb/s maksimalno (i to teoretski).

oke oke
ali cudno mi je jer  uvijek mi je bilo 1Mb/s prije pa mi sad cudno.. tj variralo izmedju 800-1000kb/s

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...