Jump to content
FORUM
  • 11

Question

Ova mora sa nama na novi forum,

Pitanje; koji od forumasa ce pokrenuti prvi neku  od politickih tema, haha

• Like 4
  • Dislike 1

Recommended Posts

• 0

Ima li neko neki manji akvarij, sa opremom da prodaje, a da nije sad nesto preskupo...

Ja neki dan bacio jako dobar aqvarium jer je zauzimao mjesto da sam znao da ti treba poslao bi ti ga postom džaba  sa svom opremom .

• 0

Šta se događa kod H2 škole? Policija sa ćukama je tamo.

fadil njinja pedofilija sigurno koliko sam ja cuo

• 0

fadil njinja pedofilija sigurno koliko sam ja cuo

Ma kakav dilfa, :D ja ga danas vidio vozika se na biciklu.

A cuke su vjerovatno bile eto onako, jer je sinoc jedinica za podrsku isla malo sa policajcima. Nema posebnog razloga

• 0

šta treba da se napravi ovakav forum ali da ima smisla?

ovo je ozbiljno pitanje,nije pod**bavanje

Sto prije izbore zakazati,:D

• 0

Ima li iko da se razumije sta se desava sa dionicama kad je firma u stecaju. Konkretno,imam nesto dionica u Krajinaputevima pa da vidim mogu li ih prodati il sta?

• Like 1

• 0

Ima li iko da se razumije sta se desava sa dionicama kad je firma u stecaju. Konkretno,imam nesto dionica u Krajinaputevima pa da vidim mogu li ih prodati il sta?

mozes ali bolje nemoj jos vec čekaj sto duže biće veća vrijednost ja sam tako sa sehid bankom imao dionica i banka pod stečaj novi kupac Itd i na kraju sam po dionici dobio 600 KM

• Dislike 1

• 0

mozes ali bolje nemoj jos vec čekaj sto duže biće veća vrijednost ja sam tako sa sehid bankom imao dionica i banka pod stečaj novi kupac Itd i na kraju sam po dionici dobio 600 KM

a jebo te zivot ja ih vec halalio,a imam blizu 500 dionica koje sad na burzi vrijede oko 11KM,samo sam mislio da to propada zajedno sa firmom...samo ne kontam ako firma rasproda svoju imovinu a Krajinaputevi hoce kako stvari stoje sta ce biti sa dionicama?mozda mi je pametnije da ih odmah rjesavam..ne znam gdje da se posavjetujem

• Like 1

• 0

a jebo te zivot ja ih vec halalio,a imam blizu 500 dionica koje sad na burzi vrijede oko 11KM,samo sam mislio da to propada zajedno sa firmom...samo ne kontam ako firma rasproda svoju imovinu a Krajinaputevi hoce kako stvari stoje sta ce biti sa dionicama?mozda mi je pametnije da ih odmah rjesavam..ne znam gdje da se posavjetujem

ti sa svojim dionicama si vlasnik jednog dijela firme krajina putevi ti i ostali dioničari .

vjerovatno firmu dioničari posjeduju u omjeru 49 % naspram 51% većinskog dijela .

I sada kada firmu kupi novi vlasnik njemu je u cilju da kupi i dioničarski dio da bi ostvario vlasnistvo 100% 

Moj ti je savjet nemoj prodavati dionice dok one ne dostignu vrijednost makar od 100 BAM   jer ćeš se pokajati ti 11 BAM ti ne znače nista da izgubiš po dionici dok recimo 100 BAM je vec druga prica .

Ovo ti govorim čisto prijateljski savjet kojeg sam i ja dobio prije nekih 10 godina i na kraju mi se isplatilo .

Ja znam da se vecina dioničara sada plaše da ce sve izgubiti i prodaju dionice u bescjenje a to bas odgovara brokerskim kućama , jer one zarađuju na osnovu stečaja milione .

Brokerske kuće čim vide da neka firma ide pod stečaj oni onda ponude tako neku cijenu od 10 maraka i sav narod poleti da proda dionice njima i nakon par mjeseci ili dana sedmica kada skupe dovoljan broj dionica makar 30% do 40% posto od svih malih dioničara oni automatski dižu cijenu vrtoglavo jer znaju da ce firmu kupiti neko 100% posebno firme tipa krajina putevi Itd.

A novi vlasnik firme hoće i mora odma od brokerske kuce kupiti dionice po njihovoj cijeni jer želi 100% vlasnistvo .

E ti tu čekaj svoju šansu i budi strpljiv !

jer velika je razlika između 5000 km i    50 000 km

Edited by Barba
  • Like 1
  • Dislike 1

• 0

ti sa svojim dionicama si vlasnik jednog dijela firme krajina putevi ti i ostali dioničari .

vjerovatno firmu dioničari posjeduju u omjeru 49 % naspram 51% većinskog dijela .

I sada kada firmu kupi novi vlasnik njemu je u cilju da kupi i dioničarski dio da bi ostvario vlasnistvo 100% 

Moj ti je savjet nemoj prodavati dionice dok one ne dostignu vrijednost makar od 100 BAM   jer ćeš se pokajati ti 11 BAM ti ne znače nista da izgubiš po dionici dok recimo 100 BAM je vec druga prica .

Ovo ti govorim čisto prijateljski savjet kojeg sam i ja dobio prije nekih 10 godina i na kraju mi se isplatilo .

Ja znam da se vecina dioničara sada plaše da ce sve izgubiti i prodaju dionice u bescjenje a to bas odgovara brokerskim kućama , jer one zarađuju na osnovu stečaja milione .

