Jump to content
FORUM
  • 11

Pitam te, Kaži mi?=

Question

• Answers 887
  • Created
  • Last Reply

Top Posters For This Question

Top Posters For This Question

Popular Posts

Ova mora sa nama na novi forum, Pitanje; koji od forumasa ce pokrenuti prvi neku  od politickih tema, haha

Nama to ne smeta, jer to smeta samo malogradjanskim destruktivcima. Ja sam vozac koji skoro svaki dan saobraca tim putem i ni jednom nisam svjedocio zastoju. Nek se gradi, ja se ne bih bunio ni da mor

Posted Images

Recommended Posts

• 0

isto bilo i kod mene do maloprije,izvukao strujni kabal iz modema i isto iz routera,sačekao par minuta i sad sve ok.E sad neznam da li je slučajnost ali taj trik meni uvijek upali

Nije do routera,vise je bila slucajnost.. I kod mene od jutros katastrofa, evo prije sat vremena dosao net na normalu , a prije toga ne mozes otvorit stranice

• 0

Otac zablokirao SIM karticu jucer.

Otisao u Telecom da vidi mogu li je otkljucati kazu da ne mogu. 

Ima li ko da moze samo da mu spasi brojeve telefona jer ih ima preko 200 i koliko bi to kostalo???

gdje mu je PUK kod, moze je na taj nacin odblokirati

• 0

Ima li ovdje neko kompetentan da mi odgovori:da li strani državljani (EU) i na koji način mogu kupiti nekretnine kod nas (konkretno poljoprivredno zemljište)?Ili da mi date adresu gdje se to može provjeriti?Hvala

To ti reguliše Zakon o stvarnim pravima. U pravilu bi trebalo da stranac može steći vlasništvo nad nekretninom u BiH ako građani BiH mogu sticati vlasništvo nad nekretninama u državi iz koje taj stranac dolazi (pravilo reciprociteta). Ovdje imaš Zakon pa pročitaj: https://advokat-prnjavorac.com/zakoni/Zakon_o_stvarnim_pravima_FBiH.pdf

Edited by hawkeye
  • Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...