Jump to content
FORUM
  • 11

Question

Ova mora sa nama na novi forum,

Pitanje; koji od forumasa ce pokrenuti prvi neku  od politickih tema, haha

• Like 4
  • Dislike 1

Recommended Posts

• 0

Ja sam nova u Bihacu a cujem da ima badminton da se mize trenirati, pa reko da ne zna ko gdje to ima :-P 

• 0

Ja sam nova u Bihacu a cujem da ima badminton da se mize trenirati, pa reko da ne zna ko gdje to ima :-P 

Ima jer troši pare iz budžeta, samo niko ne zna gdje je aktivan

• 0

Hoce li biti u Bihacu kupiti karti za utakmici Belgija Bosna i gdje?

• 0

Pasoš ističe u osmom mjesecu, da li ga sad mogu produžiti???

Išaraj ga ili ošteti na neki drugi način i prijavi. Reci da su ti je mali to uradio i traži novi :D. Ako ga prijaviš kao nestalog, onda tu ide čitava procedura. Ovako ti je najlakše...

Hoce li biti u Bihacu kupiti karti za utakmici Belgija Bosna i gdje?

Nema kod nas karata ni kad igramo kod kuće. A za Belgiju će ti biti lako nabaviti... Imaš online, pa rezervišeš. Mislim da će ovdje biti čim počne prodaja http://www.belgianfootball.be/en/tickets-red-devils ... 

• Like 1

• 0

Išaraj ga ili ošteti na neki drugi način i prijavi. Reci da su ti je mali to uradio i traži novi :D. Ako ga prijaviš kao nestalog, onda tu ide čitava procedura. Ovako ti je najlakše...

Nema kod nas karata ni kad igramo kod kuće. A za Belgiju će ti biti lako nabaviti... Imaš online, pa rezervišeš. Mislim da će ovdje biti čim počne prodaja http://www.belgianfootball.be/en/tickets-red-devils ... 

Ma ja zelim da budem sa nasim na tribinama zato pitam ovdje sam vec rezervisao kartu .

• 0

Ma ja zelim da budem sa nasim na tribinama zato pitam ovdje sam vec rezervisao kartu .

Registruj se na forum http://www.bhfanaticos.com/diskusije/, pa postavi pitanje u podforum, odnosno, regiju u kojoj živiš (pošto pretpostavljam da si iz dijaspore). Oni imaju karte za članove i nečlanove. A tu možeš saznati o svim informacijama gdje će se naši okupljati u Belgiji i sl.

• Like 1

• 0

Kako upisujete postove sa smartphonea... ja sam sa 3 browsera probao i ne mogu

Isti belaj.. wtf? O.o

• 0

jel prosao onaj konkurs za policajce u mupu,i jeli mozda neko bio u toj skoli ta obuka 6mjeseci da mi kaze kako sta :D

• 0

Da li ima Cvijet Srebrenice u Bihaću...

I ima li neko da ide danas sutra u pravcu Bužima da mi donese?

Prodaja cvijeta je danas i sutra u periodu 11:00-17:00h ispred Galerije.

• 0

Zanima me da li mogu vaditi pasoš ako imam prekršajnu kaznu ? 

Koliko ja znam, ne možeš. Tj. ne možeš izvaditi CIPS potvrdu, a samim tim ni pasoš, dok ne platiš kaznu.

• 0

Pasoš ističe u osmom mjesecu, da li ga sad mogu produžiti???

mozes , moj istice u Februaru iduce godine i zamjenio prije dvije sedmice :D nista ne trebas sarati, rezati, jednostavno odes i kazes hocu novi pasos :)

• 0

Ko je ovaj dr santic sto je uhapsen ima li slika negdje ili

Kako ne znaš doktora Šantića. Stari doktor na ortopediji, vrhunski stručnjak. I on i njegova supruga doktori. I ne mogu shvatiti zašto sebi jedna takva osoba može sebi to dopustiti. Nije on neka livada a nije ni sirotinja kojoj treba takvo što.

• 0

Kako ne znaš doktora Šantića. Stari doktor na ortopediji, vrhunski stručnjak. I on i njegova supruga doktori. I ne mogu shvatiti zašto sebi jedna takva osoba može sebi to dopustiti. Nije on neka livada a nije ni sirotinja kojoj treba takvo što.

Dokle ljudska glupost doci moze

• Like 1
  • Dislike 1

• 0

Koliko ja znam, ne možeš. Tj. ne možeš izvaditi CIPS potvrdu, a samim tim ni pasoš, dok ne platiš kaznu.

CIPS sam vadio sto puta do sada, nije ništa teta na šalteru rekla da ne mogu dobiti :D

• 0

Da pitam nekoga ko se razumije u google adsense, evo danas sam jedva prešao prag od 70e  za isplatu, pa kad da očekujem pare onda na računu?

evo slika:

baci_oko.bmp

Negdje 24-26 jula će ti poslati ček. Očekuj ga tamo oko 10.08. a onda nosi u UniCredit banku (samo onu glavnu kod MUP-a) pa će ti unovčiti u KM, i uzeti 5 KM provizije. Unovčio svoj neki dan.

• Like 1

• 0

Ima li gdje kupiti Exotic kruska? :D

Edited by gawk

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...