Jump to content
FORUM
  • 11

Question

Ova mora sa nama na novi forum,

Pitanje; koji od forumasa ce pokrenuti prvi neku  od politickih tema, haha

• Like 4
  • Dislike 1

Recommended Posts

• 0

Atelje je nekad bilo, ne znam sad ima li i Pizzeria Sunce

OK, hvala na odgovoru :)

Zna li se kad ce biti konkurs za studentske stipendije?

• 0

Zna li neko gdje se tacno u tehnickoj skoli moze izvaditi atest za tamna stakla i auto i da se to regularno upise u saobracajnu ?

mislim da to kod nas ne moze biti urađeno

• Like 1

• 0

Moze li mi neko reci jel ima neka familija da joj je potrebna pomoc? Znam da je mnogo takvih. Kupio bih nekih stvari od brasna i ostalog i dostavio bih toj familiji. U okolici Bihaca.

• Like 1

• 0

Moze li mi neko reci jel ima neka familija da joj je potrebna pomoc? Znam da je mnogo takvih. Kupio bih nekih stvari od brasna i ostalog i dostavio bih toj familiji. U okolici Bihaca.

Imaš mnogo takvih. Imaš ovu porodicu na Ružici što im je izgorila kuća prije nekoliko dana. 

• 0

policija me je zaustavila i kaznila zbog tamnih stakala na stražnjim vratima auta. znaci kupio sam i registrovao auto kao takvo bez da me ko sta pita ili zaustavi. da li me oni imaju pravo zaustaviti zbog toga (pola grada ima zadnja zatamnjena stakla) i drugo pitanje da li neko izdaje ateist za to i gdje. unaprijed hvala.

Edited by omega

• 0

policija me je zaustavila i kaznila zbog tamnih stakala na stražnjim vratima auta. znaci kupio sam i registrovao auto kao takvo bez da me ko sta pita ili zaustavi. da li me oni imaju pravo zaustaviti zbog toga (pola grada ima zadnja zatamnjena stakla) i drugo pitanje da li neko izdaje ateist za to i gdje. unaprijed hvala.

Ne postoji mogucnost da se takav atest uradi kod nas...nema smisla kao i dosta drugih stvari ali tako je

• 0

Da li neko zna ko u Bihaću otkupljuje papir, ali da dođe na lice mjesta po isti. Ne mogu sada reći u kojoj se težini radi, ali okvirno ima preko tone. Bilo bi super da mi napišete kontakt :)

Hvala unaprijed na informaciji

• 0

Šta raditi sa onima koji ne izdaju fiskalne račune ? Pitanje koje se proteže od prvog dana uvođenja fiskalnih sistema u BiH.Prema zakonu o fiskalnim sistemima član 40 i 41 klijent nije dužan platiti kupljenu robu ili izvršene usluge ako mu obveznik ne izda fiskalni račun.No što treba uraditi u tom slučaju ako prodavac tuži kupca za neplaćanje.Kratko i jasno: Sud ne zanima da li je obveznik izdao fiskalni račun ili ne.Dakle mene zanima da li je onda Zakon o fiskalnim sistemima samo šuplja priča ?

• 0

tacno tako kao i vecina drugih zakona i propisa koji su samo mrtvo slovo na papiru.

Ja sam vec nekoliko puta poslao određeni upit u vezi pribavljanja dozvola za gradnju i taj organ javne uprave je bio dužan da mi odgovori u roku dvije sedmice ali vec treći mjesec nista nakon tri puta sto sam poslao upit.

Znaci ja moram naci vezu i nekom dati 100 eura da mi obrazloži uvjete pod kojim moram nesto graditi uz dozvolu.

A da napravim objekat bez dozvole došli bi me odmah kazniti .

Naša poznata profesionalnost??

Jednostavno prestrašno zvuči,pa gdje mi to živimo?

• 0

Ko je u Bihacu, kantonu kvalitetan za snimanje svadbe, kakve su cijene?

• 0

Sta je sa ovim patrolama subotom sa specijalcima!?Toliko su ljudi nekulturni,odvratni i bezobrazni,da li je jos ko imao losa iskustva s njima?

• 0

Sta je sa ovim patrolama subotom sa specijalcima!?Toliko su ljudi nekulturni,odvratni i bezobrazni,da li je jos ko imao losa iskustva s njima?

Ja sam imao iskustvo ali ne lose cak sto vise dobro i ljubazno nakon sto su mi naplatili kaznu zbog toga sto nisam koristio pojas ali sve ok naplatili kaznu redovno i to je to 

• Dislike 1

• 0

Šta je sa novim Zakonom o radu? Znam da ga je Ustavni sud proglasio neustavnim i da ga je stavio van snage. E sad znači li to da je i službeno van snage i da Ugovori o radu koje smo morali mjenjati da prilagodimo novom zakonu također stavljamo van snage i ponovo ih moramo vratiti u onu "staru" formu Ugovora o radu? :S

• 0

Ma ove kazne su nula bodova, 40 maraka kazna, a ako je odmah platis, onda je 20. Jebo to, znaci za 20 maraka mogu raditi prekrsaje kakve god hocu. Treba staviti 3 stoje pa da onda vidimo. :D

• Like 1
  • Dislike 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...