Jump to content
FORUM
  • 11

Pitam te, Kaži mi?=

Question

• Answers 887
  • Created
  • Last Reply

Top Posters For This Question

Top Posters For This Question

Popular Posts

Ova mora sa nama na novi forum, Pitanje; koji od forumasa ce pokrenuti prvi neku  od politickih tema, haha

Nama to ne smeta, jer to smeta samo malogradjanskim destruktivcima. Ja sam vozac koji skoro svaki dan saobraca tim putem i ni jednom nisam svjedocio zastoju. Nek se gradi, ja se ne bih bunio ni da mor

Posted Images

Recommended Posts

• 0

Meni je aktivacijski email poslao u spam folder pa provjeri.

I meni smeta ovo što temu otvara uvijek na prvu stranu

Trik je da ne klikaš na naslov teme već tamo desno, gdje piše sivim slovima npr. "Prije 34 minute" - otvara ti temu i prikazuje zadnji post :D

• Like 1
  • 0

Prije par dana sam na jednoj temi htio replicirati jednom forumašu pa odustao,e sad par dana nakon toga kad hoću ostaviti novi post na toj temi uvijek mi ponudi tu moju repliku i nikako ne mogu ostaviti novi post.Kako se to briše na ovom novom forumu?

• 0

Pa obrišeš jednostavno u ovome gdje pišeš poruku..

Inače ovaj forum čuva što je zadnje napisano a nije poslano..

Znači klikneš u box gdje se piše i drži tipku za brisanje dok ne očistiš box... i to je to.

Trik je da ne klikaš na naslov teme već tamo desno, gdje piše sivim slovima npr. "Prije 34 minute" - otvara ti temu i prikazuje zadnji post :D

to može kad si već na forumu i gledaš posljednje odgovore..

ali ako si na početnoj stranici i klikneš na naslov teme, baca te na prvi post....

Treba to sreditit..

• 0

Pa obrišeš jednostavno u ovome gdje pišeš poruku..

Inače ovaj forum čuva što je zadnje napisano a nije poslano..

Znači klikneš u box gdje se piše i drži tipku za brisanje dok ne očistiš box... i to je to.

to može kad si već na forumu i gledaš posljednje odgovore..

ali ako si na početnoj stranici i klikneš na naslov teme, baca te na prvi post....

Treba to sreditit..

Radi to druže s bilo kog mjesta, s tim da ako si na naslovnoj foruma, za glavnu kategoriju foruma će ti desno biti prikazana tema u kojoj je posljednja poruka napisana, i samim tim taj sivi link (vrijeme koje je proteklo od tada) vodi te upravo na taj zadnji post u toj temi.

Meni je bookmark namješten na posljednje odgovore i to je to, rijetko kada i klikam na početnu foruma jer ovako imam pregled dešavanja i pisanja.

• 0

Ko je glavni i odgovorni urednik portala biscani.net, kako ga se može dobiti, da li je svjesna ta osoba da se za klevetu i iznošenje neistina na privatno lice odgovara sudski? Pustite one koji nisu među živima da počivaju.

• 0

A ima li kod nas klubova ? 

Naravno da ima...

ASK Crna Munja Cazin, ASK Otpisani Bužim, ASK Centurion i ASK Desant Velika Kladuša, ASK Inferno B. Petrovac... Pisalo je da se pokreće i Delta u Bihaću ali nemam informacija jesu li pokrenuli ili nisu..

To su sa našeg kantona... A po BiH ih ima svugdje..

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...