Brokerske kuće čim vide da neka firma ide pod stečaj oni onda ponude tako neku cijenu od 10 maraka i sav narod poleti da proda dionice njima i nakon par mjeseci ili dana sedmica kada skupe dovoljan broj dionica makar 30% do 40% posto od svih malih dioničara oni automatski dižu cijenu vrtoglavo jer znaju da ce firmu kupiti neko 100% posebno firme tipa krajina putevi Itd.

A novi vlasnik firme hoće i mora odma od brokerske kuce kupiti dionice po njihovoj cijeni jer želi 100% vlasnistvo .

E ti tu čekaj svoju šansu i budi strpljiv !

jer velika je razlika između 5000 km i    50 000 km

Cisto informativno :D zanima me

Ako se proda sve od krajinaputeva tj. ono sto je ostalo: masine, asfaltna baza, auta, kamioni itd.

Sta ostaje? i zasto bi neko kupio takvo nesto ako je to jedno ogromno nista? Mislim da ce oni to stuci do temelja pa onda i temelj prodati

• 0

Cisto informativno :D zanima me

Ako se proda sve od krajinaputeva tj. ono sto je ostalo: masine, asfaltna baza, auta, kamioni itd.

Sta ostaje? i zasto bi neko kupio takvo nesto ako je to jedno ogromno nista? Mislim da ce oni to stuci do temelja pa onda i temelj prodati

sve sto se proda na licitaciji ide na račun firme   Koja sa tim sredstvima izvršava svoja prava i obaveze .

Krajina putevi imaju atraktivne posjede zemljište i objekte to je bit ove price očito a ne neki neamortizovani kamioni .

Ova firma je sistematski uništavana godinanama od svih nivoa vlasti i svih stranaka .

A mogla je da posluje najuspješnije kao recimo zagrebački holding koji je naslijedio Zagreb asfalt ili tako nesto se zvala firma .

krajina putevi su mogli da održavaju sve ceste na USK bez problema a ne dopuštati da razni privatnici sanny boy,  kov grad Itd  krpe rupice i to dobro naplaćuju .

danas je najveća pljačka na tom asfaltiranju  to je milionski lopovluk

• Like 1

• 0

sve sto se proda na licitaciji ide na račun firme   Koja sa tim sredstvima izvršava svoja prava i obaveze .

Krajina putevi imaju atraktivne posjede zemljište i objekte to je bit ove price očito a ne neki neamortizovani kamioni .

Ova firma je sistematski uništavana godinanama od svih nivoa vlasti i svih stranaka .

A mogla je da posluje najuspješnije kao recimo zagrebački holding koji je naslijedio Zagreb asfalt ili tako nesto se zvala firma .

krajina putevi su mogli da održavaju sve ceste na USK bez problema a ne dopuštati da razni privatnici sanny boy,  kov grad Itd  krpe rupice i to dobro naplaćuju .

danas je najveća pljačka na tom asfaltiranju  to je milionski lopovluk

MA dobro zna se da je glavni igrac za unistavanje bio rad putevi tj njihov vlasnik. A evo kako cujem neki dan i on je svoje odradio. Duguje 6 miliona i niko mu ziv ne smije dati koncesiju nekakvu za majdan i ono sto je imao od prije polako gubi. Dok sanny boy uzima sve redom.

A krajinaputevi su ja mislim onu zgradu u centru prodali, onu u vedrom polju mislim da su isto prodali, ostala je asfaltna baza i kamiona nekih i masina. Ako se kojim slucajem proda sve i ode sve na racun firme, onda bi se trebale i plate one duzne isplatiti? Isto tako uplatiti nekim ljudima sto su radili a nisu im uplaceni doprinosi.

Kako god meni to lici nazalost na totalni raspad i da ce na kraju samo ostati ime i papir

Edited by t0rcar

• 0

mislim da mislis na reflowing. mogao bi i sam to odraditi, pogledaj par diy videa na youtubeu-u, pa je sam ispeci u rerni :D

reblow,reflow,reball isto dodje,treba mi neko da to profesionalno radi.Znam za ovo u rerni

Edited by Grunf

• 0

Ako neko zna da mi odgovori molim vas, kako se dobijaju ovi borački stanovi, ko su prioriteti, da li u jednoj familiji po zakonu mogu biti dodijeljena dva boračka stana, da li moraš biti  RVI porodica šehida ili to mogu dobiti i demobilisani borci, kad budu ti oglasi za prijavu, još nikad nisam javno vidio da je bilo da se konkuriše za dobijanje tih boračkih stanova. 

• 0

Pita me rođak znam li nekog da bi mogao učiniti nešto na Sony Bravia plazmi, donji dio ekrana druge nijanse, kada se TV zagrije, ostane samo jedna linija. Je li to slučaj za zamjenu komplet panela ili se ne isplati ni popravljati? Ako ima neko kakva iskustva ili savjet, rado bih čuo.

• 0

Pita me rođak znam li nekog da bi mogao učiniti nešto na Sony Bravia plazmi, donji dio ekrana druge nijanse, kada se TV zagrije, ostane samo jedna linija. Je li to slučaj za zamjenu komplet panela ili se ne isplati ni popravljati? Ako ima neko kakva iskustva ili savjet, rado bih čuo.

Jesi siguran da je plazma, koliko znam Bravia je LCD!? Ako možeš uslikaj i postavi sliku ili mi se javi u PP

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...