Jump to content
FORUM
  • 11

Pitam te, Kaži mi?=

Question

• Answers 887
  • Created
  • Last Reply

Top Posters For This Question

Top Posters For This Question

Popular Posts

Ova mora sa nama na novi forum, Pitanje; koji od forumasa ce pokrenuti prvi neku  od politickih tema, haha

Nama to ne smeta, jer to smeta samo malogradjanskim destruktivcima. Ja sam vozac koji skoro svaki dan saobraca tim putem i ni jednom nisam svjedocio zastoju. Nek se gradi, ja se ne bih bunio ni da mor

Posted Images

Recommended Posts

• 0

Odgovorite covjeku... :P

pitanje ispod, kako se zove djevojka

http://www.biscani.net/gdje-biscani-planiraju-provesti-novu-godinu-neki-od-odgovora-ce-vas-nasmijati/

Zna li neko momka, iz Baksaisa da radi u Gorenje servisu, dolazio kod moje komsinice, popravljao masinu za sudje,,,a njoj bilo nezgodno traziti broj telefona...zensko ko zensko :P

Kad je dolazio? :D ja znam jednog al on je radio tamo i ne radi vise :D 20tak godina ima :D

• 0

Zna li neko kako stojimo u Slovačkoj?Zadnju info imam da vodimo 13:12 dakle tu smo negdje izjednačeni

Zna li neko kako stojimo u Slovačkoj?Zadnju info imam da vodimo 13:12 dakle tu smo negdje izjednačeni

Izvinjavam se,ja sam našao ovaj link i pratim utakmicu pa evo da vam podijelim ako ima neko ko je zainteresiran da prati

http://live.huste.tv/

Edited by Grunf
  • 0

Meni je evo od jutros tako. 

Aj makar nisam jedini :D

isto bilo i kod mene do maloprije,izvukao strujni kabal iz modema i isto iz routera,sačekao par minuta i sad sve ok.E sad neznam da li je slučajnost ali taj trik meni uvijek upali

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...