Jump to content
FORUM
  • 11

Question

Ova mora sa nama na novi forum,

Pitanje; koji od forumasa ce pokrenuti prvi neku  od politickih tema, haha

• Like 4
  • Dislike 1

Recommended Posts

• 0

Ko radi u Bihacu  projekte za kuce.

Meni je radio arh.Amir , zadovoljan sam bio

Edited by saco

• 0

Molim vas prijedlog za kupovinu ljetnih guma, za auto..ko je najpovoljniji u kantonu, i koje vi smatrate gume da su najbolje... Neki kazu da su ove turske dobre, dok drugi kazu da su skroz lose... LP!

U koliko zelis stvarno kvalitetne gume, najbolji nacin da udjes na http://www.oeamtc.at/portal/oeamtc-sommerreifentest-2015+2500+1624140 i upises velcini guma koje trazis.

Ja imam 225 60 R16 Y, vozene samo ca 500km (u Austriji) 

• 0

Vidim naslov knjige "Bošnjaci dolaze" pa ne mogu da se suzdržim, a da ne pitam sam sebe zašto nisu "masovno" došli 90-ih ratnih godina, nekako su iznavjerili naslov. Normalno čast i poštovanje izuzecima!

Edited by Silence Agency Eye

• 0

Vidim naslov knjige "Bošnjaci dolaze" pa ne mogu da se suzdržim, a da ne pitam sam sebe zašto nisu "masovno" došli 90-ih ratnih godina, nekako su iznavjerili naslov. Normalno čast i poštovanje izuzecima!

Neznam stvarno sta zelis sa tim reci, ja otisao prije devedesetih i uvijek dolazim :D

• 0

Meni je radio arh.Amir , zadovoljan sam bio

Druze hvala na odgovoru ,samo mozes li malo opsirnije.Adresa telefon itd.

Hvala

• 0

Druze hvala na odgovoru ,samo mozes li malo opsirnije.Adresa telefon itd.

Hvala

Nemam br stvarno davno je bilo, Amir Ramic kog god u Bihacu upitas znaga sigurno ko sa tim nesto ima, imao je tad u Midzica mahali biro, sad je mislim na ozimicima, u jednom je od biciklistickih klubova stalno je na biciklu.

To je na zalost ono sto imam od podataka, ali ne sumnjam da neces naci kontakt da dodjes do njega, radio je i Cavkunovicev objekt dole kod Jablanske (gdje je nekad TUS bio)

• 0

Neznam stvarno sta zelis sa tim reci, ja otisao prije devedesetih i uvijek dolazim :D

Post nije namjenjen direktno tebi  jer bi to bilo totalno apsurdno i neumjesno iz razloga što ne znam ništa o tebi pa da donosim generlni sud, a istina je da me tvoj avatar podsjetio na tu knjigu i povezao sam momente.

• 0

Post nije namjenjen direktno tebi  jer bi to bilo totalno apsurdno i neumjesno iz razloga što ne znam ništa o tebi pa da donosim generlni sud, a istina je da me tvoj avatar podsjetio na tu knjigu i povezao sam momente.

Izvini, sebe sam tu nasao posto je avatar  bas moj, hvala.

• 0

Pitanje za dobrog duha:

Koji je tvoj problem? Ali iskreno da odgovoris? Moje subjektivno misljenje necu ni iznositi jer misljenje je kao š... , svi ga imaju

Naime u jedanestom mjesecu je bila aktuelna rasprava o Almi Šehic ako sam zapamtio (SDA kadar, uzela pare od grada za skolovanje i sl...)i bilo je tu par dana komentarisanja da bi ti meni u jednom danu dao 4 upozorenja i cini mi se trajni ban a dobro si naveo da je offtopic prebacen u posebnu temu za to predviđenu. Realno ako sam prvi dan napravio offtopic mogao si dati upozorenje, to sto nisi pratio nije moj problem vec tvoj. Znam ja kako forum radi tu sam od osnivanja i sad vidim zasto vas korisnici napustaju. Nisam ja vise clan foruma i ne planiram se vracati. Pozdrav svim ostalima od Kocke

• Like 2

• 0

Pitanje za dobrog duha:

Koji je tvoj problem? Ali iskreno da odgovoris? Moje subjektivno misljenje necu ni iznositi jer misljenje je kao š... , svi ga imaju

Naime u jedanestom mjesecu je bila aktuelna rasprava o Almi Šehic ako sam zapamtio (SDA kadar, uzela pare od grada za skolovanje i sl...)i bilo je tu par dana komentarisanja da bi ti meni u jednom danu dao 4 upozorenja i cini mi se trajni ban a dobro si naveo da je offtopic prebacen u posebnu temu za to predviđenu. Realno ako sam prvi dan napravio offtopic mogao si dati upozorenje, to sto nisi pratio nije moj problem vec tvoj. Znam ja kako forum radi tu sam od osnivanja i sad vidim zasto vas korisnici napustaju. Nisam ja vise clan foruma i ne planiram se vracati. Pozdrav svim ostalima od Kocke

Evo i ovako javno da napišem izvinjenje , bila je greška, rješili smo problem.

• Like 2

• 0

Decki koje stranice koristite za skidanje igrica i da su ispravne kad se skinu igrice :D

kakve crne stranice, torrent... 

skines torrent, pa posjetis jednu finu stranicu na kojoj imas svasta

Edited by Perovich

• 0

Decki koje stranice koristite za skidanje igrica i da su ispravne kad se skinu igrice :D

Prvo skines sebi program preko kojeg ces skidati igrice sa torrenta. Najbolji ti je qbittorrent http://www.qbittorrent.org/download.php i instaliras ga

Onda imas nekoliko torrent stranica, ja koristim kat.cr, a imas i extratorrent.cc

Nadjes sta hoces da skines, pogledas komentare da vidis jel radi i skines torrent. Kad skines torrent otvoris ga, automatski bi se trebao pokrenuti qbittorrent preko kojeg skidas igricu. Sacekas da se skine, instalirs i igras. :)

• 0

Zna li neko gdje se mogu kupiti karte za Labuđe jezero i koliko koštaju?

Karte se mogu kupiti u NP Una (prekoputa Sata). Gornje tribine su 25 KM, srednje tribine 35 i parter 50 KM. Navodno je velika potražnja pa pozuri.

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...