Jump to content
FORUM
  • 11

Pitam te, Kaži mi?=

Question

• Answers 887
  • Created
  • Last Reply

Top Posters For This Question

Top Posters For This Question

Popular Posts

Ova mora sa nama na novi forum, Pitanje; koji od forumasa ce pokrenuti prvi neku  od politickih tema, haha

Nama to ne smeta, jer to smeta samo malogradjanskim destruktivcima. Ja sam vozac koji skoro svaki dan saobraca tim putem i ni jednom nisam svjedocio zastoju. Nek se gradi, ja se ne bih bunio ni da mor

Posted Images

Recommended Posts

• 0

Pasoš ističe u osmom mjesecu, da li ga sad mogu produžiti???

Išaraj ga ili ošteti na neki drugi način i prijavi. Reci da su ti je mali to uradio i traži novi :D. Ako ga prijaviš kao nestalog, onda tu ide čitava procedura. Ovako ti je najlakše...

Hoce li biti u Bihacu kupiti karti za utakmici Belgija Bosna i gdje?

Nema kod nas karata ni kad igramo kod kuće. A za Belgiju će ti biti lako nabaviti... Imaš online, pa rezervišeš. Mislim da će ovdje biti čim počne prodaja http://www.belgianfootball.be/en/tickets-red-devils ... 

• Like 1
  • 0

Išaraj ga ili ošteti na neki drugi način i prijavi. Reci da su ti je mali to uradio i traži novi :D. Ako ga prijaviš kao nestalog, onda tu ide čitava procedura. Ovako ti je najlakše...

Nema kod nas karata ni kad igramo kod kuće. A za Belgiju će ti biti lako nabaviti... Imaš online, pa rezervišeš. Mislim da će ovdje biti čim počne prodaja http://www.belgianfootball.be/en/tickets-red-devils ... 

Ma ja zelim da budem sa nasim na tribinama zato pitam ovdje sam vec rezervisao kartu .

• 0

Ma ja zelim da budem sa nasim na tribinama zato pitam ovdje sam vec rezervisao kartu .

Registruj se na forum http://www.bhfanaticos.com/diskusije/, pa postavi pitanje u podforum, odnosno, regiju u kojoj živiš (pošto pretpostavljam da si iz dijaspore). Oni imaju karte za članove i nečlanove. A tu možeš saznati o svim informacijama gdje će se naši okupljati u Belgiji i sl.

• Like 1
  • 0

Ko je ovaj dr santic sto je uhapsen ima li slika negdje ili

Kako ne znaš doktora Šantića. Stari doktor na ortopediji, vrhunski stručnjak. I on i njegova supruga doktori. I ne mogu shvatiti zašto sebi jedna takva osoba može sebi to dopustiti. Nije on neka livada a nije ni sirotinja kojoj treba takvo što.

• 0

Kako ne znaš doktora Šantića. Stari doktor na ortopediji, vrhunski stručnjak. I on i njegova supruga doktori. I ne mogu shvatiti zašto sebi jedna takva osoba može sebi to dopustiti. Nije on neka livada a nije ni sirotinja kojoj treba takvo što.

Dokle ljudska glupost doci moze

• Like 1
  • Dislike 1
  • 0

Da pitam nekoga ko se razumije u google adsense, evo danas sam jedva prešao prag od 70e  za isplatu, pa kad da očekujem pare onda na računu?

evo slika:

baci_oko.bmp

Negdje 24-26 jula će ti poslati ček. Očekuj ga tamo oko 10.08. a onda nosi u UniCredit banku (samo onu glavnu kod MUP-a) pa će ti unovčiti u KM, i uzeti 5 KM provizije. Unovčio svoj neki dan.

• Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...