Jump to content
FORUM
  • 11

Pitam te, Kaži mi?=

Question

• Answers 887
  • Created
  • Last Reply

Top Posters For This Question

Top Posters For This Question

Popular Posts

Ova mora sa nama na novi forum, Pitanje; koji od forumasa ce pokrenuti prvi neku  od politickih tema, haha

Nama to ne smeta, jer to smeta samo malogradjanskim destruktivcima. Ja sam vozac koji skoro svaki dan saobraca tim putem i ni jednom nisam svjedocio zastoju. Nek se gradi, ja se ne bih bunio ni da mor

Posted Images

Recommended Posts

• 0

Moze li mi neko reci jel ima neka familija da joj je potrebna pomoc? Znam da je mnogo takvih. Kupio bih nekih stvari od brasna i ostalog i dostavio bih toj familiji. U okolici Bihaca.

Imaš mnogo takvih. Imaš ovu porodicu na Ružici što im je izgorila kuća prije nekoliko dana. 

• 0

policija me je zaustavila i kaznila zbog tamnih stakala na stražnjim vratima auta. znaci kupio sam i registrovao auto kao takvo bez da me ko sta pita ili zaustavi. da li me oni imaju pravo zaustaviti zbog toga (pola grada ima zadnja zatamnjena stakla) i drugo pitanje da li neko izdaje ateist za to i gdje. unaprijed hvala.

Edited by omega
  • 0

policija me je zaustavila i kaznila zbog tamnih stakala na stražnjim vratima auta. znaci kupio sam i registrovao auto kao takvo bez da me ko sta pita ili zaustavi. da li me oni imaju pravo zaustaviti zbog toga (pola grada ima zadnja zatamnjena stakla) i drugo pitanje da li neko izdaje ateist za to i gdje. unaprijed hvala.

Ne postoji mogucnost da se takav atest uradi kod nas...nema smisla kao i dosta drugih stvari ali tako je

• 0

Da li neko zna ko u Bihaću otkupljuje papir, ali da dođe na lice mjesta po isti. Ne mogu sada reći u kojoj se težini radi, ali okvirno ima preko tone. Bilo bi super da mi napišete kontakt :)

Hvala unaprijed na informaciji

• 0

Šta raditi sa onima koji ne izdaju fiskalne račune ? Pitanje koje se proteže od prvog dana uvođenja fiskalnih sistema u BiH.Prema zakonu o fiskalnim sistemima član 40 i 41 klijent nije dužan platiti kupljenu robu ili izvršene usluge ako mu obveznik ne izda fiskalni račun.No što treba uraditi u tom slučaju ako prodavac tuži kupca za neplaćanje.Kratko i jasno: Sud ne zanima da li je obveznik izdao fiskalni račun ili ne.Dakle mene zanima da li je onda Zakon o fiskalnim sistemima samo šuplja priča ?

• 0

tacno tako kao i vecina drugih zakona i propisa koji su samo mrtvo slovo na papiru.

Ja sam vec nekoliko puta poslao određeni upit u vezi pribavljanja dozvola za gradnju i taj organ javne uprave je bio dužan da mi odgovori u roku dvije sedmice ali vec treći mjesec nista nakon tri puta sto sam poslao upit.

Znaci ja moram naci vezu i nekom dati 100 eura da mi obrazloži uvjete pod kojim moram nesto graditi uz dozvolu.

A da napravim objekat bez dozvole došli bi me odmah kazniti .

Naša poznata profesionalnost??

Jednostavno prestrašno zvuči,pa gdje mi to živimo?

• 0

Sta je sa ovim patrolama subotom sa specijalcima!?Toliko su ljudi nekulturni,odvratni i bezobrazni,da li je jos ko imao losa iskustva s njima?

Ja sam imao iskustvo ali ne lose cak sto vise dobro i ljubazno nakon sto su mi naplatili kaznu zbog toga sto nisam koristio pojas ali sve ok naplatili kaznu redovno i to je to 

• Dislike 1
  • 0

Šta je sa novim Zakonom o radu? Znam da ga je Ustavni sud proglasio neustavnim i da ga je stavio van snage. E sad znači li to da je i službeno van snage i da Ugovori o radu koje smo morali mjenjati da prilagodimo novom zakonu također stavljamo van snage i ponovo ih moramo vratiti u onu "staru" formu Ugovora o radu? :S

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...