Jump to content
FORUM
  • 11

Pitam te, Kaži mi?=

Question

• Answers 887
  • Created
  • Last Reply

Top Posters For This Question

Top Posters For This Question

Popular Posts

Ova mora sa nama na novi forum, Pitanje; koji od forumasa ce pokrenuti prvi neku  od politickih tema, haha

Nama to ne smeta, jer to smeta samo malogradjanskim destruktivcima. Ja sam vozac koji skoro svaki dan saobraca tim putem i ni jednom nisam svjedocio zastoju. Nek se gradi, ja se ne bih bunio ni da mor

Posted Images

Recommended Posts

• 0

Pitanje

gdje ovo kupiti da koristim kao aux na autu , da li cu moci mijenjati pjesme?

Aux-car-audio-cable-to-3-5mm.jpg

opcija 2

na auto radiu imam AUX IN sa dva zenska dzeka i ako ima za to neki citac kartica hoce li to funkcionirati da mogu mijenjati pjesme

UNDERFUCKED ?

Ne vjerujem jer aux nema 5v izlaz za napajanje usb porta i samog usb sticka. neki vw modeli imaju opciju priključivanja usb uređaja na originalni cd player

• 0

80% domaćinstava u Bihaću bez vode: Otklanjanje kvara najkasnije do 22h!?

Naglo zahlađenje praćeno sa snijegom i kišom koje je zahvatilo područje Unsko-sanskog kantona (USK) uzokovalo je probleme u snadbijevanju električnom energijom i vodom.

VEZANE VIJESTI: Bihać bez vode: U toku dana se očekuje otklanjanje kvara!

Od jutros struju nemaju stanovnici dijela Bihaća i to naselja Ripač, Pritoka, Golubić i Dobrenica. Bez struje je i veći dio općine Velika Kladuša, a problemi sa elektronaponom zabilježeni su i u općinima Sanski Most, Ključ i Bosanska Krupa.

U toku noći usljed vremenskih neprilika došlo do kvarova na elektro mreži na području cijelog USK-a. Sve ekipe Elektrodistribucije su angažirane od ranih jutarnjih sati i većina kvarova je sanirana, a ekipe ostaju na terenu dok sene normalizuje kompletno stanje u isporuci električne energije na teritoriji USK-a, što se očekuje u toku dana. Sve detaljnije informacije mogu se dobiti na broj 229 331“, saopćeno je iz Informativnog centra Elektrodistribucije Bihać.

Od jutros značajan dio Bihaća je bez vode. Kako saznajemo od odgovrnih u Vodovodu, došlo je do kvara na rezervoaru i ekipe su na terenu. Prema riječima ljudi u Vodovodu, za RTVUSK, voda bi najkasnije trebala doći do 22h.

http://usn.ba/usn-novosti/bihac/80-domacinstava-u-bihacu-bez-vode-otklanjanje-kvara-najkasnije-do-22h.html

• 0

Kako do dokaza o poznavanju rada na računaru za prijavu na oglas za ADS? Da li može ovjeren index s informatikom?

Moze, slobodno ovjeri i posalji, imas odredbu zakona o drzavnoj sluzbi odnosno konkurisanje na poslove u istoj, gdje se kaze kad je u konkursu navedeno "poznavanje rada na racunaru i engleskoj jezika" u tom slucaju moze ili uvjerenje o  zavrsenom kursu ili ovjerena kopija indeksa.

A samo kod radnih mjesta gdje je eksplicite navedeno "aktivno poznavanje engleskog jezika i poznavanje rada u odredjenim programima tad ti trazi pravo uvjerenje ovlastene kuce...

• Like 1
  • 0

Čuj 100KM za papir da znam upalit komp. Baš su nenormalni.

Ovakva vrsta pljačke postoji samo kod nas nigdje drugo na svijetu, znaci covjek mora da plati tamo nekom privatniku određeni iznos za neki certifikat a niko ne traži uvjerenje iz srednje škole ili fakulteta.

Samim tim država sama sebi sere u usta ne priznaje ni vlastite obrazovne ustanove.

Ljetos gledan u Bihacu kako se od sirotinje uzimaju novci kao za učenje njemačkog jezika a sve je obična šprdačina jer dotična gospođa je član komisije koja ce dati pitanja sa ispita svojim polaznicima????!!!

Pa gdje ovo može ? Žnači nije bitno da znaš i da naučiš Njemački jezik samo plati a što češ možda dobiti otkaz prije nego si počeo raditi .

Tako te pojedine gube i lopovi od tvz. Bihackih profesorica Njemačkog jezika uzimaju novac i izdaju fiktivne certifikate sa kojim varaju poslodavce u Njemačkoj Itd.

Ovdje ima i SIPA posla kao i tužilaštvo jer se ugled i obraz države ozbiljno krši .

• Like 4

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...