Jump to content
FORUM
  • 11

Pitam te, Kaži mi?=

saco

Question

Recommended Posts

• 0

isto bilo i kod mene do maloprije,izvukao strujni kabal iz modema i isto iz routera,sačekao par minuta i sad sve ok.E sad neznam da li je slučajnost ali taj trik meni uvijek upali

Nije do routera,vise je bila slucajnost.. I kod mene od jutros katastrofa, evo prije sat vremena dosao net na normalu , a prije toga ne mozes otvorit stranice

• 0

Ima li ovdje neko kompetentan da mi odgovori:da li strani državljani (EU) i na koji način mogu kupiti nekretnine kod nas (konkretno poljoprivredno zemljište)?Ili da mi date adresu gdje se to može provjeriti?Hvala

To ti reguliše Zakon o stvarnim pravima. U pravilu bi trebalo da stranac može steći vlasništvo nad nekretninom u BiH ako građani BiH mogu sticati vlasništvo nad nekretninama u državi iz koje taj stranac dolazi (pravilo reciprociteta). Ovdje imaš Zakon pa pročitaj: https://advokat-prnjavorac.com/zakoni/Zakon_o_stvarnim_pravima_FBiH.pdf

Edited by hawkeye
  • Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...