Jump to content
FORUM
  • 11

Pitam te, Kaži mi?=

Question

• Answers 887
  • Created
  • Last Reply

Top Posters For This Question

Top Posters For This Question

Popular Posts

Ova mora sa nama na novi forum, Pitanje; koji od forumasa ce pokrenuti prvi neku  od politickih tema, haha

Nama to ne smeta, jer to smeta samo malogradjanskim destruktivcima. Ja sam vozac koji skoro svaki dan saobraca tim putem i ni jednom nisam svjedocio zastoju. Nek se gradi, ja se ne bih bunio ni da mor

Posted Images

Recommended Posts

• 0

Tvoj mi se odgovor do sad najvise svidja, haha, ali eto, de sad znaj sta i kako.. Uglavnom, javim vam kako je proslo. :D

Ovo ti je bio praktični primjer. Prošli smo i Hrvatsku i Sloveniju i niko nije pitao. On je prije puta provjerio kod naše granične policije da lii to predstavlja problem

• 0

Kolega mi je skoro vracen sa granice jer mu je pasos istjecao za krace vrijeme i objasnili su mu da se ne moze uci u hrvasku i dalje sa pasosem koji istjece za manje od dva mjeseca. Informacija iz prve ruke. Znaci mora biti vise od dva mjeseca do isteka pasosa.

Ne zavisi od raspolozenja jer mu javlja pri skeniranju pasosa. Pravila su jasna

zavisi, jer te moze, a i ne mora pustiti. Ako su pravila jasna, kako to da pojedinci mogu otici npr. u Njemacku, obaviti odredjeni poslic i zaraditi dinar (30-ak dana), pa se vratiti dan prije isteka pasosa? Nije striktno, ni jasno pravilo. Ali ne treba bezveze riskirati, vec pasos produziti na vrijeme. 

• 0

Zna neko broj mikrobioloskog laboratorija od Munire Miheljčić,na Repušinama negdje.Prilično je hitno. U bolnici ne rade neke nalaze,pa moram vidjeti rade li tu,ako ne,mogu se slikati.

Privatni “Mikrobiološko-parazitološki laboratorij” vl. mr.sci.prim Mihelčić (Husein) Munira - Bihać, ul. Benjamina Kalaja bb.

037/350-805

• 0

zavisi, jer te moze, a i ne mora pustiti. Ako su pravila jasna, kako to da pojedinci mogu otici npr. u Njemacku, obaviti odredjeni poslic i zaraditi dinar (30-ak dana), pa se vratiti dan prije isteka pasosa? Nije striktno, ni jasno pravilo. Ali ne treba bezveze riskirati, vec pasos produziti na vrijeme. 

Naravno da ce ga pustiti u maticnu drzavu dan prije isteka pasosa, nece reci ne mozes idi nazad u Njemacku i ne vracaj se :D

• Like 1
  • 0

Pošto ne mogu do oglasa ja bi ovdje napisao oglas pa neka modovi premjeste

Znaci:Prodajem Soni xperia V

na navedenom telefonu pokvarilo se ono za punjenje,ali ja uz Xperiju dajem drugu ploču koja je ispravna samo je treba ugraditi.

Telefon radi ali nekad se restartuje sam od sebe (sad ne znam koliki je kvar)

Uz telefon idu i dvije baterije

Cjena je po dogovoru pa et ljudi bujrum nece biti skup

Edited by Tesla
  • Like 1
  • Dislike 1
  • 0

Hajmo organizirajte se malo:

Dakle za novu godinu treba mi stan, naravno da mi se iznajmi taj dan noc i sutra do podne...Spreman sam platiti neku solidnu cijenu, nije drustvo već cura i djeca..necu objasnjavati puno, dakle ko ima neka mi se javi u inbox!!

• Dislike 2

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...